1

1

środa, 15 maja 2019

Dobro kościoła


Dobro kościoła nakazuje milczenie w sprawie pedofilii wśród księży. Dobro kościoła kazało torturować i palić ludzi. Dobro kościoła wymagało ludobójstwa, by narzucić swoją ewangelizację, więc ewangelizacja = ludobójstwo. Dobro kościoła wymagało podpięcia się sekty pod Chrystusa, więc sfałszowano dokumenty by wykazać związek z apostołami kościoła wymyślonego przez Konstantyna. Aby ukryć wojny i przestępstwa wymyślono krzyż, jako symbol zbawienia i dla dobra kościoła załadowano go na ramiona wiernych. Dla dobra kościoła była Rwanda i dla dobra kościoła rabowano. Dzisiaj podziwiacie złotego cielca w Watykanie, Licheniu i tysiącach innych miejsc. W złocie kk jest krew zamordowanych. Dzisiaj dobro kościoła wymaga zmiany języka. W takiej sytuacji zawsze pojawiają się Jezuici. Oni najlepiej opanowali sztukę mimikry. Papież Klemens XIV nie mógł znieść ich podżegania do wojen i rozwiązał zakon. Dziś mamy Bergoglio a w Krakowie Prusaka mówiącego o wilkach w koloratkach i Gużyńskiego symbol postępowości, o zgrozo. Dzisiaj też tego wymaga dobro kościoła. Gdy już uwierzycie na powrót, że łajdaków w tej satanistycznej sekcie jest tylko garstka, a cały kościół jest chrześcijańskim obrazem miłosierdzia, kościół powróci do rutyny. A rutyną dla dobra kościoła jest to, żeby ludzkość służyła jego hierarchom i nic nigdy nie wiedziała o Bogu. Dla waszego dobra, dla waszej wiary oddałem cztery lata swojego życia, ciężkiej i niewdzięcznej pracy. Mnie nie trzeba przekonywać do Boga. Dla swojego dobra musicie uwierzyć, że chrześcijaństwo nie istnieje. Dla was i waszej wiary „dobro kościoła” jest zabójcze. Dlaczego cztery lata zajęło mi tłumaczenie katolikom, że jestem wierzący? Dlatego, że zostali zaprogramowani i myślą, że ich wiara wypływa z nich. Gdyby byli ludźmi wiary od razu poznaliby we mnie człowieka wiary, ale tak się nie stało, gdyż stracili wolność, utracili duchowość. Talent rozpozna talent, swój rozpozna swego. Katolicy mnie nie rozpoznali, a rozpoznali wszyscy, którzy są w drodze do swojej duszy, do wolności poza wszelkimi sektami. Poznali, że jestem jednym z nich, że chodzi nam o to samo, że bez wolności nie można wejść na drogę do Tajemnicy wewnętrznej, tajemnicy, która jest nadprzyrodzona. Zobaczycie to, gdy zrozumiecie, czym naprawdę jest kk, staniecie na własnych nogach i rozpoczniecie razem z nami odgruzowywanie ruin, które kościół zostawił po sobie. Wierzę, że pragnienie wolności jest nadludzką siłą w człowieku, nie dacie się po raz kolejny nabrać na watykańskie sztuczki i wybierzecie Wolność. Gdy to się stanie jestem pewny, że znajdziemy wspólny język i wspólną drogę. I jeszcze jedno, za pedofilię w kościele należy sądzić papieża razem z tymi, którzy pedofilię kryli. Wtedy pedofilia zniknie z kościoła, gdyż szef sekty będzie tym osobiście zainteresowany.

48 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuchaj gnomie trollu katolibie. Pedofile i ci którzy ich chronią mają trafić do więzienia. Koniec kropka. Krk zawsze był przeciwko Polakom. Spiskował z zaborcami i robi się dzisiaj obrońcą polskości. Obłuda, zakłamanie. Nic więcej. Dla dobra tego kraju kościół rzymsko - katolicki powinien być zdelegalizowany. To organizacja mafijna. Konkordat to przekleństwo tego kraju. Kler. Darmozjady okradające polskiego podatnika. Skończy się wasza władza. Czeka was druga Irlandia. To tylko kwestia czasu. Kościoły już pustoszeją. Ludzie nie chcą się identyfikować z organizacją mafijno pseud-religijną. Humanizm, prostota i minimalizm. Nie wiecie co to znaczy. Nie macie Boga w sercu, a Chrystus to wasze logo, a nie inspiracja.

   Usuń
  2. Katolik gdyby został wyruchany przez księdza czułby się zaszczycony

   Usuń
  3. Cały widz polega na tym, że katolicy są "ruchani" na wszelkie możliwe i niemożliwe sposoby, przez swoich księży i całkiem im z tym do d..y. Dosłownie i w przenośni. Cały ten ichniejszy świat jest do d..y. Jeśli ktoś zamienił miejscami rozum z d.pą, to już tak ma.
   Nie na darmo F. Nietzsche powiedział, że "chrześcijaństwo to odchody społeczeństwa". I tylko dlatego jesteśmy, jak to się mówi, "w czarnej dupie".

