1

1

sobota, 27 października 2018

Otwartość jest siłą


Kiedy dostrzegamy co NAPRAWDĘ wydarzyło się w przeszłości, co było przyczyną bólu możemy łatwiej wybaczyć. Nabieramy siły, aby zmienić nasze wspomnienia i ich negatywne skutki.
W ocenie sytuacji bez udziału emocji pomaga nam postawa obserwatora. Przyglądamy się, nie pozwalając by emocjonalny związek z osobą czy zdarzeniem związał nas ponownie. Ci, którzy używają manipulacji, nie są sprzymierzeńcami. Obserwujemy, nie oceniamy. Cierpliwie przyglądamy się temu, jak ego wprowadza swój porządek i przymus posłuszeństwa. Obserwujemy aż do momentu, w którym poczujemy, że żadna nauka nie płynie już z tego doświadczenia i wtedy wymazujemy je. Kasujemy nasz emocjonalny związek z bólem zakorzenionym w przeszłych wydarzeniach. Można do tego wykorzystać fioletowe światło. 
Poświęcamy na to połowę czasu z 10 - 15 minutowego spotkania. Druga połowa to budowanie zbiornika z nową energią rozszerzającą świadomość. Sprowadza się to do podniesienia wibracji energii, która spowija cały obszar Polski. Podniesienie wibracji daje łatwiejszy dostęp do niestereotypowego, nietradycyjnego myślenia, większej otwartości dla intuicyjnych impulsów. Pozwala na poznawanie swojego ukrytego potencjału. 
Te tematy proponuję na trzeci cykl naszych dziesięciodniowych spotkań o 23:00. Każdy, tam gdzie jest może uczestniczyć w tych medytacjach, rozmyślaniach, wizualizacjach czy modlitwach. 
Tworzymy grupę dla wszystkich chętnych pod nazwą GRUPA SAMODZIELNEGO ROZWOJU:
Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym będzie można wymienić się doświadczeniami. Porozmawiać z kimś, kto myśli podobnie. Zachęcam do spotkań całkowicie nie związanych z Polską Laicką czy moją osobą. Chodzi o to, żeby te działania nie były tylko wirtualne, żebyście nawiązywali kontakty, które mam nadzieję będą cenne. Wydaje mi się, że jest to oczywiste ale na wszelki wypadek dodam, że nie tolerujemy hejtu, rasizmu, fundamentalizmu, homofobii ani antysemityzmu. Nie mamy potrzeby budowania struktur ani spotkań z guru. Na tym polega samodzielność. Ale mamy potrzebę poszerzania wiedzy o sobie i wszechświecie, gdyż to pomaga nam docenić swoją unikalność i wysiłki innych ludzi aby tworzyć świat otwarty, który nie boi się różnic. Różnice dają cudowną dynamikę i szansę na poszerzanie horyzontów, uczą tolerancji i dzielenia się. 
Zaczynamy dzisiaj, 27 października 2018 o 23:00. 
Ten cykl kończymy 5 listopada.
2. NOWY CZŁOWIEK
https://www.facebook.com/krzysztofpieczynski/photos/a.279631425437040/2116568638409967/?type=3&theater&__xts__[0]=68.ARDQxxk4yAI2QXlZoStInKO_tHgr6UxCSrg7G6MFNbfB-BZFFYPk0LdOnVUDhT-nXrf0MmNX7Jomak5uiOaCE765eoGpoX0tBzw8oO1vnNt5l2nfu7IkjJaS1Cj7oTkP8qZlCIQtr-9jh0ovAZ3ljMruTIIg4ez-FVp0pyzynoStKyQlMfo3WxshnP_59hYj8qEFFSNGPqsfVpo_RFIQn91Hnf4&__tn__=-UK-R

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz