1

1

czwartek, 5 września 2019

Polska z 1939 roku


Uniki, zasadzki, haki, fałszerstwa, kłamstwa, intrygi. Przykryć sprawę, nazwać nieważną, zmylić czujność elektoratu, rżnąć głupa, kłamać w żywe oczy, zawsze trzymać z kościołem bo listy podpisuje się w kościołach i tam wydaje się rozkazy na kogo głosować.
Usunąć z drogi dowody kłamstw i przekrętów, każdego i każdym sposobem. Oczerniać, prowadzić wojnę propagandową. Korzystać z doświadczeń sekty na polu własnej szlachetności i nikczemności tych pozostałych. To polityka w dzisiejszej Polsce. Temu patronuje kk i JPII, a politycy są dumni ze swoich patronów. O nic innego nie chodzi. Śmierć wrogom ojczyzny! To pisowsko-katolickie wezwanie zostanie po nich.
Dla kogo tu żyję, dla kogo pracuję? Pytam, dla kogo, bo już nie wiem. Polska nie może pozostać jednym państwem, tego się nie da połączyć i żyć razem. To są dwa narody i trzeba je rozdzielić. Widzimy wyraźnie, że nie chodzi o to żeby wygrać wybory, gdyż to tylko uciszy przegranych.
Podziały pozostaną tak długo jak będzie istniała władza i indoktrynacja kościoła. Ponieważ jednak każda władza kolaboruje z klerem pozostaje wyjechać z tego kraju, gdyż jest zbyt zepsuty i słaby na demokrację, wolność i oryginalność. Trzeba pomyśleć o sobie, przestać się oszukiwać, że pracą i poświęceniem można coś zmienić.
33 lata temu, czyli 2 lata po zakończeniu stanu wojennego wyjechałem z Polski. Wyjechałem gdyż nie mogłem dłużej patrzeć na podziały. Na to, że facet w lepszym samochodzie patrzył na mnie z pogardą. Na ludzi plujących sobie pod nogi. Na poniżanie jednych przez drugich, nie komunistów i antykomunistów tylko zwykłych obywateli. Wtedy byliśmy dla siebie tacy jak dzisiaj. Tylko teraz jestem starszy i bardziej świadomy. To znaczy, że teraz patrzenie na kościelno pisowską rzeź boli jeszcze bardziej.
Tylko dokąd wyjechać? Pisowska mentalność również ugruntowała się w Stanach, które przez 12 lat były dla mnie drugą ojczyzną. Nietolerancja, rasizm i chrześcijaństwo, oto trójca święta tam i tutaj. Dzisiaj lobby z bronią zbiera żniwo równe udziałowi USA w wojnie, coraz częściej giną dzieci. Idioci chcą w Polsce upowszechnić dostęp do broni. W LA na ulicach stoją ciągi przyczep campingowych w których mieszkają ludzie, których nie stać na opłacenie domu i ubezpieczenia. Dokąd wyjechać z własnego kraju, w którym obłąkana i cyniczna władza dogaduje się z obłąkaną i cyniczną sektą, wpychając nas w przepaść.
I jeszcze jedno, jeśli nawet ludzkość nie dorośnie do tego by postawić papieża przed sądem, to w naszym kraju prawdziwa wolność zacznie się dopiero z chwilą postawienia przed sądem hierarchów kk. Za skłócanie Polaków i popychanie ich do przemocy, co na dłuższą metę prowadzi do nienawiści i wojny domowej. Kościół rozpętał wiele wojen, za tą II Światową też stoi, gdyż to akcja katolicka pomogła Hitlerowi dojść do władzy. Sukces faszyzmu i mobilizacja narodu były osiągnięte za pomocą prostego mechanizmu; ludzie zaczęli więcej zarabiać, podniosła się ich stopa życiowa. Dopóki kościół nie odpowie za to, w Polsce nie będzie demokracji ani wolności tylko kościelna wersja obu. Dzisiaj do złudzenia przypominamy Polskę z 1939 r.