   Usuń
  4. co za prymitywny ten antykatolicki język i obyczaje

   Usuń
  5. W gwałceniu dzieci przez zwyrodniały kler katolicki jest więcej dobrego obyczaju? Prawda?
   Boska kultura!

   Usuń
  6. W gwałceniu dzieci przez zwyrodniałych laickich środowisk różnego kalibru,pewnie również jest dobrego obyczaju? Stuknij się w łeb może przyniesie skutek a wasza boska kultura już w pisała się w waszą naturę.

   Usuń
  7. Ale przejąłeś się Kazaniem na górze. Powalasz miłością bliźniego. Jeśli tak wygląda nauczanie katolickie nie dziwota, że tylu zboków klerykalnych wyprodukowano.
   Jestem pod wrażeniem nadużywania określenia bliźnich ,,Głupcami''.
   ,,Kto by rzekł bratu swemu; Głupcze-pójdzie w ogień piekielny''. (Mt. 5;22)
   I Mt. 5;39. I 5;44 tamże.
   A ustęp ,,Cudzołóstwo'', nakazujący ucięcie członka grzesznego (oko, ręka, cz......), chyba jest twoim ulubionym.
   To co? Walisz na skróty doi piekła, czy idziesz duchowych pedofilów pozbawiać grzeszących członków?
   Zdecyduj się; Chcesz być przybijany do krzyża czy podawać katom katolskim gwoździe?

   Usuń
  8. A któż nazwał cię głupcem? Chyba Biblia, której nadużywasz, tak o tobie mówi: "Nie przystoi głupcowi mowa wytworna"
   Moim bliźnim nie jesteś ale nie bój się "grzeszących członków" nie zamierzam cię pozbawiać. Szkoda sobie brudzić rąk.

   Usuń
  9. Aluzju poniał.
   Tylko swoich bliźnich pozbawiasz ,,grzeszących członków''. A do bliźnich zaliczasz papów, bepów, abepów, braciszków konwiktowych i wszystkich kastratów celibatowych tudzież umysłowych.
   Cho....inka. To jak wy gwałcicie tych ,,braci najmniejszych'' Jezusa?
   Czym, czym, czym?
   Chyba, że jakiś cud i odrasta wam. Co?

   Usuń
  10. Nie ma takiego cudu, żeby tobie mózg odrósł. :)

   Usuń
  11. Rzeczywiście potrzebujesz wsparcia - najpierw egzorcysty, potem psychiatry a na koniec polskiego systemu penitencjarnego. W tej kolejności.

   Usuń
  12. Ten komentarz jest do:
   Anonimowy25 maja 2019 22:16

   Rzeczywiście potrzebujesz wsparcia - najpierw egzorcysty, potem psychiatry a na koniec polskiego systemu penitencjarnego. W tej kolejności.

   Usuń
  13. chyba lepiej pominąć psychiatrę, bo jeszcze by dostał orzeczenie o niepoczytalności i by się do systemu penitencjarnego nie kwalifikował

   Usuń
  14. Anonimowy25 maja 2019 22:59

   Masz rację:)

   Usuń
  15. Do
   Anonimowy25 maja 2019 19:37 - nie wiem czy to ten sam kosmita ale zastanawiam się skąd u ciebie te mądrości,czy z opasłych tomów papieru toaletowego, które wyszły z rąk niejakiego Karla-Heinza Deschnera?

   Usuń
  16. Znów aluzyjnie zapodajesz tekst. Ponieważ jestem po małpeczce mam zdolność rozszyfrowania tych aluzji, których zboki klesze nie ogarniają. Z racji wtórnego analfabetyzmu lub innego infantylizmu.
   Oczywista, że regeneracja mózgów potrzebna jest sutannowym pedofilom myślących...podbrzuszem. Czyli nie myślących dokąd prowadzi ich pierwotny instynkt seksualny.
   Otóż gady pokroju prałata Jankowskiego nie mają problemów z regeneracją. Członki odrastają im w naturalnym procesie morfalaksji. Jeśli wystąpią problemy z regeneracją mózgów zaleca się wstawiennictwo patrona pedofilów w domu ojca swego.
   Powodzenia.

   Swoją drogą, bardzo cieszy wasze zaangażowanie w położenie kresu temu kleszemu wynaturzeniu pedofilnemu. Więcej nas do pieczenia chleba.
   Kłaniam się nisko.

   Usuń
  17. Jak widać, "po małpeczce" też ci mózg nie odrósł.

