1

1

piątek, 7 kwietnia 2017

7 rocznica katastrofy smoleńskiej


Szanowni Państwo!
10 kwietnia 2017 roku przypada kolejna rocznica katastrofy smoleńskiej. W wyniku presji politycznej, zaniedbań i nieprzestrzegania procedur zginęło 96 osób. Wśród nich wielu wybitnych członków polskiego życia społecznego. 

Pojawmy się 10 kwietnia 2017 roku o godzinie 18.00 na Placu Piłsudskiego i dołączmy do Obywateli RP. 
Razem z nimi przejdźmy pod Pałac Prezydencki aby wziąć udział w uroczystościach państwowych. Swoją obecnością oddajmy hołd wszystkim ofiarom katastrofy i pokażmy, że nie zgadzamy się na zakłamywanie prawdy o tym wydarzeniu oraz tworzeniu zafałszowanej pamięci.

5 komentarzy:

 1. Potrzebny protest Polaków by bezsensowne działania PiS nie przeszły bez echa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim 30-leciu społeczeństwo polskie zostało zahipnotyzowane przez klerykalna mafię i wypuszczone jak psy do buntowania się przeciwko władzy.
   Nikogo tak bardzo nie interesował cel
   Teraz jest podobnie.
   Ludzie idą jak zaprogramowani na bój a nie osiągnięcie jakiegos celu.
   Dlatego podstawowym celem powinna byc edukacja.
   Ludzie powiiini wiedzieć o tym, że są zniewoleni od wielu pokoleń i wreszcie trzeba zerwac te klerykalne łańcuchy.
   Wszelkie inne formy walki będą powierzchowne i nie przyniosą oczekiwanych wielopokoleniowych efektów.
   Dlatego kler objął " patronat" także nad szkolnictwem.
   Mamią ludzi swymi kłamstwami nie pozwalając im odzyskac narodowej tożsamości.

   Usuń
  2. Masz całkowitą racje ...
   Niestety w/g mnie problem jest głębszy. Wiedzą o kościele i jego uczuciach JEST dostępna. Każdy się może edukować. Ale nie chce.
   Dlaczego ?

   Moją odpowiedzią jest : brak im świadomości.

   Dlatego ja na to stawiam większy nacisk.
   Na budzenie świadomości.
   Wierzę, że jeśli ludzie obudzą się to sami zobaczą czym jest krk.

   Usuń
 2. Jak najbardziej słuszne cele zakładacie Panowie ,ale niestety brak środków, tak ludzkich jak i technicznych,że o finansowych nie wspomnę.
  Zasadniczo szczupłość tych środków.Ludzie to by się i znaleźli ale bez możliwości związanych z dyspozycją sporymi ZASOBAMI FINANSOWYMI RZĘDU WIELU DZIESIĘCIU MILIONÓW będą statystami
  opozycji. Składki członkowskie niczego oprócz paru nieistotnych rzeczy nie załatwią. Nie liczyłbym na szerokie wsparcie krezusów biznesu, czy mniejszego też. KSS już pada https://www.facebook.com/piotr.ikonowicz/posts/10208253043316083?pnref=story .Mało kogo to interesuje.Takie sa fakty.

  "Każdy się może edukować. Ale nie chce." Janek K.
  Masz odpowiedź ,"(ale) nie chce", bo nie ma czasu ,musi toczyć codzienną walkę o byt, najkrócej jak można.
  Brak świadomości czym jest spowodowany?, jak nie tym samym!

  "Dlatego podstawowym celem powinna byc edukacja." Sev Anty.
  Po raz który ty już to piszesz? wiedząc że rzeczona edukacja jest w rękach siły ,która zamiaruje być u władzy do 2031 roku!!!! ,i ma do tego możliwości i znajduje środki.Porównanie PiS do LP jest jak porównanie słonia do mrówki. Większe opozycyjne projekty typu KOD przegrywają.
  Kraj jest pęknięty na pół(podobnie jak w Turcji) i trzeba się zjednoczyć bez względu na stosunek do religii. Na razie nie widzę takiej chęci ,ciągłe kłótnie są na porządku dziennym.
  Powtarzam, w takiej sytuacji jedynie rozwiązanie siłowe wchodzi w grę ,żadne inne. Nie ma na razie żadnej innej możliwości, która bezkrwawo to zapętleni polskie rozwiąże.
  PiS dobrowolnie się nie podda ,póki nie zrealizuje tego wszystkiego co obiecało biorąc pod uwagę perspektywę do 2031 rok. Proszę sobie z tej daty nie kpić z apIsem stoi najbardziej zbrodnicza instytucja na świecie i posiada nieprzebrane bogactwa.
  Inny scenariusz?, "coś" na arenie międzynarodowej pchnie ludzi do tego ,że się przebudzą i rozliczą kościół i jego popleczników. To może być powszechne ,ogólnoświatowe załamanie
  kapitalizmu lub reset atomowy- co załatwi wszystko na tzw. ament

  OdpowiedzUsuń