1

1

niedziela, 5 maja 2019

Pragnąc i dochodząc prawdy


W 80% homoseksualny kk atakuje homoseksualistów. W 6% wypełniony pedofilami będzie walczył z pedofilią, oczywiście na zewnątrz  kościoła. Współpracuje z każdym reżimem i dyktaturą, bo sam jest reżimem i dyktaturą, więc najlepiej wie jak się z nimi dogadać. Nienawidzi demokracji jeszcze bardziej niż  herezji, gdyż demokracja ze swej dobrej strony ujawnia złodziejstwo i pedofilię kk, ale wciąż jest za słaba by rozwiązać państwo kościelne za zbrodnie przeciwko ludzkości. Teraz kk za sprawą  jednej watykańskiej dyrektywy opowiada się przeciwko populizmowi oraz odradzającemu się faszyzmowi i stoi za znienawidzoną liberalną demokracją. Wszystko po to, by zachować pozory, że sekta jest postępowa i troszczy się o wiernych. To hipokryzja, której nie chcą widzieć wierni. Kościół jadowicie nienawidzący Żydów, ostoja i główny konstruktor polskiego antysemityzmu staje w obronie "każdej mniejszości". Cóż to za ohydni kłamcy! Popełnili i popełnią każdą zbrodnię i grzech, które wytykają innym. Bo przecież na ich koncie jest handel dziećmi i eutanazja w wykonaniu tzw. świętej z Kalkuty. Tak, niedawanie leków i środków przeciwbólowych chorym jest zbrodnią.
W tym samym czasie, przed wyborami Watykan i PiS poczuli miłość do UE i demokracji.
A teraz kilka zdań na temat wiary w przeciwstawieniu do uzależnienia od religii.
Moje trzydzieści lat w drodze duchowej pozwala mi mówić o pewnych subtelnościach wiary z perspektywy własnego doświadczenia. Namawiam was byście mówili o tych sprawach odwołując się do własnego doświadczenia, gdyż wtedy nie będziecie niczego cytować ani kłamać. Nie będziecie mówili o Bogu myląc Go z dogmatami wbitymi do głowy.
Nie można dotknąć boskiej rzeczywistości za sprawą cudzego doświadczenia. Koncentrując się na teologii obracamy się wokoło ludzkiego doświadczenia i czcimy ludzkie doświadczenia. Właśnie to jest czczenie złotego cielca i czczenie bałwanów. Na tym opiera się kościół. On to uwielbia. Prawdy należy szukać w każdym rytuale i ceremonii.  Moje rozumienie jest takie, że Bóg chce zejść do człowieka, aby w sposób bezpośredni doświadczyć materii i świata, który stworzył. Patrzeć przez nasze oczy i działać. To piękna perspektywa, która wymaga przygotowania. My przygotowujemy się do tego odkrywając ducha miłości i natchnienia we wszystkim, co robimy. Pragnąc i dochodząc prawdy we wszystkim, co robimy. 
Jeżeli bardziej ufamy ludzkiej interpretacji niż temu, co dzieje się w naszym sercu, to żyjemy w starym świecie.
Przestań ufać wymyślonym świętym, zaufaj własnemu sercu. 

31 komentarzy:

 1. Ile % wśród aktorów?
  https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/aktor-pedofilia-to-problem-nr-1-w-hollywood/njxyxg6#slajd-1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj niemało.
   https://newsbook.pl/2017/10/26/aktora-trafil-do-wiezienia-bo-zapowiedzial-ze-ujawni-nazwiska-pedofilow-z-hollywood/

   Usuń
  2. Statystycznie ujmując problem 6 razy mniej niż w kościele. Dodam, że aktorzy w odróżnieniu od księży nie cieszą się największym zaufaniem społecznym, nawet większym niż nauczyciele. Do niedawna wszyscy oprócz księży byli ścigani przez wymiar sprawiedliwości. Księża z nielicznymi wyjątkami są przenoszeni do innej parafii.

   Usuń
  3. 6 razy mniej
   https://www.wsensie.pl/swiat/28916-najwiekszy-twardziel-kina-odchodzi-z-hollywood-to-miejsce-zdrajcow-i-pedofilow

   Usuń
 2. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/leszek-jazdzewski-ostro-o-polskim-kosciele-reakcja-episkopatu/lmnf35x
  - Kościół katolicki w Polsce, obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, aby sprawować funkcję sumienia narodu - mówił w swoim wystąpieniu Leszek Jażdżewski.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to jak widać, powoli, ale milowymi krokami, zbliżamy się religijnej wojny domowej na całego. Widać też, że głupców w kraju jest co niemiara. Po raz kolejny damy się ukrzyżować. Cierpiętnictwo to nasza narodowa cecha, "wyssana z mlekiem matki" chciałoby się powiedzieć. A ja mam w d...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "No to jak widać, powoli, ale milowymi krokami, zbliżamy się religijnej wojny domowej na całego."
   Tak, wy się zbliżacie do tego co chcecie. Ale nie wszystko to co chcecie musi się zdarzyć. Nawet po usilnych waszych medytacjach.