9 komentarzy:

 1. Panie Pieczyński, taką zepsutą Polskę i takie zepsute społeczeństwo sami stworzyliśmy w 1989, więc nie ma co narzekać. Chcieliśmy to mamy.
  Dla kogo żyjemy, dla kogo pracujemy? To proste, dla zasady, dla idei.
  To złudzenie, że Polska i Polacy są podzieleni, odwrotnie, stanowimy integralną złodziejsko-łajdacką całość i tak już pozostanie. Nie ma dobrych i złych, prawych i niegodziwych, mądrych i głupich Polaków, jesteśmy jednością stworzoną w 1989 przez zdemoralizowany Styropian i zdradziecką Lewicę.
  Nie ma znaczenia czy Kościół będzie istniał czy zniknie, bez niego złodziejsko-łajdacka natura i głupota Polaków dalej pozostaną, taki jest kapitalizm i ciemnogród.
  Pyta Pan gdzie tu wyjechać z kraju? Po co wyjeżdżać, nie ma gdzie, jeśli do kapitalistów to trafi Pan w jeszcze gorsze środowisko tylko w białych rękawiczkach i polakierowane.
  Faktycznie w latach 80. nienawidziliśmy się bardzo, teraz jest to samo a nawet gorzej, bardziej wyrafinowanie.
  USA to bandyckie państwo zdeprawowane przez imperializm, Drezno, Hiroszimę, Wietnam, Irak. Nie oczyścili się.
  W Polsce katonacjonalizm, faszyzm, antysemityzm, rusofobia opanowały całe społeczeństwo i brak nadziei, jednak nie wolno wyjeżdżać, wystarczy emigrować wewnętrznie i budować enklawy socjalizmu i komunizmu, inaczej zniszczą nam mózgi doszczętnie.
  Dlaczego mielibyśmy papieża Franciszka stawiać przed sądem, niby za co, to dobry i szlachetny człowiek. Naturalnie hierarchów polskich trzeba gonić, ale nie za drugorzędne przewinienia tylko za zepsucie chrześcijaństwa, i odebrać władzę.
  To prawda, że Polska 1939 i Polska 2019 to takie same zdemoralizowane twory, ale cóż robić, niczego nie zmienimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mariusz Milewski w wieku 9-ciu lat został po raz pierwszy zgwałcony w Polsce przez księdza katolickiego watykańskiego urzędnika. Po latach, gdy sprawa została nagłośniona trafiła pod sąd diecezji. Ocena gwałtu przez tzw. sąd biskupi okazała się ewenementem kazuistyki prawnej.
  ,,M.M. był wspólnikiem grzechu cudzołóstwa''-brzmiała sentencja wyroku.

  Rezydent parafii Dębów Szlacheckich (Wielkopolska) z zawodu ksiądz, został przydybany przez CBŚP. Przy słudze bożym znaleziono 20 tabletek wytworzonych z substancji psychotropowej GBL. (Działania podobne pigułce gwałtu).
  Skądinąd wiadomo, że ksiądz ów w l. 2016-2017 sprowadził 7 litrów tej substancji.
  Po poręczeniu ,,siły wyższej'' chodzi po wolności, aczkolwiek z chwilowym wyłączeniem z celebrowania mszy oraz uczenia dzieci.

  Biskup Kaszak (ex sekretarz zwyrodniałego kardynała A. L. Trujillo), za nim kilku eminencji oraz Radio Maryja oskarżają o wszelkie zło LGBT.
  ,,Nie ściągajcie na nas wszystkich gniewu bożego''-obwiniają...nie boga.
  Aż wszechmocny nie mógł sobie przypomnieć, kiedy udało mu się stworzyć tak przewrotnych uczniów Machiavellego.

  To tylko trzy przykłady z ostatnich newsów charakteryzujące Kościół katolicki, ,,który pod najwyższą władzą papieża dąży do zbawienia''.
  Nie ma drugiej takiej instytucji, której największy idiotyzm wypowiadany w imieniu boga (czytaj; ex cathedra) nie miałby rangi niepodważalnej prawdy objawionej. Instytucji gwarantującej immunitet nietykalności największym przestępcom. A wśród swoich pracowników mającej tylu cynicznych, załganych kreatur zakłamujących rzeczywistość dla czerpania nieuzasadnionych profitów.
  Oto cząstka zła generowanego i ,,krzewionego'' przez Kościół katolicki. Z potwornymi dla cywilizacji skutkami. Całego systemowego zwyrodnienia instytucji roszczącej sobie pretensje do nieomylnej i arcymoralnej nikomu nie udało się ukazać. Nawet K. Deschnerowi w 10-cio tomowej historii Kościoła i papiestwa. Niemożliwością bowiem jest zamknąć coś, co jest tworzone metodą continuum.
  Polska, jako europejska (czytaj; cywilizowana) oaza bigoterii stwarza nadzwyczaj przychylne warunki dla bezkarnej działalności Kościoła. Dostrzegał to T. Kościuszko, J, Piłsudski...z tysiącami nadwiślańskich teistów. J. Słowacki tak wyraził odczucia ziomków;
  ,,Ślimak, który kwiaty ślini,
  tak ich nie brudzi, jak ta zuchwała
  fałszywa, dawna po cezarach wdowa,
  Kościół-bez ducha bożego i słowa'' .
  Oraz samoaktualizujące się;
  ,,Ten polip odrósł i lud wyssał blady...''
  Co prawda pisał powyższe mając na myśli jezuitów, ale czyż ten podły zakon nie jest tożsamy z Kościołem? I papiestwem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać Sowizdrzał zostawia te cywilne przypadki zwyrodnienia prokuratorom. I sądom. Cywilnym. Przytacza te, które umykają nie wiedzieć czemu wymiarowi sprawiedliwości.
   Bo, bijących rekordy wyczynów pedofilnych kleryków nie doceniają, ani chcą zająć się nimi polskie sądy rozmodlone do patrona pedofilii świętego Jana Pawła II.
   Patrona M. M. Degollado gwałcącego własne dzieci. Tego którego Chrystus ze swoim ziemskim namiestnikiem ukochali. Patrona zwyrola kieckowego z USA uszkadzającego kręgosłup gwałconemu przez siebie dziecku. I wielu innych sług bożych z obrzydliwością gromiących ,,wyrządzanie krzywd najmniejszym z braci moich'', którzy po mszy nie odpuszczają ministrantom. Jak Paetz, Jankowski czy Cebula.
   Sowizdrzał przypominając ich osiągnięcia uzmysławia, czym są dla narodu te ikony pedofilii. Każda dożywająca w chwale ostatnich dni. Żadna nie skazana wyrokiem. Może w niedalekiej przyszłości przyjdzie się do nich modlić, jako świętych lub błogosławionych?

   Na marginesie, gratuluję Anonimie z 7 września 2019 godz. 10:38 logiki i trafności argumentacji. Zestawianie pedofilów kościelnych z cywil-bandą? Bardzo wymowna paralela narzucająca wniosek, że klerykalni nie są tacy ostatni. Bo, mimo zwyrodnienia są dalej nietykalni, a w hierarchii społecznej zajmują ciągle najwyższą półkę moralności.
   Myślę, że wytrzymali by porównanie z samym Belzebubem.
   Biję brawo za tę śmiałą (choć śmieszną) paralelę.

   Usuń
 3. Panie Krzysztofie Pieczyński. Odnosząc się do zdania: „ Kościół rozpętał wiele wojen, za tą II Światową też stoi, gdyż to akcja katolicka pomogła Hitlerowi dojść do władzy”.

