1

1

niedziela, 29 kwietnia 2018

Kościelny rasizmTo miejsce na Agrykoli, na dole naprzeciw Łazienek było dla wszystkich. Piękna lipa po środku łąki, zapraszała w zacisze i cień upalnym latem. Taka oaza spokoju dla każdego, kto tylko znalazł to miejsce. Mamy tu teraz plac zabaw dla chrześcijańskich dzieci. Oczywiście chrześcijanie zapraszają inne dzieci. Tylko dlaczego dziecko wyznawców buddyzmu, judaizmu, hinduizmu, islamu ma się bawić w przestrzeni, która została oznakowana jako chrześcijańska? Krzyż dla wyznawców innych religii i wielu Polaków to symbol męczeństwa i zbrodni, to symbol, który zawsze dzielił ludzi. Tak więc miejsce, które było żywym dowodem piękna natury, która swoim uniwersalnym, poza religijnym przekazem jednoczy wszystkich, uspakaja, uczy i leczy stało się oazą pisowsko-kościelno-narodowej formacji. Tak, uczcie dzieci rasizmu od niemowlęcia. Przecież dziecko nie może niczego powiedzieć bo nie rozumie, a zanim zrozumie będzie już płatnikiem kościoła. Nawet nie czujecie potrzeby żeby powiedzieć, dosyć!!!
Barbarzyńsko katolicko-narodowa Polsko, płaczę nad tobą. 
Hipokryzja, kłamstwo, obłuda z wykorzystaniem niemowląt. I niekończące się finansowe potrzeby kościoła, które spełniacie. Liczycie na to, że daniną zdołacie ochronić swoje dzieci przed kościelną pedofilią. Wiecie dobrze, że tak nie będzie i chroni was tylko statystyczne prawdopodobieństwo. To bezprawie, na które sobie pozwalają urzędnicy kościoła ma umocowanie w polskiej konstytucji i konkordacie. Pozwalajcie na rozprzestrzenianie się narodowo kościelnej mentalności jaką reprezentuje obecny rząd a zobaczycie, że Polska przestanie istnieć jako kraj cywilizowany. A jeśli ta barbarzyńska ekipa zostanie zastąpiona następną, bardziej inteligencką, ale równie katolicką to z Polski wyjedzie kolejne kilka milionów ludzi. Wyjadą, by żyć normalnie, gdyż kraje wyznaniowe, w których religia ma pierwszeństwo przed rozumem i prawem nie są normalne. Wyjadą szukać lepszego życia i realizować swoje marzenia. Życie w Polsce gdzie każdy kibol i osiłek może dokonać samosądu gdyż otrzymał niedwuznaczne przyzwolenie od rządu i kościoła na stosowanie przemocy i jest bezkarny, to życie w kraju dla którego nie warto pracować. „Ideał sięgnął bruku”, właśnie tak, dokładnie tak. Wyznawcy kościoła i prawicy charkają na nas i coraz częściej patrzą z pogardą, demonstrując swoją duchową wyższość. Zaiste prowadzą kraj w taką stronę, że będą tutaj wracać tylko ci, którzy wypracowali emeryturę poza granicami i jest im wszystko jedno kto jest u władzy, gdyż przyjechali tu umrzeć. Tęsknota za ojczyzną, która się w nich rozwinęła przez kilkadziesiąt lat emigracji nie pozwoli im obiektywnie patrzeć na to, co stało się z Polską. Oni chcą tylko spokoju i jak powiedziała pewna uduchowiona katoliczka z Australii: „nie chcę, żeby kangury skakały po moim grobie, dlatego wracam”. 
Moje prochy mogą być wysypane do morza. Kiedyś fizycznie wrócę do łona Matki Ziemi, kobiety, która okazała mi najwięcej bezinteresownej miłości. Duchem wrócę do tych, do których zawsze należałem. Nie mam złudzeń na temat tego, co stanie się z Polską w rękach kk. Jeśli nie odzyskacie swobody to jeszcze przyjdzie czas, że ci, którzy dziś szydzą będą mnie cytować. Znów wygra hipokryzja. 
Polska biała, katolicka, narodowa to kraj bez przyszłości gdyż przyszłość, to mieszanie się kultur i stworzenie systemu, który daje niezwykłą, twórczą dynamikę. Taka dynamika jest możliwa tylko w łączeniu kultur i zaprzęganiu intelektów, które wyrosły patrząc na słońce pod różnym kątem. Dynamika Stanów jest jednym z przykładów, kraj emigrantów. Nawet w piłce nożnej są tego dowody. Nasza przyszłość to jedność ludzi, którzy są świadomi tego, że nigdy więcej nie podzieli nas religia. 
W miejscu po Watykanie stanie kamień oddający cześć i honor pomordowanym przez kościół katolicki.
Mimo wszystko widzę nową cywilizację, która wyrasta ponad starą. Ten czas właśnie się zaczął. My mamy zacząć ją budować. To wymaga zmiany świadomości i pozostawienia za sobą przeszłości. To Cywilizacja Turkusowa.

1 komentarz:

  1. Przykro mi że w Polsce współczesnej panuje taka dogmatyczna ciemnota, wiara szerzona przez kościoły - sekty jest brana za pewnik wiedzy o Bogu który w rzeczywistości nie istnieje w zamian obłuda homoseksualizm i oszukiwanie wiernych. Chwała tym którzy walczą z tą mafią podszywającą się za świętych.

    OdpowiedzUsuń