   Usuń
 2. Na jednym z portali ktoś mądry i twórczy (szukam autora) ukuł doskonałą analogię dotyczącą relacji Polski z Watykanem (konkordat):

  "WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację - Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:
  1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
  2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych, umundurowanych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo oraz tajnych agentów i agentów wpływu rekrutowanych i szkolonych od niemowlęctwa.
  3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, więzień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
  4. Funkcjonariusze ci wstępując do polskiego wojska zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także maja dostęp do największych tajemnic.
  5. W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu.
  6. Funkcjonariusze ci będą mogli na terenie swoich eksterytorialnych placówek codziennie (a minimum raz w roku) przesłuchiwać polskich obywateli bez świadków i przy zachowaniu tajemnicy, na okoliczność posłuszeństwa prawu i interesom Rosji.
  7. Rosja zastrzega sobie prawo do organizowania, bez uzyskiwania stosownych zezwoleń, manifestacji ulicznych w święta państwowe Rosji we wszystkich miejscowościach w Polsce oraz okresowych przemarszów drogami publicznymi do wybranych placówek dyplomatycznych.
  8. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną i emerytury.
  9. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, w szczególności gwałcenia polskich dzieci, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych, etc.
  10. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego.
  11. Rosja zastrzega też, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne i będą ścigane przez polską policję, prokuraturę i sądy.
  12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
  13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną na rzecz Rosji.
  14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce.
  15. UMOWA GWARANTUJĄCA TE WSZYSTKIE PRZYWILEJE NIE PODLEGA WYPOWIEDZENIU !

  PODOBA SIĘ ??? NIE ???
  A co jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?
  TEŻ NIE?

  Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego SAMEGO w stosunku do WATYKANU (konkordat) - który zawsze trzymał z zaborcami i potępiał nasze powstania narodowe?"

  Wow, mi dech zapiera... A wam..?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. "Prawdziwa wiara w Chrystusa poucza nas, że "WIARA CZYNI CZŁOWIEKA GŁUPIM". AMENT!

   Usuń
 4. Katolik odezwał się ponownie. Kościół rzymsko katolicki to organizacja, której zależy na władzy i pieniądzach. Ma obsesję na punkcie seksu i upokarza kobiety. Powtarzam to kolejny raz. Z ideą Chrystusa nie ma nic wspólnego. Nic. Jestem w stanie zrozumieć i szanować, że chcesz żyć w zgodzie z Ewangelią. Wiem, że to nie jest łatwe życie. Idea chrystusowa jest piękna i pełna miłości - można ją tak zinterpretować. Nie rozumiem dlaczego jesteś katolikiem? To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Katolicyzm to pogarda dla myślącego inaczej, to pogarda dla kobiet, dla nauki, dla innych niż hetero orientacji seksualnej. Hierarchia kościelna to pełna buty i arogancji grupa starych gości, nie znających życia i mających wiernych w głębokiej pogardzie. Pomijam tu afery seksualne, finansowe. Nie chce wracać do ludobójstwa, pedofilii, inkwizycji. Jak możesz w czymś takim tkwić jednocześnie wierząc, że Chrystus jest Twoim Bogiem? Nie rozumiem tego. A propos "kurw watykańskich". A jak można nazwać obrzydliwego gościa, który chroni innego degenerata, który latami krzywdził i krzywdzi dziesiątki niewinnych dzieci. Jak go nazwiesz? Jak nazwiesz księdza prałata Jankowskiego, który się spuszczał na sukienki 10-latek? Kto to jest? W Chrystusie i Ewangelii odnalazłeś drogę do Boga? OK. Tylko mi nie wmawiaj, że to najlepsza droga. Ona jest najlepsza dla ciebie i tego się trzymaj. Dla mnie nie jest. Nie rozumiem tylko, że dążysz do Boga poprzez organizacje, która chroni przestępców, a ofiary ma głęboko w dupie i jeszcze potrafi je zastraszać. Gdzie w tym jest Bóg? Napisz, proszę. Nie znasz się na jodze, nie praktykujesz jogi i nie rozumiesz, że ma ona też sens niereligijny. Poprzez asany nie szukam Boga. Ja po prostu szukam spokoju, relaksu, wyciszenia i chcę, żeby moje ciało było sprawniejsze. Jeżeli do tego negujesz medytację to już ciężko mi dyskutować. Poważni naukowcy (wierzący i niewierzący) potwierdzają absolutne korzyści zdrowotne medytacji. Tylko głupiec widzi zagrożenie. Niektórzy widzą szatana w spodniach, które zakłada kobieta. Niedawno jeszcze Kościół mówił, że ziemia jest płaska, a miesiączka to NIECZYSTOŚĆ... I zabijali, palili na stosach... Ja w tym nie widzę Boga. W kościele katolickim nigdy go nie było... Można tak w nieskończoność. Będzie bronił czarnej mafii - do samego końca - twojego albo jej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Krzysztofie podziwiam i dziękuję za to co Pan robi. Może nie jestem jeszcze na takim etapie jak Pan, ale już dawno zrozumiałam że duchowość, stawanie się lepszym, bardziej rozwiniętym i świadomym człowiekiem są sprzeczne z indoktrynacją kościoła, a kościół jest organizacją przestępczą, działającą przeciwko ludzkości.

