1

1

piątek, 23 września 2016

...dopóki kk będzie się wtrącał do życia Polaków...


Wczoraj, gdy posłowie debatowali nad dwoma projektami aborcyjnymi, przeciwnicy zakazu aborcji protestowali przeciw zaostrzaniu prawa. Na dwóch scenach ustawionych pod Sejmem przemawiali przedstawiciele komitetu Ratujmy Kobiety oraz członkowie i sympatycy partii Razem. Uczestnicy demonstracji (ok. 5000 osób) podkreślali, że prawo obowiązujące w Polsce jest bardzo restrykcyjne i uchodzi za jedno z najsurowszych w Europie. Pod Sejmem stawili się też zwolennicy zakazu aborcji
(ok. 40 osób). Śpiewali pieśni maryjne i rozwiesili transparenty ze zdjęciami martwych płodów. Dzisiaj w Sejmie odbyło się głosowanie w sprawie dwóch projektów zmian w prawie dotyczących aborcji. Mimo pokrętnych tłumaczeń i postawy kierownictwa PiSu, większość posłów tego klubu oraz klubu Kukiz zachowała dyscyplinę partyjną i projekt komitetu Ratujmy Kobiety idzie do kosza. Zwyciężył katotaliban polityczny. Nadchodzi średniowiecze.
I tak będzie wyglądała Polska dopóki kk będzie się wtrącał do życia Polaków. Tak długo jak zmanipulowana przez pośredników „chrześcijańskiego boga” część społeczeństwa nie dostrzeże pod sutannami gwałcicieli, złodziei i zbrodniarzy, który wmówili naiwnym swój moralny autorytet, tak długo będziemy żyli obok siebie nienawidząc się coraz bardziej. Bo o to zawsze chodzi kościołowi. A kiedy krew Polaków zostanie przelana przez Polaków kościół zajmie takie stanowisko jakie przyjął polski papież, katolicki autorytet dla katolickich baranków wobec ludobójstwa w Rwandzie: Udajemy że o niczym nie wiemy.
Po raz setny powtarzam, kościołowi nie chodzi o ludzkie życie gdyż zamordował więcej ludzi niż ktokolwiek w ostatnich 2000 lat. Chodzi o władzę i wyrzynanie heretyków. A heretykiem jest każdy poza katolikiem. Cywilizacja, która nie potrafi doprowadzić papieża przed sąd dlatego, że ten przedstawił się jako pomazaniec boski a naprawdę jest przestępcą, to cywilizacja, która musi upaść. Ponieważ jest głupia do bólu. Nie dlatego, że ludzie wierzą w Boga ale dlatego, że tego Boga nie słyszą ani nie trudzą się tym żeby Go usłyszeć. Dlatego kościół i ludzie mu ulegli będą odpowiadać za to co się dzieje. Odpowiedzą tu na ziemi i odpowiedzą poza ziemią. Przyjmijcie te słowa od człowieka, który całą swoją pracę zadedykował Bogu. Jeśli tego nie dostrzegacie katolicy, to przeczytajcie uważnie to co napisałem. Cywilizacja umiera. Wiem to, czuje to każdy atom mojego ciała. Mimo to chcę budować nową cywilizację. W niej jest miejsce dla Boga ale nie ma miejsca dla religii. Jeśli nie potraficie sobie tego wyobrazić to właśnie dlatego, że staliście się preparatem kościelnym, bez wiedzy o Bogu, bez wiary, workiem przesądów. Uwolnijmy Boga od religii, usuńmy krzyże z przestrzeni publicznej. Wpuśćmy światło wiedzy do naszej świadomości.


Posłuchajcie wczorajszego wystąpienia Barbary Nowackiej w Sejmie:Warto!
https://www.youtube.com/watch?v=mXMfZtVVKAA

287 komentarzy:

 1. Brawo , panie Krzysztofie:)
  Widzę, a nawet czuję, że pod wpływem aktualnych faktów i Pan się radykalizuje:)
  Pozostaje mi " zacytować " część swojego swój wpisu, pod poprzednim materiałem.
  " Wiem na pewno, że religia jest betonowym złogiem w naszych mózgach i póki tego złogu, siłą własnych myśli, siłą woli - nie rozwalimy - zawsze będziemy ograniczeni, a nigdy nie będziemy sobą:)
  Pokonałem w sobie religie, a kościół kat. - bardzo mi to ułatwił, swoją kłamliwą polityką, swoim cynizmem, butą i prymitywizmem " dowodów " - na własne racje...
  Szukam, myślę, czasami, a ostatnio coraz częściej, boję się ,że może mi zabraknąć czasu. Czasu - potrzebnego na znalezienie...
  Wiem na pewno: kościół i prymitywnie pojmowana " wiara " - blokuje zdolności poznawcze, blokuje samego siebie.. jest drogą donikąd, a
  " pasterze " - kpiną z duchowości!"
  Stanisław, wraz z pozdrowieniami i życzeniem WYTRWAŁOŚCI!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Nie ożenił się, bo służył Polsce" Odpowiadając na pytania słuchaczy Suski mówił też, że Jarosław Kaczyński "poświęcił się całym życiem". - Nie ożenił się właśnie dlatego, że służył Polsce i nie chciał, tak jak mówił kiedyś, unieszczęśliwić jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce - dodał. Powiedział też, że dla Kaczyńskiego przyszedł do Porozumienia Centrum i dla niego jest teraz w PiS. - To wielki patriota, dla którego dobro Polski to najważniejsza rzecz w jego życiu - zachwalał.. (http://www.tvn24.pl)
  Wazelina to najbardziej poszukiwany towar w Wolsce! Ładować się w kaczy zad, bez tego rekwizytu, graniczy z masochizmem, panie ... suski:))))
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 3. http://wiadomosci.wp.pl/kat,143276,title,Magdalena-Sroda-ten-kraj-tonie-zostanie-koscielna-taca-i-ruiny,wid,18516488,wiadomosc.html?ticaid=117c86

  OdpowiedzUsuń
 4. @Ewa
  Nic z tego się nie otwiera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba podświetlić, skopiować link ctrl+c i przenieść do górnego paska odkodowując ctrl+v i enter.

   Usuń
 5. " Myślę, że czas na jakąś rewolucję. Głosowanie w sejmie nad ustawami aborcyjnymi i skierowanie do komisji tej barbarzyńskiej (Stop aborcji), to kolejny, tym razem milowy, krok na drodze ku piekłu kobiet czy - jak kto woli - na drodze do Fanatycznego Państwa Katolickiego, bo nawet nie do średniowiecza, które było znacznie bardziej tolerancyjne dla kobiet. Trzeba uderzyć w fundamenty tego fanatyzmu, głupoty, zaściankowości i nienawiści do kobiet, czyli w Kościół i jego cynicznych hierarchów żądnych władzy. Przestańcie chodzić do Kościoła, Bóg jest wszędzie! Wiara może być piękna a w Kościele jest tylko PiS i inkwizytorzy kobiet. Jak mówiła Arendt, największą przyczyną zła jest bezmyślność, posłuszeństwo, rutyna. Obudźcie się ci, którzy wspieracie ten nieludzki kościół, a potem dziwicie się, że nie macie praw, że jesteście otoczeni przez złych, okrutnych ludzi, którzy bardziej przejmują się zapłodnioną komórką niż waszym życiem. Komórką też się zresztą nie przejmują, po prostu są bezmyślni i posłuszni czarnej władzy, która jest wszędzie. Ten kraj tonie, niedługo zostanie po nim tylko pełna kościelna taca i ruiny..."
  Magdalena Środa
  Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego... Puste kościoły. Bóg się nie obrazi - boi go tam nie ma. Z dużą dozą satysfakcji przypominam, że pisałem o tym - wcześniej niż pani profesor powiedziała!
  Otumaniony " narut " - oddał Polskę szaleńcom! Teraz już: nie ma chwili do stracenia!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 6. Tekst pełen wątpliwości:

  "...Dziś w Polsce indoktrynacja ruszyła pełną parą. Żadna z grup opozycyjnych nie ma swoich oddziałów szybkiego reagowania. Od kilku miesięcy jesteśmy pojeni nową historią Polski. To takie zjawisko, jak przy oraniu ciężkimi pługami płytkiej gleby, gdzie pozostałości upraw, korzenie, resztki łodyg i rżyska po wywróceniu znajdują się pół metra pod ziemią, zmieszane z gliną i przestają być naturalnym nawozem. Tak powstaje ugór. Jeśli się go nie obsieje choćby łubinem, nic z tej ziemi nie zostanie i nic na niej nie urośnie. A chętnych do orki i siania nie ma. Kreacji - zero. Trwa ślizganie się od studia do studia. Opozycja jest chętna do zebrania plonów, ale nie do pracy od podstaw.

  Zbigniew Hołdys"

  Chętnych do kreatywnej rewolucji jest zbyt mało. Oby się mylił.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://muzyka.onet.pl/metal/roman-kostrzewski-mowienie-ze-diabel-to-nie-jest-dobro-wspolne-to-grube-naduzycie/498blm
  "Mój głos był i jest nadal głosem oburzenia na taki kształt państwowości, jaki jest. Wiele jednostek i środowisk nie życzą sobie moralności chrześcijańskiej, etyki chrześcijańskiej czy nakazów chrześcijańskich, i nie chcą czuć się obco w tym kraju. Jak każdy wolny obywatel mam prawo do samostanowienia o sobie i określonej autonomii. Jeżeli jestem w wyraźnym konflikcie z autorytarnym system, to winienem o tym powiedzieć, co też uczyniłem.

  Dla mnie Polska byłaby krajem wolnym, gdyby budowała swoją przyszłość na wzajemnym wspieraniu się, humanizmie i oświeceniu człowieka, a nie na wierzeniach i Bogu. To jest poprzeczka, której tutaj nie możemy przeskoczyć, a chciałoby się, bo w kraju wolnym naczelną zasadą powinno być dopuszczenie do wypowiedzi i racji innego człowieka. Jeśli każdy z nas będzie sam o sobie stanowił, to dopiero wtedy będziemy mówili o "wolnym kraju". Czułem rozdźwięk między swoimi oczekiwaniami i rzeczywistością.

  Myślę, że chrześcijański "zabór" faktycznie się dokonał. Wiekowy obraz kościoła nie napawa optymizmem. Często mówimy o sobie, że nasza historia była tragiczna - to stwórzmy tu dom dla wszystkich, niezależnie od różnic światopoglądowych. Kościół próbuje oskarżać tolerancję za akceptowanie szaleńczych idei. Tolerancja to tolerancja, czyli akceptowanie czyjejś odmienności. Zasady współżycia regulujmy prawem opartym na tolerancji i wiedzy o dobru wszystkich jednostek i na nich opartym społeczeństwie, a nie na przestarzałych i niekompetentnych religijnych kanonach."

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak widać - autor tego artykułu nie był wyabortowany; Kościół zakazał jego mamie to zrobić, czy sama z jakichś względów zrezygnowała?

  OdpowiedzUsuń
 9. Może jak na razie zagłębiajmy się w wiedzę i ją szerzmy aby "bezmyślność, posłuszeństwo, rutyna i..." - przyczyny zła legły w gruzach.
  Warto cierpliwie wysłuchać tego wykładu:

  "Cywilizacyjny skok kwantowy"

  https://www.youtube.com/watch?v=AroYPCIr2Uc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto było posłuchać, dziękuję.

   Usuń
  2. Dzięki Ewusiu, świetne, świetne.
   Roześle dalej

   Usuń
  3. Ewusiu, napisałem super, super, ale posłuchałem jeszcze raz i nie jest aż tak.
   Muszę tu powiedzieć, że Budda zazwyczaj ma racje, bo jak przychodzi co do czego, to to zawsze jego nauki się sprawdzają. Bydda powiedział że nasze tu materialne życie na ziemi, to niekończonce się cierpienie. Mniejsze lub większe, ale cierpienie. Inaczej mówiąc życie na ziemi nie jest po to by było tu dobrze. Jednostki mogą wyzwolić się od cierpienia jeszcze w tym życiu, ale to tylko jednostki. Wyzwolenie to nie może dotyczyć wszystkich, ze względów karmicznych. Życie tu to jakby zycie w w wielkiej oczyszczarce segregującej. Jeśli byłeś w stanie się oczyścić w tym życiu poprzez zrozumienie, którego konsekwencją jest pozytywny sposób postępowania, to nie wracasz do oczyszczarki. Wypadasz do szczęśliwszych światów. ( mówiąc w skrócie) Jeśli nie w tym żywocie to odradzasz się w następnych i znowu masz szanse, większą lib mniejszą. Facet z twojego filmu temu jakby zaprzeczał. Optymistycznie próbował powiedzieć iż  ilość ludzi duchowo przebudzonych wzrasta w postępie ,  przyśpieszającym, niepamiętam już jakim. Powiedział co naj istotniejsze, że wystarcza na świecie stosunkowo niewielka liczba tych oświeconych istot, by drogą prawa już zaobserwowanego, jakim jest przekroczenie masy krytycznej, nastąpiło coś na podobieństwo wybuchu jądrowego dobra. Inaczej mówiąc, że lada chwila będziemy, ty mieli niebo na ziemi.  Pięknie, tylko facet nie raczył zauważyć że istnieją dwie strony medalu. I nawet jak to prawo obowwiązuje, to na ziemi  mnoży się konsumcjonizm i bezwzględne pożądanie dóbr materialnych. Ciemnota i okrucieństwo, wynikające z szczytowego w historii ludzkości bo globalnego zaciemnienia umysłów. A ponieważ wg jego teorii wielkie liczby powodują jeszcze większe przyrosty, a później skok,  całkowite przeistoczenie. I może jest tak że to globalna eksplozja zła. Że skoro nasze życie jest tak krótkie a taka cykl istnienia świata tak długi, to taka eksplozja kiedy trwa 100 lat dalej jest błyskawiczna, tylko my tego tak dokładnie nie postrzegamy. Może jesteśmy w fazie rozbłysku, a zaraz potem za lat 10, 20, pójdzie, fala uderzeniowa i promieniowanie zabójcze. I tak to bardziej widzę, choć tak naprawdę myślę że jest całkiem inaczej. Że dobro i zło w naszym uwarunkowanym świecie faluje. I że taka jest istota naszych tu ziemskich pobytów.

   Usuń
  4. W Buddyźmie jest mowa:

   Czwarta Szlachetna Prawda o Ścieżce Prowadzącej do Ustania Cierpienia (pāli. dukkha nirodha gāmini paṭipadā ariya sacca; sanskr. arya mārga satya) – drogą do ustania cierpienia jest Szlachetna Ośmiostopniowa Ścieżka – właściwy pogląd, właściwe postanowienie, właściwa mowa, właściwe działanie, właściwy żywot, właściwe dążenie, właściwe skupienie, właściwa medytacja.

   O tym jest mowa ze szczegółami w całym wykładzie.
   Człowiek posiada wolną wolę (ma wybór 53:40 min. na filmie o reinkarnacji) i jako wolna jednostka może nie wybrać Czwartej Szlachetnej Prawdy o Ścieżce Prowadzącej do Ustania Cierpienia. Jest to ten właśnie cały ogromny nurt konsumpcjonizmu na świecie. Tylko... dlaczego ja mam się z tego tytułu bać ? Facet mówi o czymś, co doskonale rozumiem, ponieważ intuicyjnie (bez wchodzenia w filozofie) mam nieomalże wszystko przerobione na własnej skórze.

   Usuń
  5. Nie przeczę Ewo ani jednemu twojemu słowu, ja czuje i doświadczam to podobnie. Napisałem jednak że dotyczy to niestety, albo nie koniecznie niestety, bo może taka tego istota, niewielu. Opserrawcje ludzi to potwierdzają. Nie będzie jednak, tak MOIM ZDANIEM jak zapowiada facet że jesteśmy na progu nieba. I tylko trzeba się rozglągać bo za chwilę po ulicy będą chodziły same anioły. Ja wprawdzie widzę wszystkich jako aniołów, ale tylko potencjalnie

   Usuń
 10. " Jeśli nie potraficie sobie tego wyobrazić to właśnie dlatego, że staliście się preparatem kościelnym, bez wiedzy o Bogu, bez wiary, workiem przesądów. Uwolnijmy Boga od religii, usuńmy krzyże z przestrzeni publicznej. Wpuśćmy światło wiedzy do naszej świadomości " - pisze Gospodarz:)
  " Wiedza " - bogach, to nie wiedza, panie Krzysztofie, to indywidualne wyobrażenie, każdego z nas. Chodzi mi o tych, którzy, bez tego wyobrażenia nie potrafią żyć. Uważam, że nie można tej metafizycznej potrzeby nazywać wiedzą. Co najwyżej - " wiedzą ".
  Problem dzisiejszy polega na tym , że zwolennicy jednej religii, jednego wyobrażenia - chcą - na siłę - zainplantować swoje wizje całemu społeczeństwu, 38 milionowego kraju, w środku Europy, w XXI wieku!
  Przy realizacji tej zbrodniczej idei, chcą - jak pieski - oznaczyć swoje terytorium, właśnie krzyżami, które utykają na każdej ścianie, gdzie jeszcze jest parę cm2 powierzchni wolnej... W żłobkach, przedszkolach, szkołach, urzędach, instytucjach publicznych, szpitalach, domach opieki.
  Dobrze, że Rzymianie nie zdecydowali się, na utopienie Jezusa, bo teraz, dziś - mielibyśmy " obowiązek " - wieszania , na ścianach - zbiorniczków z wodą, a może i ... całych akwariów.
  Wszędobylskie krzyże krzyczą i ostrzegają: " To my tu rządzimy, a obcy nie są mile widziani ". To zawłaszczenie przestrzeni publicznej, sprzeczne z wolnością jednostki, to prymitywna uzurpacja i zagarnianie Państwa, w imię swojej " jedynie słusznej " - wiary! Wiary, nie żadnej nauki.
  Jeśli Polska jest dobrem współnym, a gwarantuje mi to - Konstytucja, to - osobiście - nie życzę sobie tej inwazji katolików, tej manii zawłaszczania przestrzeni wspólnej. Jest ona też - sprzeczna z prawem najwyższym : Konstytucją!
  Jeśli katolicy i ich " wiara " uważają spermę, zapłodnione jajo, za święty dar, to mają ku temu prawo! NIE MAJĄ PRAWA NARZUCAĆ MI, ŻEBYM MYŚLAŁ PODOBNIE! Niech nie stosują aborcji, pod żadnym pozorem! Jednocześnie: wara oszołomom od wagin, narządów rodnych, naszych: żon, kochanek, córek i wnuczek! Chyba, że same o to poproszą.
  Rozmnażanie wszystkich ssaków - przebiega mniej więcej - podobnie i doprawdy nie rozumiem, dlaczego u innych gatunków, nie starają się doszukać - tej samej świętości, co w przypadku ludzi! Dla mnie - to biologia, dla nich cud! I zostańmy przy tym, ale żądam, żeby nie próbowali wmówić mi bredni, bo i tak to się nie uda.
  To są skutki przenikania: państwa świeckiego z kościołem! Jakimkolwiek kościołem. I mamy totalny burdel, a wszystko to, w imię wmawianego nam, przez oszustów kościoła -
  " życia wiecznego " :)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 11. P.S.
  Jak można należeć do kościoła, którego " reprezentant " - o nicku " kpiarz " - dał tu, głos swoją paszczą? Zapewne wysilił się, intensywnie myślał - zanim napisał!
  A właśnie tacy - jak on, są " jądrem " tego kościoła, są jego esencją...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 12. damazelazna :
  "Z całego serca i gorąco życzę tym posłom, którzy głosowali przeciwko odrzuceniu projektu o zaostrzeniu prawa aborcyjnego oraz za odrzuceniem projektu liberalizującego prawo aborcyjne żeby im samym przytrafiło się coś, co zmieni ich spojrzenie na sprawę. Żeby ich córki, wnuczki i żony (posłowie) a także one same (posłanki) były zmuszone rodzić dzieci z gwałtu, dzieci skrajnie chore, dzieci nieżywe, żeby umierały w czasie ciąży zagrożonej której prawo nie pozwoli im usunąć lub z powodu trudnego porodu i osieracały dzieci które już mają. Bo właśnie na to swoim głosowaniem skazują rzesze Polek, w tym mnie i moje ewentualne córki i wnuczki, także tych Polek które ich wybrały. Karma wraca, potwory!"
  - Znalezione w internecie.
  Szczerze i z pełnym przekonaniem - dołączam się do tych życzeń internautki...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 13. W środku Europy w XXI wieku w kraju nad Wisłą powoli zaczyna być wprowadzany ustrój polityczny: szariat katolicki.
  I to bynajmniej nie z ducha Franciszka, czy Jana Pawła II, tylko Rydzyka.
  Polski szariat katolicki ma twarz Rydzyka i drugiej objawionej jego połowy Anny Sobeckiej. Te "wyżarciuchy", które kuleją w języku polskim, rzuciły jakieś urok zabobonny na życie publiczne.
  Przesadzam?
  Nie za bardzo. Prezesem Polski jest człowiek oderwany od ludzi, życia i myślenia. Zgnuśniały polityk, który zafundował nam Polskę na fundamentach kłamstwa. Mitem założycielskim tego zakłamania jest postać sprawcy katastrofy smoleńskiej, Lech Kaczyński.
  Jeżeli tak się zawędruje w fałszerstwie, trzeba brnąć dalej. Odrywać społeczeństwo od podłoża codzienności i proponować odlot.
  Polska pisowska odlatuje w kosmos Średniowiecza, w bajdy, w niebyt, w niestworzenie. Spektakularne obecnie inicjatywy tego odlotu to fundowane prawo, które w istocie jest prawem kościelnym.
  Procedowany w Sejmie będzie projekt ustawy o in vitro, który likwiduje tę metodę zapłodnienia (Nobel 2010), a jeszcze gorzej wygląda rzecz z aborcją. Projekt liberalizujący aborcję został odrzucony, a do procedowania przeszedł całkowicie zabraniający aborcji.
  Należy odebrać Polskę tym politycznym klechom, na których głosowało 19 proc. Polaków. Wiem, że to będzie trudne, bo oderwany od życia Kaczyński (jak jego pobratymiec Janukowycz) może nawet użyć przemocy, nie mówiąc o fałszerstwie, które jest jego imieniem wymiennym z Jarosławem.
  Wszystkie siły opozycyjne, społeczne i polityczne muszą wymówić obywatelskie posłuszeństwo skamielinie. Polski nie stać na upadłość cywilizacyjną.
  KOD, Ratujmy Kobiety i wszyscy z pełna rozumu odbierzmy władzę wstecznictwu! Spotkajmy się 1 października pod Sejmem!

  Popieram apel KODU-u. To, na prawdę jest - ostatni dzwonek!!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 14. Piłsudski, Wojtyła i Kaczyński jako "Twórcy Polski porozbiorowej"
  www.tvn24.pl/.../pilsudski-wojtyla-i-kaczynski-jako-tworcy-polski-poro...
  Oto pierwsze skutki nowego " kierunku " - piso-idoktrynacji/ nowego nauczania /:(((
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 15. W tym samym czasie:

  Lech Wałęsa należy do postaci budzących skrajne emocje. Legenda, bohater, autorytet, cham, prostak, zdrajca - nie brakuje epitetów, które były publicznie kierowane pod jego adresem. Jednak tym razem, chyba granice zostały przekroczone!!!
  Byłego prezydenta można nie lubić, można się z nim nie zgadzać, ale porównywanie go do świni wydaje się skrajnie co najmniej niestosowne. A takowe w formie zdjęcia opublikowała toruńsko-włocławska "Solidarności".
  Na oficjalnej stronie internetowej regionu toruńsko-włocławskiego "Solidarności" opublikowano sklejone zdjęcie Lecha Wałęsy i świńskiego łba. Co więcej, kontrowersyjną fotografię opatrzono podpisem: "Wytęż wzrok! Znajdź choć jeden szczegół różniący te dwa obrazki".

  " Solidaruchy " dudy, w lot łapią myśli swojego panaprezesa....WSTYD !!!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 16. @Stanisław
  Stasieńku słodziutki, Super Fajowy Człowieku, oto pokazałeś swoją leninowsko-hitlerowską mordę. Jesteś zwolennikiem ludobójstwa. Wolałbyś, gdyby można było zastosować Twoje "prawo" do Ciebie, być rozerwany na kawałki - najpierw prawa rączka, potem lewa, prawa nóżka, potem lewa, a na koniec tłusty brzuszek na śmietnik, czy może wolałbyś taki humanitarny zastrzyk w główkę, a dopiero później na śmietnik? Stasieńsku, którą wersję egzekwowania Twojego "prawa" wybrałbyś dla samego siebie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wsadż sobie badylaka w zadek! Nie mam zamiaru prowadzić konwersacji z idiotą:)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
 17. @Stanisław
  Stasiu, Idioto Pokraczny, nie dość, że podajesz linki do zatrutych źródeł, to jeszcze nie potrafisz prawidłowo ich umieścić :-) Co z Ciebie za budowniczy państwa laickiego, Matołku???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałeś programisto takie przysłowie,- co się odwlecze to nie uciecze

   Usuń
 18. Słyszałeś kiedyś, medytujący po pijaku o nicości Wróblu, o zasadach polskiej pisowni?
  I do kogo to swoje niby pytanie chciałeś skierować i o co w ogóle w nim zapytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. badylaku, nie obrażaj przekonań i światopoglądu Piotra, bo:
   Nie dorosłeś mu do pięt
   Woda święcona i wafelek oraz zjełczały olej - są gorszą używką niż dobra, zimna wódeczka!
   I bardziej szkodliwe, jak widać - po twoich wpisach, krzyżowcu!

   Usuń
  2. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
  3. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
 19. Powtórzę to, co już pisałem:
  Ideą blogu jest Państwo Laickie, świeckie. W chwili, gdy zalewa nas szambo płynące z całą mocą wodospadu, nie zamierzam prowadzić idiotycznych rozmów, na tematy " wiary ", z kimkolwiek!
  Jestem człowiekiem całkowicie wolnym od " zauroczenia " - mrocznym kościołem, który uważam za mafię: strukturalnie i moralnie!
  Polska tonie, za chwilę już nie będzie co ratować! Kościół, w tej destrukcji, pełni rolę pierwszoplanową!
  Należy odzyskać to, co pis-lam zagarnął, a co - choćby - opisuje polska konstytucja! Neutralność i bezstronność - wobec wyznań!
  Aborcji nie uważam za środek antykoncepcyjny, bo to z reguły dramat dla Kobiet. Ale... to właśnie ONE, powinny mieć głos ostateczny!
  NIE - obleśne, stare dziady, obleczone w przepocone sukienki, nie infantylni politycy, często o niedookreślonej płci!
  A badylak... A badylak niech mnie pocałuje tam, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę! Badylak zrozumiał?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 20. Stasieńku, Ty Biedna Sierotko Ubecka, Zomowcu zerwany z łańcucha plutonowego, nie unoś się tak, bo Ci jeszcze jakaś żyłka pęknie i kto wtedy będzie budował to Wasze leninowsko-hitlerowskie piekło na ziemi?
  [Przepraszam, może Ty sam byłeś plutonowym w ZOMO?]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
 21. Hmm ...
  Podeslalem zwolenników KK link do przemówienia furera (Hitlera).
  Chyba obejrzał i spodobała mu się płynąca z niego siła.

  Dodam jeszcze, że Hitler był ... narodowosciowcem. Jego rodowity partia to NSDAP Narodowo-socjalistyczna ....

  Jednym słowem to ten sam korzeń ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Jan Kowalski
   Następny przygłup? Hitler "narodowościowcem" :-)
   Szanowny Przygłupie, umiesz korzystać z tłumacza googlowego, znaczy chyba maturę masz. Gratulacje! Ale teraz weź się i skup - Hitler był socjalistą. Pomyśl, co to znaczy, albo poczekaj, aż Wróbel wytrzeźwieje po medytacji i razem weźmijcie rozpęd, i walnijcie łbami o drzwi stodoły Wróbla. Wam to nie zaszkodzi, ale innym pomoże.
   Możesz też poprosić Stasia Zomowca; on Ci chętnie swoją pałą wyjaśni, czym jest socjalizm.

   Usuń
  2. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
 22. Niestety ...
  Nie mam matury ... polonistka mnie nie lubiała, wiec pewno pałowania nie zrozumiem ...
  A co to jest socjalizm ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Jan Kowalski
   A co to jest Jan Kowalski?

   Myślę, że Wróbel podpowie; on wie wszystko, nawet to, czego nie wie. Musisz tylko zaczekać, aż wytrzeźwieje, bo teraz ino medytuje i medytuje. Bogini Michała Emigranta mu z nirwany wyskoczyła i też chce kielicha.
   Stasia poproś, to Co wyjaśni pałowanie. Pałował kilkanaście lat, więc ma wiedzę i doświadczenie.
   Maturę będziesz mógł zdać u mgr. Pieczyńskiego. Musisz tylko mieć dobrą energię i koniecznie być członkiem (chociaż już nim jesteś) KOR-u... przepraszam, KOD-u.