  Gdzie Pan nabył taką wiedzę czy poda Pan jakieś wiarygodne żródła historyczne? No ale skoro tak, to również i Pan czysty nie jesteś ponieważ MY Katolicy w przeciwieństwie do Pana nie braliśmy udziału w demonstracji zorganizowanej przez Strajk Kobiet jak to czyniliście idąc marszem pod sztandarem POLSKA LAICKA.? Idąc przedstawionym wyżej tokiem pańskiego rozumowania, przypomnę Panu że przecież stosujecie to samo co czynił aparat goebbelsowski który domagał się usankcjonowania projektu ustawy spisanego na wzór decyzji Hitlera z 1943 r. Wie Pan że Hitler jako pierwszy zalegalizował w Polsce 9 marca 1943 r przerywanie ciąży? Przytoczę słowa Hitlera: „ Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”. Czy Pan aby nie stanął po stronie feministek które w styczniu 2018 r chciały przeforsować projekt ustawy „Ratujmy Kobiety”, która zezwalałaby na mordowanie dzieci nienarodzonych nawet do 9 miesiąca ciąży?

  To wręcz komiczne, że zaślepione nienawiścią takie środowiska „antyfaszystowskie” próbują przykleić Kościołowi taką łatkę nazisty, podczas gdy sami lansują eugeniczne pomysły Hitlera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aborcja, eutanazja.
   To są zbyt ciężkie tematy aby skwitować je np. takim uproszczonym i chwytliwym stwierdzeniem: "mordowanie dzieci nienarodzonych nawet do 9 miesiąca ciąży". Dwa razy należałoby się zastanowić zanim coś takiego powiedzieć, a nawet jeśli faktycznie jest to zabijanie to dlaczego karać kobiety a nie Boga za doprowadzenie do tragicznej sytuacji.
   Tę kwestię należałoby również rozpatrywać w kontekście zabijania czworonożnych bliźnich, przecież oni też są zwierzętami podobnie jak człowiek.
   Nic nie kosztuje populistyczne hasło: "obrona życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci", to hasło służące do obezwładnienia rozumu i ubezwłasnowolnienia ludzi. Przecież życie stwarza niesamowicie skomplikowane sytuacje, których nie można i nie wolno rozwiązywać przymusem niesieniem krzyża przez 10, 20 czy 50 lat. Szczególnie że ten krzyż z reguły spada na kobiety.
   Z tą Akcją Katolicką i władzą Adolfa Hitlera to lekka przesada, powinniśmy wiedzieć, że przed wojną cała Europa łącznie z Polską była zafascynowana faszyzmem. Okazuje się, że A. Hitler jest dobry na wszystko, tak jak dzisiaj antysemityzm, antykomunizm, rusofobia, 500+ i myśliwce F-35.

   Usuń
 4. Rozumiem aczkolwiek nie podzielam oburzania się apologetów chrześcijaństwa porównywaniem wielowiekowego systemu tzw. rządu dusz do faszyzmu. Mnie także bulwersuje ,,oburzanie się apologetów'' na historycznie uzasadnione racje takowego zestawiania. Bowiem upoważnia do tego nie tyle paralelizm z wydobywanymi podobieństwami, co spadkowe racje systemów społecznych odziedziczone po wielowiekowej dominacji chrześcijaństwa.
  Nawet porządki wyrosłe z buntu przeciwko dominacji zakłamywania życia Chrystusem przejęły poprzez inkulturację wiele ,,zdobyczy'' Kościoła.
  Także kolonializm, rasizm, niewolnictwo, patriarchalizm, nietolerancja, antynaukowość...zawdzięczają niemal wszystko religii chrześcijańskiej.
  Nie można eksponować idei zbawienia opartej tylko na modlitwie (msze, pielgrzymki, rytuały), pomijając realizowanie tego celu poprzez powszechny mord (wojny sprawiedliwe, stosy, polowania na czarownice, rzezie ,,pogan''...)