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.facebook.com/PiSnaKsiezyc/photos/a.844302592337571/1859491410818679/?type=3&theater

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciesze sie ,ze Pan mowi nie tylko o szkodliwosci koscila,ale tez uzywa dobitnego jezyka.Bo juz wprowadzaja mnie w scieklosc ludzie,ktorzy "pelni milosci" mowia o zle.
  Zycze duzo sily!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ktoś wierzący może odejść od Kościoła po wysłuchaniu takich głupot? O ile groźniejsi są ludzie Kościoła prowadzący wiernych na manowce . Działalność p Krzysztofa jest bardziej rozrywkowa niż realnie niebezpieczna ale ktoś powinien wg mnie sprawdzić kto tego niezrównoważonego człowieka finansuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Od pierwszej chwili oglądania filmu panów Sekielskich czułem ból, obrzydzenie, gniew, wstyd… Całą eskalację uczuć, które – wiem to doskonale – nie są w stanie choćby dotknąć grozy i cierpienia, jakich doświadczyły ofiary pedofilii. I nie kwestionuję tej grozy, ani tych cierpień. Słowem, ba, nawet sylabą nie próbuję usprawiedliwić sprawców tych czynów. Myślę, że trzeba wręcz, byśmy o tej grozie i cierpieniu pamiętali. Także po to, by za dwadzieścia lat ktoś nie nakręcił filmu rejestrującego wspomnienia dzieci z przedszkola roku 2019 czy podstawówki roku 2020, które zgodnie z wytycznymi standardów seksualnych WHO promowanych przez niektórych polityków o tym, jak masturbowały się z wydatną pomocą seksedukatorów. Mój protest budzi nie temat tego filmu, nie to, że demaskuje grzech w ludziach Kościoła. Raczej trzeba dziękować, że ta demaskacja jest tak wyraźna i że piętnuje bezwzględnie hipokryzję duchownych. Bo to pokazuje, że ciężar ich zła jest odczytywany w perspektywie świętości Kościoła. Jak rozumiem, grzechy pedofilii nie są tak napiętnowane, gdy są dokonywane przez reżyserów wynoszonych na Olimp współczesnych bogów, nie są piętnowane aż tak, gdy są dokonywane przez trenerów i nauczycieli, edukatorów, ludzi mediów czy pospolitych zawodów. W przypadku księży są piętnowane szczególnie. Słusznie, bo ich czyny są bezpardonową zdradą Chrystusa i Kościoła, zdradą nauczania w Kościele katolickiemu. Są zaprzaństwem. Zatem mój protest budzi nie temat tego filmu, nie to, że demaskuje grzech w ludziach Kościoła. Nie, mój sprzeciw budzi co najmniej niejasność odpowiedzi – dlaczego autorzy filmu piętnują to zło? W imię czego? Nie chcę powielać tego, co już było mówione, nagrane, wypowiedziane – o manipulacji mającej na celu postawienie znaku równości: pedofilia równa się Kościół, Kościół to pedofilia… Nie, nie będę tego powielał. Chciałbym tylko przypomnieć pewne słowa, wypowiedziane w Olsztynie w 1991 r. przez św. Jana Pawła II, tak bezczelnie znieważonego w tym obrazie filmowym. „Niewiele daje wolność mówienia, jeśli słowo wypowiadane nie jest wolne. Jeśli jest spętane egocentryzmem, kłamstwem, podstępem, może nawet nienawiścią lub pogardą dla innych – dla tych na przykład, którzy różnią się narodowością, religią albo poglądami. Niewielki będzie pożytek z mówienia i pisania, jeśli słowo będzie używane nie po to, aby szukać prawdy, wyrażać prawdę i dzielić się nią, ale tylko po to, by zwyciężać w dyskusji i obronić swoje – może właśnie błędne – stanowisko. Słowa mogą czasem wyrażać prawdę w sposób dla niej samej poniżający. Może się zdarzyć, że człowiek mówi jakąś prawdę po to, żeby uzasadnić swoje kłamstwo. Wielki zamęt wprowadza człowiek w nasz ludzki świat, jeśli prawdę próbuje oddać na służbę kłamstwa. Wielu ludziom trudniej wtedy rozpoznać, że ten świat jest Boży. Prawda zostaje poniżona także wówczas, gdy nie ma w niej miłości do niej samej i do człowieka”. Obawiam się, że twórcy filmu i część odbiorców tego nie zrozumie. Trudno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedz mi szczerze człowieku - Czy Wojtyła nie mówił czasem o sobie, o Dziwiszu? Czy nie mówił o udziale Kościoła w masakrze w Rwandzie? Czy nie mówił o walce z antykoncepcją w Afryce, która przyczyniła się do tragicznej epidemii AIDS? Czy nie mówił o sobie w kontekście jego przyjaciela o którym wiedział, że jest degeneratem i pedofilem Degollado? Jeśli na tym polega jego świętość... A propos filmu Sekielskich - Jak śpiewa Kazik Staszewski - „Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi”. Wspaniały film o organizacji przestępczej, która chroni swoich członków nawet jeśli są degeneratami, pedofilami, pospolitymi przestępcami. Boga w kościele katolickim nie było i nie ma.

   Usuń
  2. Nawiąże tylko do „seksedukatorów”. Jakim trzeba być idiotą, żeby traktować słowa pisowskich trolli poważnie? Kler ma obsesję na punkcie seksu - co widać w aferach pedofilskich. Celibat zalał spermą ich mózgi. Edukacja seksualna jest niezbędna to prawidłowego i odpowiedzialnego wychowania młodych ludzi. Problemem dla normalnego rozwoju człowieka jest kłamliwa indoktrynacja religijna - tworzy w człowieku poczucie winy, blokady psychiczne, kompleksy i strach.

   Usuń
  3. Seksedukatorki (Ponton, Fundacja po DRUGIE) opowiadają, w ukrytej kamerze, jak podczas zajęć z dziećmi z rzekomej edukacji seksualnej, promują homoseksualizm i biseksualizm. https://t.co/3J76gJlckf pic.twitter.com/nyDvev9RlC

   SZOK!!!

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny raz pisowski troll krzyczy: "A tamci też kradną". Człowieku "głębokiej" wiary - upokarzasz Sekielskich poprzez zmienianie ich nazwiska. Terlecki ci to zaproponował czy inny pisowski gnom? Dla każdego człowieka, który krzywdził dzieci trzeba surowych kar. Dla każdego! Tych, którzy chronili pedofili - także należy surowo ukarać. Szkoda tylko katoliku pełny miłości, że nie obchodzą cię dzieci skrzywdzone przez księży. Czy na tym polega twoja chrystusowa miłość? Już nie wspominając o "użędował" - Jezu! :-) :-) :-) Na Nowogrodzkiej się pomylili czy ty nie umiesz dobrze skopiować trollu? Czy to księża, czy lekarze czy politycy (PO czy PiS - bez znaczenia) - każdego trzeba sprawiedliwie osądzić. Tych, którzy chronili przestępców także. A propos twoich procentów i statystyk. Widzę, że inspiracja płynie od Stalina, który mawiał: "Śmierć (krzywda) jednostki to tragedia, śmierć (krzywda) milionów to statystyka". Takich trolli jak ty trzeba piętnować. Jesteś cudownym dzieckiem pisowsko - kościelnej mafii.

   Usuń
  2. Rząd zapowiada państwową komisję, która zajmie się przypadkami pedofilii we wszystkich środowiskach. Opozycja krytykuje pomysł. Lider Platformy Obywatelskiej szuka winnych ale... tylko w Kościele to, podobnie jak Pan Pieczyński. Dlaczego? No właśnie. Dlaczego opozycja nie głosowała za zaostrzeniem kar dla pedofilów? Dlaczego opozycja wstrzymała się od głosu i w większości nie głosowała za rejestrem pedofilów? – pytał Mateusz Morawiecki.

   "Gazeta Polska" dotarła do informacji o wyrokach skazujących czterech polityków PO. Dotyczą one przestępstw seksualnych na dzieciach. Dziennik pyta, CZY BRACIA Se(ks)ielscy:) nakręcą kolejny film?

   Pierwszy ze skazanych, to radny Platformy z warszawskiej Pragi-Północ. Łukasz M., został skazany w 2011r za posiadanie ponad 3 tyś. zdjęć i filmów z dziecięcą pornografią oraz szantaż seksualny. Usłyszał wyrok 1,5 roku w zawieszeniu na 4 lata i przebywa na wolności. Drugi przypadek dotyczy Piotra Z. W chwili popełnienia czynu miał 46 lat. Był radnym PO pochodził z okolic Słupska. W 2011 r. został skazany na 2 lata więzienia za wielokrotne gwałty na 13 letniej córce sąsiadów. Odpowiadał też za próbę gwałtu dorosłej kobiety. Od 6 lat jest na wolności. Kolejny skazany - Marek L., w czasie gdy był radnym PO z warszawskiego Żoliborza, miał wykorzystywać seksualnie 14 dziewczynek poniżej 15. roku życia. Mężczyzna prowadził koło łyżwiarskie dla dziewcząt- to tam, podczas obozów i wyjazdów- dochodziło do gwałtów i molestowania. Czwarty ze skazanych, to były działacz PO, Rafał P., który w 2015 r usłyszał wyrok 4 lat i 3 miesięcy więzienia za wykorzystanie seksualne trzech chłopców poniżej 15 roku życia. Sprawca zmuszał ich do stosunków seksualnych za pomocą szantażu i grożby ujawienia intymnych zdjęć. Aaa i jeszcze jest coś, co byłbym o mało zapomniał.

