1

1

piątek, 23 marca 2018

Polska laicka nie katolickaDzisiaj pod kurią biskupią. wzięliśmy udział w demonstracji zorganizowanej przez Strajk Kobiet. Kobiety nikogo nie namawiają do aborcji tylko walczą o to, żeby prawa demokratycznego systemu nie zostały zastąpione prawami boskimi. Jak pokazuje historia te prawa w rękach kk zawsze prowadziły do stosowania przemocy, na poziomie fizycznym w postaci okrutnych tortur i zbrodni, oraz na poziomie psychicznym w postaci przemocy symbolicznej; formatowania ludzkich umysłów od dziecka, znęcania się i pogardy wobec myślących inaczej. Stowarzyszenie Polska Laicka od dwóch lat mówi, że trzeba protestować nie pod Sejmem i Pałacem Prezydenckim tylko pod budynkami kurii biskupich w całym kraju, gdyż kk od wieków manipuluje Polakami, skłóca ich i będzie to robił dopóki cały naród nie powie, dosyć tego!!!
Polscy katolicy zawsze są gotowi stanąć w obronie kościoła, księży i biskupów, którzy ich okradają, okłamują, manipulują, gwałcą, traktują z wyższością i pogardą.
Tej gotowości Polaków do obrony swoich prześladowców musi towarzyszyć jakiś cud. Baczyński opisał to słowami:

     Jakie szczęście, że nie można tego dożyć,
     kiedy pomnik ci wystawią, bohaterze,
     i morderca na nagrobkach kwiaty złoży.

Katolicy ten cud nazywają ewangelizacją, my nazywamy to praniem mózgu. Dzisiaj polskie kobiety wobec tego prania mózgu powiedziały nie!!!

4 komentarze:

 1. Bóg istnieje, a Biblia jest jego Słowem...ALE katolicyzm nie ma z Bogiem NIC wspólnego. Katolicyzm to diabelska fałszywa odbitka starotestamentowej świątyni Jerozolimskiej z fałszywymi kapłanami - https://ukonczycbieg.blogspot.com/2016/10/katolicyzm-zdemaskowany_10.html

  OdpowiedzUsuń
 2. "Bóg istnieje," NewBorn76
  "Jeśli się coś twierdzo bez dowodu, należy to odrzucić"
  bp.Michalik
  Dowody proszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozejrzyj się dookoła. No chyba, że twierdzisz, że pewnego razu wybuchło NIC i jesteśmy to ok.
   (19): To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił. (20): Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty - wiekuista Jego potęga oraz bóstwo - stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy. [Biblia Tysiąclecia III, Rz 1]

   Usuń
  2. Ja się rozejrzałem i mi to nie pomogło. Problem z Bogami jest taki, że są ich tysiące. O wielu nie słyszeliśmy, wierni wyznawcy wyginęli lub zmienili zdanie. Mam wierzyć tylko dlatego, że urodziłem się w tym nieszczęśliwym kraju?... W takiej, a nie innej rodzinie? A jakby moja matka, nie wychowała mnie sama tylko zapatrzyła się na jakiegoś araba to pewno wyznawałbym inną teorię powstania świata. Nie podoba mi się to. Za to blog mi się podoba :)

   Usuń