   Usuń
  2. @Anonimowy
   Przecież to nie ja do tej wojny namawiam, a jedynie stwierdzam, że rządzący wespół z kościołem do tego zmierzają.
   Oni bez krwawej walki nie oddadzą ani "guzika".

   Usuń
  3. Czyli chcecie i próbujecie odbierać te guziki w walce czy nie? Bo jak nie ma ataku, to niepotrzebna obrona.

   Usuń
 4. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/leszek-jazdzewski-odpowiada-na-krytyke-nic-nie-boli-tak-jak-kilka-slow-trudnej-prawdy/cxr3rrt
  Zwracam się bezpośrednio do Was, do odbiorców tych słów, do wszystkich którzy solidaryzują się z tym co powiedziałem 3 maja. Bądźcie odważni. I nie traćcie nadziei. Bo prawda prędzej czy później zwycięży - napisał Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny czasopisma "Liberté!".

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Katolik
   Zapamiętaj to sobie raz na zawsze i przestrzegaj tego.

   "24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.
   Dz.Ap.17.24-25
   Jemu katedry i kapłani są do niczego potrzebni, wręcz nakazuje ich NIEBYT. Więc skończ z tym swoimi połajankami, które i tak żadnego wrażenia na nas nie robią. A JPII był największym głupcem pośród wszystkich katoli, którzy go słuchali, w świetle tego cytatu.
   "Wiara czyni człowieka głupim".

   Usuń
  2. "Jażdżewski w swoim wystąpieniu tryskał jadem nienawiści na Kościół jak Pieczyński na swoim sekciarskim blogu."
   A zebrani dziękowali mu brawami i salwami śmiechu.
   I tu widać podobne zjawisko w wykonaniu tych samych ciągle klakierów.

   Usuń
  3. A czyim klakierem jesteś ty?

   Usuń
 6. "A zebrani dziękowali mu brawami i salwami śmiechu".

  A teraz odcinają się od jego wystąpienia.


  OdpowiedzUsuń
 7. Na tym blogu przecież nikt inny nie zagląda jak banda tych samych klakierów. Panu Pieczyńskiemu powinno być wstyd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy5 maja 2019 22:48
   Na tym blogu przecież nikt inny nie zagląda jak banda tych samych klakierów.
   Czyli ty też do nich należysz (do tej bandy), bo zaglądasz na ten blog!?!?!
   hehehe

   Usuń
  2. "Na tym blogu przecież nikt inny nie zagląda jak banda tych samych klakierów.
   Czyli ty też do nich należysz (do tej bandy), bo zaglądasz na ten blog!?!?!
   hehehe"

   My do nich, nie należymy ponieważ nie popieramy kosmicznych wypowiedzi-postów waszego "guru" brawami i salwami śmiechu.
   Jesteśmy tymi co stoją na uboczu i zaglądamy żeby prostować wasze kłamstwa dot Kościoła.

   Usuń
  3. To znaczy: My do WAS (bandy) nie należymy.

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. Mój skubaniec znalazł gdzieś i polknąl spinacz do kartek problemów narobil ciśnienie podniósł a teraz jak nowonarodzony rekonwalescencja po krojeniu express nie bez powodu te przysłowia z kotem.

   Usuń
 9. https://kobieta.onet.pl/siodmoklasista-z-opola-nie-wierze-w-boga-i-jestem-przeciwko-instytucji-kosciola/nzwxl8l
  "Nie wierzę w Boga i jestem przeciwko instytucji Kościoła oraz przeciw temu, że wierzy się w coś, co nie istnieje"
  (...)
  Zdaniem Mikołaja konkretne wyznanie wiary nie może być uznane za wiodące w państwie, tylko dlatego, że wyznaje ją większość mieszkańców. Chciałby, żeby coraz więcej krajów stawało się kompletnie świeckimi z całkowitą separacją rządu od Kościoła.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zastanawiam się jak świadomy chrześcijanin może należeć do kościoła rzymsko - katolickiego. Feudalny, hierarchiczny, odrealniony, ksenofobiczny starożytno - średniowieczny wymysł rządzi ludźmi, którzy wierzą w historię o Jezusie. Czy oni znają ewangelie? Większość katolików nigdy sama nie przeczytała nawet fragmentu Nowego Testamentu. Katolicyzm z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego. Pomijam, że historia o Jezusie (Joszua) to historia nieprawdziwa, ale jeśli już ktoś chce przestrzegać zasad w niej zawartych to kościół katolicki nie ma z Chrystusem nic wspólnego. Wykorzystuje jego imię do własnych interesów i swoich patologii. Owieczki i baranki niestety tego nie widzą. Smutne to. Inna sprawa. Wystąpienie Jażdżewskiego - odważna i rzeczowa krytyka. Bez nienawiści. Kościół katolicki wie, że traci władze i pieniądze - będzie atakować każdego kto ich krytykuje. Jażdżewski odpowiada na krytykę po wystąpieniu. "Kościół nie ma podstaw, by być moralnym autorytetem" - od początku istnienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JIM nie wiem co bierzesz ale musi być to k?@%!sko mocne. Pewnie Jażdżewski tym cię poczęstował?