   Prokuratura bada też sprawę molestowania dziewczynek w Miejskim Ośrodku Kultury. W Słupsku (gdzie urzędował najlepszy idol Pana Krzysztofa) mówi się, że niepokojące sygnały dobiegały do Ratusza od dawna, ale nikt nie zareagował. Pojawia się więc pytanie, czy władze nie zaniechały obowiązków? 34-letni Paweł K. (znany w całej Polsce tancerz i instruktor tańca w Ośrodku Kultury w Słupsku) trafił do aresztu na początku maja. Wyszło wtedy na jaw, że od pewnego czasu rozpija dzieci i współżyje z 13 i 14-latką. Pod pewnymi warunkami, po zaledwie 2 tygodniach został jednak wypuszczony na wolność.

   Ależ to środowiska SPRZYJAJĄCE Panu Krzysztofowi. Panie Krzysztofie, proszę napisać, czym się różnią te biedne dzieci w pańskim ulubionym środowisku politycznym, od tych, co padły ofiarą pedofilii kapłanów i to zaledwie małego % ?

   KIEDY W KOŃCU ZOSTANIE NAKRĘCONY TEN FILM PRZEZ BRACI SEKIELSKICH!

   Ps: Błąd poprawiony i przepraszam.

   Usuń
  3. O co chodzi z tą obsesyjną pedofilią laikatu? Podbierają wybrańcom boga obiekty pożądań? Deflorują towar konkurencji kieckowych zboków? Grzeszą, nie to co klechy spełniający akt liturgiczny z dziećmi?
   I z tych powodów należy pozamykać wszystkich poza kościelnych dewiantów, żeby klechy miały większy wybór?
   Ależ to życzenie spełniane jest w majestacie prawa. Duchowni mają swobodny wybór dzieciątek, zagwarantowaną nietykalność itd. Tylko urody paragrafem nie można im podrasować. Żeby dzieciątka kusząco lgnęły do adonisów w kieckach.
   Okay. Tylko niech klechy zostawią w spokoju dzieciatko Jezus.

   Usuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (PO czy PiS - bez znaczenia) - każdego trzeba sprawiedliwie osądzić.

   Dla Pana Krzysztofa i całego tu syfu NIE MA ZNA CZE NIA!!! Liczy się tylko Kościół.

   Usuń
  2. Jeśli ,,cały tu syf'' jest dla ciebie szambem, czemu włazisz do niego? Napić się chcesz? Zakąsić...odchodem?
   Karle moralny. Gdyby cię mać wyskrobała świat byłby lepszy bez szambonurka takiego jak ty.

   Usuń
  3. Nie po to, aby się w tym syfie brudzić ale prostować kłamstwa, reagować na pomówienia. To SZAMBO jest nakierowane przeciwko KK. Jego celem jest zniszczenie KK. Gdyby to SZAMBO któremu na imię LAICKA było przeciwko innemu WYZNANIU-RELIGII nie byłoby mnie tu.

   Usuń
  4. Ale jesteś. Prawdopodobnie za srebrniki. Wątpliwe bowiem, abyś dla idei kompromitował się wydalaniem z siebie tego, co Kościół katolicki ma w nadmiarze. Kołtuństwo i arogancję.
   ,,Sprostowałeś choć jedną zbrodnię pedofilii duchownego?
   ,,Sprostowałeś'' współudział biskupów w ochranianiu tych dewiantów przenoszeniem ich na inne ,,dziecięce łowiska''?
   ,,Sprostowałeś'' celibat generujący zwyrodnienie kleru?
   Bardzo licho karmią was w tych zatęchłych konwiktach. Byle czym także programują umysłowo. Skoro wydalacie z siebie tylko kołtuństwo i arogancję?
   Przecież ty nie jesteś w stanie wyprostować własnego kręgosłupa. Zwłaszcza moralnego. A usiłujesz cudze?

   Usuń
  5. @Anonimowy24 maja 2019 19:40
   Katolik jest ślepy na jakiekolwiek argumenty.
   On najpierw musi "wyprostować" swój pokrzywiony rozum, ot co!
   "Kościół to wielki furgon zaprzężony w ludzkie szkapy."
   napisał ks.prof.W.Sedlak

   Usuń
  6. Masz rację Opty. Do zabetonowanego mistyką Katolika niemożliwym jest dotrzeć.
   Poza uznaniem jego prawdy. Wówczas reaguje jak w porzekadle;
   ,,Praw mu mądrości i komplementa.
   Tylko to drugie zapamięta''
   Tym bardziej niemożliwe, jeśli jest beneficjentem nadwiślańskiej teokracji. A jest, co widać po obronie duchownych pedofilów uprawianej bez zahamowani.
   Prawda katolicka, oprócz wyzwalania ma zdolności rozweselające.
   Dlatego w Kościele jest tak smutno. I tyle zniewolenia.

   Usuń
 12. W Dziejach Apostolskich 17.24-25 jest napisane WYRAŹNIE ,cytuję:

  „24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.”

