1

1

wtorek, 8 sierpnia 2017

Co się stało na WoodstockZnów zajmujemy się nie tym co trzeba tracąc energię na rzeczy mało ważne, a pod naszym nosem odbywa się coś, czego nie chcemy zobaczyć.  Woodstock. Co się stało? Tak jak na większości imprez w kraju, podczas otwarcia knajpy, szkoły, oddaniu kawałka drogi do użytku, muszą być obecni księża, tak samo zostali zaproszeni na Woodstock. W końcu żyjemy nad Wisłą, więc nie możemy się bez nich obejść.  Nie umiemy budować mostów bez obecności kk. Owsiak, który zrobił dla ludzi tyle dobrego sprzedaje nam bajkę o mądrym  księdzu. Ten most pomiędzy kk a narodem trzeba zburzyć, a Ty Jurku go wzmacniasz. Tym mostem płynie w naszą stronę katolickie kłamstwo, indoktrynacja i pogarda, a od nas wraca strach i kasa do kościoła. Ja w twarzach księży widzę obraz ich wewnętrznego życia: butę kasty panów, kłamstwo i hipokryzję. Ty widzisz mądrość.
Jerzy, nie ma możliwości by prawda leżała po środku. Jeden z nas się myli. Polska zacznie demokratyczny rozdział  swojej historii wtedy, kiedy ludzie uwolnią się od watykańskiej manipulacji. 
Dopóki to nie nastąpi, kk będzie uważany za autorytet. Do samodzielności prowadzi długa droga. Wydaje mi się, że Polacy jeszcze do niej nie dorośli. Dlatego i ty nie widzisz wilka w owczej skórze.  Polacy muszą wyznaczyć kościołowi miejsce, które mu wolno zająć. Na razie dają się nabierać cwaniakom w sutannach. Czy chcesz żebyśmy zgadzali się na dalszą okupację kraju w imię mrzonek o raju? Dlaczego w Biblii tyle miejsca zajmuje  płacenie podatków, szacunek do władzy, akceptacja swojego losu, troska o pana nawet jeśli jest się niewolnikiem i pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Ponieważ ewangelie zostały stworzone przez Konstantyna dla utrzymania w całości  cesarstwa. Chrystus nie mógłby wypowiedzieć słów o szacunku do tamtej władzy i akceptacji niewolnictwa. Czy ludzie nie pamiętają tego, że wystąpił przeciwko zastanemu porządkowi, że dostał piany na ustach gdy handlowano w świątyni. A czymże jest kościół od początku swojego istnienia, jak nie bankiem, który pierze legalne i nielegalne pieniądze. Czy Wy katolicy nie słyszycie Chrystusa, który codziennie występuje przeciwko temu kościołowi, jego zbrodniom, kłamstwom i manipulacjom? Nie widzieliście go wtedy i nie widzicie dzisiaj ponieważ nie zajmujecie się duszą, bo nie macie ani siły ani odwagi na takie wyzwanie. Dlatego może was oszukać i zmanipulować każdy konował od religii. Budowa prawdziwej demokracji w Polsce nie zacznie się dopóki będzie trwała bezkarność kk, dopóki pozwolicie sobie wrzucać na barki przez kastę panów krzyż niewolników. Budowa nowej cywilizacji rozpocznie się od rozwiązania państwa kościelnego.  Będzie to znak, że człowiek usłyszał Boga w sercu. 
Być może kiedyś ten głos usłyszą posłowie PiS. Znakiem tego będą łzy. Tak objawia się świat duchowy. Będziecie płakać.  A z każdą przepłakaną godziną będziecie odrobinę lepszymi ludźmi. 


18 komentarzy:

 1. 1. Państwo gwarantuje wolność wyznania. Jest taki zapis w Konstytucji. KK miał prawo jak inne wyznania uczestniczyć w festiwalu. Obowiązkiem Pana jest tolerancja. Państwa totalitarne zabraniały na to. Komunistyczne ateistyczne państwa totalitarne wymordowały 100.000.000 ludzi.
  2. To co Pan opisuję to zaledwie 0,001 tekstów Bibli. Pismo Św. traktuje się w całości, a nie się wybiera to co chce.
  3. Kim Pan jest, aby pouczać co jest dobre a co złe, skoro ateiści do tej pory tuszują zbrodnie gwałtów i zabójstw setki tysiąca dzieci przez ateistyczne reżymy komunistyczne i pogańsko-ateistyczne reżimy nazistowskie?

  Fargo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O co chodzi z tą ateistyczną fobią? Pan Pieczyński nie jest ateistą - powtarza to na każdym spotkaniu..
   A co do ideologii mordujących ludzi - proszę poczytać o konkordacie faszystowskich Niemiec - kto pomógł Hitlerowi dojść do władzy..

   Usuń
  2. @Marcin napisał "A co do ideologii mordujących ludzi"

   Pragnę zauważyć skromnie ,że to nie ideologie mordują ludzi ale właśnie ludzie ,kłamliwe powołując się na swoje chore ideologie.To ludzie tworzą ideologie a nie ideologie ludzi.To "ludzie ludziom zgotowali ten los", jak mawiała pewna Pani.
   A tak w ogóle to nie ma w rzeczywistości żadnych ideologii a jedynie są konstrukty "schorowanej wyobraźni" na temat rzeczywistości. Proszę nie mylić realiów z rzeczywistością. Ideologie to "byty" niematerialne a więc nieistniejące. Istnieje zmanipulowana rzeczywistość w postaci realiów (matrixa) ,które przejawiają się m.in. w postaci mordów i wielu innych równie niedorzecznych acz szkodliwych dla ludzi zjawisk.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. tak sobie czytam wszystkie artykuły komentarze i dziwię się że WSZYSTKO CO WAŻNE ZAPOMNIELIŚCIE !!
   zapomnieliście czyimi potomkami jesteście
   kto nam tę ziemię nad Wisłą przekazał!!
   jaką cenę zapłacili aby ją nam przywrócić
   mamy dziś Polskę i mówimy jednym językiem ale nie rozumiemy się!!!...dlaczego????
   odp.ponieważ przez ostatnie tysiąc lat =odcinano nas od korzeni
   dziś jesteśmy jak te gałęzie porozrzucane po lesie..jak pnie poschnięte które inni rąbią dla swojej korzyści i użytku !!
   ...
   Owsiak i Kwaśniewski co ich łączy p.Pieczyński?..to ten sam rdzeń jeden podpisał Konkordat a drugi udaje wolontariusza....szkoda ze jest pan taki naiwny :{
   rzecz by można stu procentowy POLAK !!
   ===
   pana wiedza potrzebna jest LUDOWI POLSKIEMU a nie JAJOM KUKUŁCZYM wylęganym w Polskim gnieździe i zerujący na Polakach

   Usuń
  5. Na pewno nie jesteśmy potomkami księży - ci jak wiadomo potomstwa nie posiadają..

   Usuń
 2. I vice versa , "Kim Pan jest, aby pouczać co jest dobre a co złe," panie Kamilu Beniuk?
  Bo, kim jest Gospodarz tego forum wiemy wszyscy ,jak widać, oprócz Pana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kłamiesz Kamil i piszesz " półprawdy":(
  Obowiązująca konstytucja gwarantuje też: neutralność państwa wobec wyznań... Czy kościół kat. - stanowi tu wyjątek? Otumaniany " wiarą " - prawdy nie dojrzy, nie usłyszy... Prawda? A doprawdy trzeba być ślepcem, żeby nie widzieć, że kościół kat. orócz żądań finansowych / kilkanaście miliardów rocznie / żąda, by ich dogmaty obowiązywały wszystkich, nawet tych, którzy te brednie mają głęboko w dupie! Kościół nie ma monopolu na " duchowość ", a jego " nauczanie " - może dotyczyć - co najwyżej - ich owiec i baranów! Nie wszystkich! I tak:
  Nie nakazuję zniewolonym stosowania środków antykoncepcyjnych, tabletek " dzień po " - ale protestuję, żeby zakaz dotyczył wszystkich!
  Biblia to nie jest " leksykon wiedzy " , a zbiór często nonsensownych, poprawianych i przerabianych wielokrotnie - legend, opisywanych przez ludzi, wiele lat po domniemywanym " zaistnieniu " tamtych " faktów ".
  To religia jest winna zbrodniom niewyobrażalnym, trwającym nawet do dziś... Zbrodniom, które liczyć można w dziesiątki milionów. Kościół to wyjątkowo perfidny synonim zła. Współczesny przykład: ludobójstwo w Rwandzie, w którym kler odegrał jedną z głównych, negatywnych ról / biskup Hoser /...
  Noe łżyj chłopie, bo z tego co wiem - kłamstwo, nie należy do obowiązkowych kanonów twojej " wiary " !
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeżeli piszesz =TEŻ= a równocześnie zarzucasz komuś KŁAMSTWO ....OZNACZA TO ŻE jesteś manipulatorem i oszczercą !!...tym gorszym jeśli jesteś z pochodzenia Polakiem .....mnie nie interesują KATOLICY CZY ATEIŚCI interesuje mnie po prostu człowiek i mam wielki szacunek do drugiego człowieka .......KK wdarl się brutalnie na tereny SŁOWIAŃSKIE ...ale dzisiaj nie mamy moralnego prawa wchodzić z buciorami do duszy katolika ......jest to obrzydliwe i odpychające.....ps nie jestem katoliczką ani ateistą...ani z jakiejś innej wiary .....jestem człowiekiem i odczuwam NATURĘ TAKĄ JAKA JEST ...nie zakrywam słońca innym użytkownikom ziemi

   Usuń
  2. kaja!
   Co ty ćpasz, że ten twój bełkot jest totalnie bez składu i ładu????

   Usuń
 4. Na tym polega zniewolenie ludzi przez kk, że nawet wydawałoby się światli ludzie vide Owsiak (którego oczywiście szanuję za Jego dokonania) i głoszący wolność ulegają temu zniewoleniu i próbują obłaskawiać wybranych klechów, twierdząc, że są dobrzy, bardziej postępowi. Nic bardziej mylnego. Traktować to należy jak kolaborację z czystym złem. To tak, jakby robić interesy z SS-manem Hansem tylko dlatego, że zabił mniej ludzi od Helmuta. Sorry za to porównanie, ale tylko tak można zwrócić uwagę na absurdalność postępowania w tym wypadku Owsiaka. Reasumując, w pełni zgadzam się ze stanowiskiem Pana Pieczyńskiego w tej kwestii.

  OdpowiedzUsuń
 5. 1000 razy więcej bezpieczniej czuję się wśród PISowców niż POeowców ..i życzyłabym sobie aby moje dzieci wychowywały sie wśród ludzi prawych ,uczciwych ,prawdomównych i szanujących innych ludzi ......natomiast to co zaobserwowałam wśród sympatyków PO budzi we mnie strach ,niepokój i niepewność jutra !!...wybór jest oczywisty!!!...a wiara jest najmniej ważna liczy się usposobienie