   Usuń
 11. 11 maja - film dokumentalny "TYLKO NIE MÓW NIKOMU" - https://www.youtube.com/watch?v=tdEd7hOKTmE - O PEDOFILII W KOŚCIELE KATOLICKIM... Nikt nie niszczy kościoła... Kościół niszczy się sam... To w większości siedlisko zła...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak lewactwo, które ma na sumieniu dziesiątki milionów istnień ludzkich może zabierać głos w sprawie moralności i pouczać chrześcijan.

   Usuń
  2. Anonimowy 6 maja 2019 17:00
   Lewactwo za karą śmierci, i to całym sercem! (Salon 24) To jeden fakt z 1000 jednak, czy ma to dla niego znaczenie? Pewnie tyle co dla Pieczyńskiego pedofilia w świecie aktorskim - czyli żadne.

   Usuń
  3. Anonimowy 6 maja 2019 17:00
   Pozdrawiam.

   Usuń
 12. https://vod.pl/programy-onetu/newsweek-opinie-leszek-jazdzewski-prof-magdalena-sroda-bozena-przyluska-705/n1nlf2x

  OdpowiedzUsuń

 13. Kościół katolicki w Polsce nigdy nie był i nie będzie sumieniem narodu.

  -Ksiądz Cebula kapelan Lecha Wałęsy;
  ,,Dopóki nie ma wytrysku nie ma grzechu''-mawiał do gwałconych chłopczyków.
  Przy konfrontacji z wykorzystywanym seksualnie ,,pomagającym'' mu przy budowie sanktuarium w Licheniu, przyznaje się do molestowania. Nie omieszkuje prosić; ,,Tylko nie mów nikomu''.
  -Prałat Jankowski kapelan ,,Solidarności''.
  ,,Ganiał za dziećmi'', które często padały ofiarami jego nienasyconych chuci. Całował upolowanych w usta. Sprawiał prezenty.
  ,,Wszyscy wiedzieli o skłonnościach prałata''-mówi legenda ,,Solidarności'' Bujak.
  I tylko noblista z pożytecznymi idiotami ,,nie wierzy'' faktom.
  -Arcybiskup Wesołowski posiadał tysiące plików internetowych, filmy pornograficzne i zdjęcia dziecięcej pornografii. W swojej posiadłości na Dominikanie urządzał orgie seksualne z chłopcami.
  I dla tego zwyrodnialca biskup Pieronek żąda; Arcybiskup powinien być szanowany!
  Oto moralne autorytety. Dusz pasterze, odpuszczający winy, mocą kapłaństwa potrafiący bezbłędnie odróżnić dobro od zła.
  Czy jeszcze kogoś dziwi;
  -Porównanie przez Jażdżewskiego kleru pedofilskiego nie ponoszącego za życia żadnych konsekwencji z wieprzami?
  -Obwieszenie parkanów świątyń bucikami dziecięcymi?
  -Obalenie pomnika prałata Jankowskiego?
  -Krytyka JP II za chronienie pedofilów (m.in. M. M. Degollado)?
  Ktoś jeszcze waży się bronić tego bagna? Usprawiedliwiać albo relatywizować?

  Ktoś kiedyś zauważył, że
  ,,Kościół katolicki stoi na męczennikach''.
  Nie mylił się. Jeśli miał na myśli ofiary tego Kościoła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obsadzając Tron Piotrowy papieżem Franciszkiem ktoś chciał zainstalować w Watykanie bombę z opóźnionym zapłonem. Udało się. Efektem są częste niezapowiadane wybuchy na Lateranie.
  Oto jeden z nich.
  Franco Uno listem papieskim wprowadza obowiązek zgłaszania przez wiernych władzom kościelnym, każdego podejrzenia agresji seksualnej z udziałem sługi bożego.
  Info (donos?) musi być rozpatrzony w ciągu 90 dni.
  Przypadki wyższych urzędników kościelnych zgłaszać bezpośrednio do papieża.
  Koniec ze ,,zdradzaniem zaufania wiernych''. Dosyć ,,obrazy Pana aktami pedofilii''.
  Szkoda tylko, że proprio motu nie zawiera nakazu informowania o przypadkach kleszej pedofilii władz świeckich.
  W tym świetle modły księdza Stańka o ,,odejście papieża do Domu Ojca'' nie są nieuzasadnione. Z punktu widzenia kościelnego lobby pedofilskiego oraz interesu Kościoła katolickiego-ma się rozumieć.
  Sceptycy wyrażają głębokie wątpliwości, co do definitywnego rozwiązania problemu pedofilii w Kościele katolickim. Nigdy nie osiągnie się zamierzonego celu, jeśli sędzią zboka będzie drugi zbok, a niedźwiedziom poleca się pilnowanie miodu.
  Należy grzech pedofilii zakwalifikować jako przestępstwo. Wyeliminować służalcze orantopodobne traktowanie księży przez wymiar sprawiedliwości. Usunąć dzieci z zasięgu wzroku katabasów.
  Albo wrócić do tradycyjnych metod...obcinania. Narzędzi grzechu.

  OdpowiedzUsuń