  Na podstawie tylko tego jednego cytatu, natchnionego przecież jak cała reszta Biblii przez Stwórcę, śmiem TWIERDZIĆ, że wszystko, co powstało na podstawie tej księgi zw. Biblią jest największym na świecie oszustwem i kłamstwem. Chrześcijaństwo.
  Słusznie napisał F. Nietzsche, że „chrześcijaństwo to odchody społeczeństwa”.
  Nie kto inny jak katolicki ksiądz, Polak, niejaki, ks.prof.doc.dr.hab. Włodzimierz Sedlak (1911-1993), który przeczytał Biblię aż 17 razy, napisał tak:

  „Bóg nie jest dla mnie kolejną nieznaną w nauce, ani też abstrakcją filozofów, lecz codzienną realnością obserwowanej przyrody.”
  MOCNE, Co?
  Dalej:
  ” Jeśli człowiek weźmie w swoje ręce dzieło boże to zawsze je spaczy; za mały człowiek za duże dzieło.”
  Nieprawdaż?
  Dalej:
  „Prawa nie są dla przyrody, lecz dla człowieka. To on usiłuje tworzyć kodeks jej norm, gdy ona ani myśli się do nich stosować. Nadawanie praw przyrodzie przez człowieka jest bzdurną zarozumiałością.”
  Nieprawdaż?
  Dalej:
  „Wszelka mądrość jest w przyrodzie. Tylko że ja, badacz, również jestem cząstką przyrody. Tu właśnie powstaje gordyjski węzeł problemu: żywy obiekt usiłuje poznać życie, narzucając równocześnie innym schemat swojego ja.”
  Nieprawdaż?

  Złote myśli Sedlaka…

  „Bóg dokonuje się w nas kwantowo.
  Kościół to wielki furgon zaprzężony w ludzkie szkapy.
  Dom rodzinny to wylęgarnia i tuczarnia drobiu ludzkiego, który potem na rzeź pójdzie.
  Liczba głupców jest niezliczona. Czyli na resztę wypada dar mądrości.
  Kropla gnojówki więcej zapaskudzi, niż kropla miodu osłodzi.

  „Organizm żywy to układ energetyczny zbudowany z półprzewodników białkowych charakteryzujący się powierzchniowym bioplazmatycznym zagęszczeniem elektronów ( elektrostaza)”

  Bios i psychika to wynik dwuocznego widzenia tej samej materii ożywionej .
  Rozszczepienie następuje makroobserwacji, gdy patrzymy raz z pozycji biologii, to znów ze stanowiska humanistyki. W kwantowych relacjach istnieje nierozdzielna jedność natury życia.”

  – Moja świadomość – mówił Profesor – to nić egzystencji wyciągniętej ze wszechświata: na jednym końcu on, na drugim – ja, też dzieło przyrody. Jest we mnie wszystko, co istnieje w kosmosie, jestem jego czującą, myślącą i rozumiejącą cząstką.”

  Do czego zmierzam? Ano do tego, że „DEUS SIVE NATURA”, jak napisał B. Spinoza.
  Prof.W. Sedlak to uzasadnił naukowo. Powinniśmy być dumni, że polskie wydało go plemię. Kościół do tej pory nic z jego pism nie rozumie, ale to niejako zrozumiałe.
  Dodam jeszcze, że historia ludzkości jest dopiero do napisania, bo to, co do tej pory usiłujemy niezdanie kreślić to majaki „schorowanej wyobraźni.”
  Na koniec przypominam Dz.Ap. 17.24-25 ,to sedno sprawy a całą kościelną (świadków jehowy również) egzegezę można sobie o kant d… potłuc.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tyle reklamy-wprost potop-spływa na Kościół katolicki, a cienia wdzięczności nie uświadczysz. No!
  Reklamy przybierają przeróżne formy. Te, trafiające w nasz gust chwalimy rozpowszechniając je. Nie odpowiadające nam wyciszamy tłamsząc szyderstwem lub jaką bądź deprecjacją.
  Z wybiórczością taką nie zgodziłby się zapewne twórca biblijnego kanonu reklamy Paweł z Tars.
  ,,Byle tylko wszelkimi sposobami towar (Chrystus) był zwiastowany, czy obłudnie, czy szczerze...''-postulował.
  Cieszyłby się zapewne z darmowej reklamy ,,sług bożych'' w dzisiejszej Polsce. Tyle się mówi i pisze o urzędnikach Kościoła katolickiego zawsze w kontekście wielowiekowej instytucji. Nie o murarzach, nauczycielach, artystach-tylko o duchownych budując im darmowy pi-ar.
  Że więcej ne fas niż per fas? W świetle kanonu Pawła to bez znaczenia. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

  Czemu tak nagłaśnia się przypadki pedofilii duchownych?-malkontenci oponent komiwojażera z Tars.
  Podejrzewam, że twórca nowoczesnej reklamy odparłby mu wprost;
  -Bo nikt, tak jak Kościół katolicki nie potrafi sabotować wyciszaniem gratisowej reklamy swoich urzędników.
  -Bo żaden cech murarzy, nauczycieli, artystów nie posiada statusu nadprzyrodzonych strażników moralności.
  -Bo, jako wybrańcy boga ziemscy sędziowie śmiertelników powinniście świecić przykładami ze swoich cokołów.
  Śmiem twierdzić, że gdyby wiedział o systemowym torpedowaniu darmowych reklam zwanym zamiataniem pod dywan, niechybnie obłożyłby klątwą sabotażystów. Biskupów, kardynałów, papieży-wszystkich pudrujących ten...lues.