  OdpowiedzUsuń
 6. To nie jest na temat, ale skoro już napisałaś... Wiem dlaczego się czujesz bezpiecznie pośród PiSiorów, bo oni są tak przestraszeni, że wystawiają 4 policjantów na jednego demonstranta, plus snajperów na dachach. Aha, nie jestem i nie byłem zwolennikiem PO. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. @Kaja Kija
  W Twoim wpisie jest pewna niekonsekwencja ,otóż piszesz ,że
  "1000 razy więcej bezpieczniej czuję się wśród PISowców niż POeowców" a przecież PO to ,jak powiedział swego czasu
  R.Kalisz, to PiS bis. To ta sama tylko pęknięta na pół płyta solidarnościowego styropianu. Pewnie chodzi Ci o sprawę wpuszczenia"nachodźców"z innego kręgu kulturowego, na podstawie niechlubnych doświadczeń krajów ich wpuszczających.
  To w tej chwili jest oczywiście istotne ale nie jedyne i zasadnicze.
  Wiesz jak to skwitują? ,"jak trwoga to do boga".

  " życzyłabym sobie aby moje dzieci wychowywały sie wśród ludzi prawych ,uczciwych ,prawdomównych i szanujących innych ludzi "

  I co? ,pewnie wśród PO PiS tacy ludzie są ale nieliczni ,reszta to eufemistycznie mówiąc hochsztaplerzy, którzy wyłamują się spośród cech Twojego życzeniowego stosunku.

  "KK wdarl się brutalnie na tereny SŁOWIAŃSKIE ", tego(tej herezji) ani PO ani PiS Ci nie odpuści.

  "nie jestem katoliczką ani ateistą...ani z jakiejś innej wiary .....jestem człowiekiem i odczuwam NATURĘ TAKĄ JAKA JEST ...nie zakrywam słońca innym użytkownikom ziemi" tzn. wg. KK ,że trzeba Cię intensywnie nawracać. Nic więcej ,a razie oporu
  usunąć na obrzeża ichniejszej cywilizacji, kiedyś zlikwidować.

  "Wiara czyni człowieka głupim" S.Staszic

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Krzysztofie zgadzam sie z Panem w 100 proc.

  OdpowiedzUsuń
 9. WOŚP, nie napiszę tutaj nic nowego, wygenerowała wiele efektów ubocznych, które bardzo bolą kk. Wyrywa jedną chociaż niedzielę z kościelnego kalendarza, czyniąc pustoszejące kościoły jeszcze bardziej pustymi. Przywraca świecki charakter takim słowom jak świąteczny i charytatywny. Sam Owsiak to bohater i święty nie wygenerowany przez kk lub nacjonalizm . WOŚP to cierń w czarnej dupie. Ataki na Owsiaka i próba znalezienia naduźyć nie udały się, więc rozgrywają go od drugiej strony. Próbują się pod WOŚP podpisać wprowadzając Tam swoich agentów. Typowy dla kk, perfidny i wyrachowany sposób zawłaszczania lub raczej odzyskiwania tego co stracił. Chyba jest nieuczciwe oczekiwać od Jurka Owsiaka więcej ponad ogrom tego co dla nas zrobił.Powinniśmy go raczej wspierać i chronić, niż zmuszać do jeszcze większego bohaterstwa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Płatni Zdrajcy Pachołki Watykanu - płatni bo płacą Watykanowi;))

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Krzysztofie, bardzo dziekuje za Polske laicka i za prawde o panstwie Watykanskim i jego potwornosciach. Wiele lat studiowania roznych religii naprowadzilo mnie na ten sam wniosek. KK to potezna mafijna i zbrodnicza instytucja uzywajaca do swoich celow religii manipulujac wiara i zaklamaniem sensu duchownosci. I za to ich nie lubie, choc to za malo powiedziane. jestem osoba gleboko duchowna, poszukujaca wiezi z Umyslem Wszechswiata, elementow tej nauki, ktora byc moze Jezus glosil jak to wynikaloby ze skryptow Hagia Sophia. Ciesze, sie ze osoby wazne w zyciu publicznym, takie jak pan, maja odwage mowic to glosno. Mnie z falszywosci chrzescijanstwa tez uleczyla Ameryka. Pozdrawiam. Grazyna Jozwiak-Bednarski

  OdpowiedzUsuń