  Adolf Hitler. Był chrzczony w obrządku chrześcijańskim. Nigdy nie wystąpił z Kościoła, ani nie został z niego usunięty np. mocą ekskomuniki przez Namiestników Chrystusa. Dla każdego chrzczonego chrześcijanina pozostaje więc ,,bratem w wierze''. Wychowany był na chrześcijańskich wartościach. Miał przeto wbite do głowy idee wyższości ras (słudzy Pana kontra poganie) i antysemityzm (żydzi zamordowali Jezusa). Oraz posłannictwo ratowania świata przed niewiernymi (W 1933 r. ogłasza; ,,Położyłem kres ateizmowi'', a w 1941 r. krucjatą na ZSRR dopełnia chrześcijańskiego obowiązku).
  Wiódł po Europie hordy chrześcijan ostentacyjnie noszące pasy z ,,Gott mit uns''. I 25% praktykującymi wyznanie wiary SS-manami.
  ,,Był człowiekiem zesłanym przez Boga''-orzekł papież Hitlera Pacelli.
  Jak Mussolini, Franco, Salazar, Tiso, Horthy, Quisling... Nigdy nie potępionych, ani obłożonych ekskomuniką zbrodniarzy.
  Przypomnijmy wrogość przywódcy Rzeszy do komunizmu (jak papiestwa do wszelkiej lewicowości). Zakaz aborcji aczkolwiek w odniesieniu tylko do czystych rasowo Niemek. Tłamszenie indywidualizmu tak zgodne z papieskimi naukami...
  Uzmysłowmy sobie, że religia oparta na bogu trójjedynym miała w Trzeciej Rzeszy status państwowej. (Co rok płynęło 5% dochodów tak ewangelików, jak i katolików do Watykanu). A nade wszystko służenie struktur chrześcijańskich Hitlerowi rozgrzeszaniem jego zbrodni-często namawianiem wierzących do współpracy ,,przeciwko rosyjskiej zarazie''.

  Hitleryzm nie wygenerował z próżni. Wypromował go chrześcijański naród. Powierzył d e m o k r a t y c z n i e władzę w wyborach 1932 roku i powtórzonych rok później. Z pomocą bogatych przemysłowców , bankierów (także zza granicy) oraz establishmentu Kościoła.
  Ponoć tylko w ,,obawie o ekspansjonizm komunizmu''.

  Jeśli tych parę faktów historycznych oburza wiernych synów Kościoła, to mnie ma prawo bulwersować ich oburzanie.
  Nie dlatego, że tym gorzej dla faktów, tylko wyłączenia rozumu z dyskusji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mocne oceny, miejscami zbyt mocne i niesprawiedliwe, nie uwzględniające uwarunkowań czasów i ułomności natury ludzkiej, ale ogólnie można się zgodzić.
   Natomiast nie ma zgody na: "Także kolonializm, rasizm, niewolnictwo, patriarchalizm, nietolerancja, antynaukowość...zawdzięczają niemal wszystko religii chrześcijańskiej". No nie, te przejawy działalności Homo Sapiens et Religiosus zawdzięczają swoje "cnoty" szczególnie feudalizmowi, kapitalizmowi i imperializmowi, nie chrześcijaństwu, które jest tylko dodatkiem na danym etapie ewolucji.

   Usuń
  2. Wygląda jakby czasy wymusiły na żyjących w nich śmiertelnikach popełnianie niegodziwości? Ciekawe.
   Zapytajmy jednak; czy czasy bez udziału człowieka mogły wygenerować zło? Nie mogły? Więc nie one są winne. Czasy nie są nacechowane złem lub dobrem.
   Po co obciążać wiec czasy? Żeby bozię uwolnić od odpowiedzialności za zło świata?

   Usuń
  3. Ewolucja przyspiesza. Mózgi biologiczne poprzez nowe technologie stworzą wielomiliardowy Mózg Światowy. Dojdzie Sztuczna Inteligencja i będziemy mieli Komputer Ziemski, który wiele spraw wyjaśni, pomoże, zabezpieczy, wytworzy. Tylko w Polsce pozostanie Skansen.

   Usuń