  Jeśli wolno także wyrażę oburzenie.
  Dlaczego tylko kler katolicki posiadł przywilej darmowych reklam? A murarze, nauczyciele, artyści? Przecież to dyskryminacja albo inny szowinizm. Wszak wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. (Wobec boga też-ponoć). Kręcić więc filmy o sporcie uprawianym nie tylko przez duchownych.
  Poza tym wśród innych niż duchownych zawodów, jest statystycznie 93% katolików! Jak można pozbawiać ich reklamy? Dzielić na lepszych i gorszych dzieci bożych.

  Nie da się ukryć faktu, że zdecydowana większość pedofilów wywodzi się z katolicyzmu. Wobec powyższego nie znajduje uzasadnienia podział pedofilów na ,,znikomą'' ilość duchownych i ,,ogrom'' tzw. laikatu. Cezurą może być tylko podział na wierzących-przytłaczająca większość i ateistów-znikome przypadki. (Odbiegając od tego, iż nawet jeden akt pedofilii nie powinien mieć miejsca). Zgodnie ze statystyką w Polsce;
  93% chrzczonych w obrządku katolickim
  3% ateistów
  4% inne wyznania.

  Przeto przypomina się;
  Żaden cel-w tym dobro, czyli interes Kościoła katolickiego nie uzasadnia aktu pedofilii kleru.

  OdpowiedzUsuń
 14. "Nie da się ukryć faktu, że zdecydowana większość pedofilów wywodzi się z katolicyzmu. "
  Proszę ten "fakt" najpierw zaprezentować w postaci wyników badań naukowych a nie własnego chciejstwa. A potem możemy mówić, że ktoś fakt ukrywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oto Prawda o katolickim zboczeniu księży pedofilów.
   List Apostoła Pawła do Rzymian ( kolebki katolicyzmu)
   Rozdz.1 wiersze od 18 do 32.
   (18) Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość tych ludzi, którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta. (19) To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił. (20) Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty - wiekuista Jego potęga oraz bóstwo - stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy. (21) Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. (22) Podając się za mądrych stali się głupimi. (23) I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. (24) Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (25) Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. (27) Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (28) A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. (29) Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, (31) bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. (32) Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

   Jeśli zatem Słowo Boże (Biblia) mówi o ich bałwochwalstwie i zwiedzeniu, nie trzeba doszukiwać się innych powodów.

   Usuń
  2. to kolejny dowód tego, że Wojtyła świadomie ukrywał pedofilię wśród swoich "kolegów" lekceważąc fakt iż krzywdzili oni dzieci i młodzież.

   Jan Paweł 2 oraz długoletni szef Kongregacji Nauki Wiary, kard. Ratzinger wymagali bezwzględnego respektowania postanowień tajnego do niedawna dokumentu watykańskiego - „Instructio de modo procedendi in causis sollicitationis”, znanego również pod nazwą „Crimen sollicitationis”. Dokument autorstwa sekretarza Kongregacji Nauki Wiary, kard. Alfreda Ottavianiego podpisany w 1962 roku przez papieża Jana XXIII, zakazuje ujawniania przypadków pedofilii pod groźbą klątwy dla ujawniających i nakazującą skłanianie ofiar do milczenia - też pod groźbą klątwy. W myśl dokumentu należy niezwłocznie otoczyć opieką księdza, oskarżonego o seksualne wykorzystywanie małoletniego i przenieść go do innej parafii. Skandal seksualny musi być opanowany i pójść w zapomnienie. Dokument zakazuje współpracy w tych sprawach z władzami śledczymi i nakazuje niszczenie dowodów przestępstw. Osoby, które doprowadziły do ujawnienia skandalu powinny być zneutralizowane i ukarane. Skutkiem tego, zaszczuta rodzina ofiary musi opuścić miejscowość, w której mieszka, albowiem za sprawą agitacji z ambony, jest ona przedmiotem ostracyzmu ze strony wspólnoty lokalnej.

   Usuń
  3. Anonimowy28 maja 2019 21:08
   Anonimowy28 maja 2019 21:18
   Wylewają potoki bzdur, bo na temat odpowiedzieć, to za trudne.
   Może, żeby zrozumieć, to musicie przeczytać dwa razy? No to jeszcze raz:
   Anonimowy26 maja 2019 12:23

   "Nie da się ukryć faktu, że zdecydowana większość pedofilów wywodzi się z katolicyzmu. "
   Proszę ten "fakt" najpierw zaprezentować w postaci wyników badań naukowych a nie własnego chciejstwa. A potem możemy mówić, że ktoś fakt ukrywa.

   Usuń