1

1

piątek, 21 lipca 2017

21 lipca pod Sejmem RP


Dobrze, że młodzi ludzie się budzą. Jeśli jednak kolejny raz przegapimy moment i walcząc z PiS-em zapomnimy lub przeoczymy to, że za wszystkimi podziałami w Polsce i za utratą demokracji stoi kk to możemy być pewni, że następny rząd również będzie kolaborował z kościołem i cały naród tak jak od wieków będzie płacił za to haracz.

1 komentarz:

 1. Grecka bogini sprawiedliwości – Temida – straciła opaskę na oczach…
  Opaska byłą mitycznym symbolem bezstronności, kierowania się prawem – nie sympatiami osobistymi, nie rozkazami ludzkiego watażki…
  Obserwowałem Temidę, która zdobiła i nadal zdobi fasady polskich sądów, była ” główną postacią ” – sądowych fresków.
  Opaska na oczach Bogini, zaczęła wyrażnie się poruszać…
  W końcu spadła… ukazując prawdę – o karykaturalnej postaci, która ukrywała się pod maską, pod ukryciem tejże opaski bezstronności…SZOK !!!!
  Okazało się, że dziś – wczorajsza bogini – ma gębę, ryj, mordę: niemoralnego karła, szaleńca! Mordę jarosława kaczyńskiego!
  Którego jakiekolwiek prawo nie obowiązuje, którego nie obowiązują regulaminy, a dotychczasowa świątynia demokracji – sejm – jest jego prywatną własnością!
  Który włazi na sejmową trybunę – wtedy gdy chce, poza ” jakimikolwiek trybami ” – a usłużny pisi marszałek – udostępnia mu mównicę!
  Chory karzeł, którego jedynym celem jest: ” wadza „!
  ” Wadza – dla wadzy” , władza służąca zemście, za to, że kurdupel chce zagłuszyć słuszne wyrzuty sumienia, które męczą go, z powodu przyczynienia się do śmierci brata!
  ” Wszyscy bedziecie siedzieć ” ! – oznajmił karzeł przywołanemu – przez siebie – posłowi ” Nowoczesnej „….
  Wściekła gęba, świdrujące ślipka ” panaprezesa „, znamionujące ostatnie stadium poważnej choroby psychicznej!
  Czy naprawdę takim osobnikom, chcemy oddać Polskę?
  Odpowiadam słowami " panaprezesa ", króre mnie osobiście dotnęły, tym bardziej, że wszystkie " epitety " doskonale pasują do samego kaczora i jego usłużnej bandy idiotów:)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń