1

1

poniedziałek, 14 grudnia 2015

12 grudnia


Pod dudziarnię - poszło po ludziach - więc poszliśmy na Krakowskie z Alei Szucha gdzie zaczęła się demonstracja. Było sporo starszych ludzi ale byli również rodzice z dziećmi. To znaczy, że nie bali się wyjść na ulicę, żeby stanąć w obronie tego co jest dla nas ważne. To był pierwszy krok  by zakończyć przed czasem rządy Prezydenta, który nie mówi własnymi słowami i jest marionetką Prezesa a dla mnie osobiście jest jego klonem. 
Sprawa TK jest  wierzchołkiem góry lodowej. Do tej pory żadna opcja polityczna nie przeprowadziła tego na co nie można dłużej czekać, czyli uwolnienia  Polaków od jarzma i zbrodni chrześcijaństwa. Dopóki to nie nastąpi, demokracja będzie iluzją, a władzę w dalszym ciągu będzie sprawował w Polsce kościół.
 W środku tłumu poczułem wzruszenie. To my, którzy  chcemy  kraju ludzi uśmiechających się do siebie. To my, którzy mamy dosyć krzyża, indoktrynacji i przemocy jego wyznawców. Krzyż skrzywił naszą cywilizację w ten obraz jaki ma dzisiaj: egoizmu, chciwość i absurdu. Chcemy nowej cywilizacji, ludzi wolnych, którzy uczą się afirmacji życia przez radość  a nie przez martyrologie pod krzyżem.
Pan Kaczyński powiedział, że kto podnosi rękę na kościół podnosi ją na Polskę. Te słowa należy ukazać w prawdziwym świetle.  W 880 roku państwo Wiślan przyjęło chrzest. Paulini, którzy przybyli z Węgier żywcem spalili  100 kapłanów i kapłanek na Jasnej Górze w Częstochowie. Zamordowali 3000 wyznawców bogini Lady - Laili. Chrześcijaństwo w ten sposób weszło do Polski i nigdy nie zmieniło swojego postępowania. Po potopie w 1668 roku oficjalna ustawa karała śmiercią za odstępstwa od katolicyzmu.
Wyjaśniam: kościół katolicki wyciągnął swoją chciwą rękę ograbiając nas bezkarnie z dóbr duchowych i materialnych, zastraszając, indoktrynując i skłócając  od dwunastu wieków, niszcząc ślady naszej pradawnej kultury i religii. Dlatego utraciliśmy swoją tożsamość, brak nam autentyczności , ciągle kogoś naśladujemy. Ponieważ katolicyzm jest sztucznym tworem, którego nigdy nie zaakceptowaliśmy. Zarówno Bizancjum jak i Rzym zawsze traktowały Słowian jako gorszych ludzi i to trwa do dzisiaj. Polacy Słowianie, przypomnijcie sobie o swojej godności , o swoim pięknie. Przypomnijcie sobie o umiłowaniu wolności,  o szacunku dla kobiety, Bogini. Tam jest nasza prawda, tam są nasze korzenie. 

3 komentarze:

 1. Jak ja bym chciał żeby tak się stało jak Pan pisze Panie Krzysztofie eechhhh. Od dłuższego czasu zadaje sobie pytanie czy na nasze ludzkie mózgi założono jakąś genetyczną blokadę i tylko nie którym jest dane ją zerwać ? Jakich argumentów i jakie działania muszą podjąć ci którym dane było tą blokadę zerwać by pomóc tym którzy nie mają tej świadomości? Mam świadomość że może Pan powiedzieć że należy w to wierzyć że tak kiedyś się stanie tylko że znowu wrócili byśmy do wiary, błędne koło, wirus ludzkiego mózgu to wiara a nie wiedza która wymaga wysiłku i otwartości bo kto mi udowodni że nie wierzę ? a niewiedzę jest łatwo udowodnić nawet wbrew woli tego kto chce to ukryć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram Panie Krzysztofie Polska laicka
  Pozdrawiam!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odciąć finansowanie i kościół znajdzie swoje miejsce[w Polsce to niemożliwe]

  OdpowiedzUsuń