   Usuń
  2. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
  3. O, Wróbel przetrzeźwiał nieco po medytacji, to i obudził się; a skoro już się obudził, to zapisał swoje genialne i odkrywcze "myśli". Myśli se tak oto:
   my, budowniczowie nowoczesnego państwa laickiego, będący oświeconą i wyzwoloną awangardą postępowego społeczeństwa, możemy przecież, a nawet musimy, zawsze i wszędzie, kiedy i gdzie tylko się da, obrażać katolików, okazywać im słuszną pogardę, wyrażać słowem i czynem nienawiść do nich, bo oni nie mają prawa bronić się. A skoro któryś będzie się bronił, da tym samym dowód, że jest nie tylko złym oraz głupim katolem, ale i moherem, faszystą, pislamistą etc. Stasiu, przyłóż swoją zomowską pałą temu katolowi, bo jeszcze się rusza i podnosi łeb!

   Usuń
  4. Piszesz :
   "... zawsze i wszędzie, kiedy i gdzie tylko się da, obrażać katolików, okazywać im słuszną pogardę, wyrażać słowem i czynem nienawiść do nich, bo oni nie mają prawa bronić się."

   Widzisz Polska Laicka nie atakuje katolików. Gdybyś obejrzał kilka wywiadów K.P. to być może zauważyłbyś, że atakuje on WATYKAN I KSIĘŻY jako zbrodniczą instytucję. Więc po co się bronisz ?
   Jesteś księdzem ?

   Bronisz się bo nie rozumiesz różnicy między księżmi a sobą, między kościołem i Polakami.

   Jeszcze raz :
   1) Polska Laicka oznacza KOŚCIÓŁ I KATOLIKÓW W kościele.
   Po prostu ...
   2) Finansowania kościoła W KOSCIELE.
   Czyli chodzisz do kościoła - finansujesz to. Ja nie chodzę do kościoła - nie finansuje go.
   3) Każdy wierzy w co sobie chce.
   4) Rozwiązanie konkordatu, który to wszystko stawia na głowie.

   Chyba, że pis-owi uda się zmienić konstytucję u utworzyć katoszariat, czyli państwo wyznaniowe.

   Tak wiec Polska Laicka nie dotyczy Ciebie, chyba, że pragniesz państwa wyznaniowego, wtedy nasze pragnienia są przeciwstawne.

   Usuń
  5. @Jan Kowalski
   Biedny Ignorancie, nie rozumiesz, o czym piszesz. Może i masz dobre intencje (chciałbym, by tak było; w szczerze złe intencje Stasia Zomowca nawet nie śmiem wątpić), ale wiedzy o Kościele nie masz żadnej. Naucz się na pamięć (zrozumienie pojawi się z czasem) - katolik nie chodzi do kościoła, katolik jest Kościołem. Trudne? Wiem, trudne. Tylko proste kłamstwa (np. tezy Stasia Zomowca lub "myśli" Wróbla) są łatwe do przyjęcia.

   Usuń
  6. Rozumiem ....
   Czyli morderstwa w Rwandzie to katolicy ...
   Pedofile to też katolicy ...
   Inkwizycja to katolicy ...
   Giordano Bruno też ...
   Czarownice na stosie też katolicy ...
   No i Jezus na krzyżu to też katolicy ...

   Dobrze zrozumiałem ?

   Usuń
  7. @Jan Kowalski
   A jak doszedłeś do tak niedorzecznych wniosków? Z jakich przesłanek skorzystałeś i jak przebiegało Twoje rozumowanie? Odpowiedz na te pytania, a będzie wiadomo, czy dobrze zrozumiałeś to, co wcześniej napisałem.

   Usuń
  8. Drogi przyjacielu Janie Kowalski
   Wytłumacz mi jakie są powody, których ja niedostrzegam że polemizujesz z tym facetem. Kiedyś pisałeś, że twoje wypowiedzi mają służyć dobru innych. Że starasz się jak umiesz by inni dojrzeli to co ty dojrzałeś i uzyskali podobną harmonie i spokój. I dalej myślę, że tak jest, ale piszę to, by zwrócić ci uwagę że w tej polemice nie uzyskasz takich rezultatów i tylko se pogadasz, z niekorzyścią dla tego forum. Mam wrażenie, iż rola zresztą niewielka tego forum, jest taka, że jeśli jakiś katolik, będzie miał ochotę skonfrontować to o Pieczyńskim i jego ruchu z tym co przeczytał o nim we Frondzie to przeczytać może nasze tu wpisy. Powinien się z nich dowiedzieć mniej więcej to co napisałeś w swoim ostatnim wpisie. Zaglądając na forum katolik nie będzie śledił go od deski do deski. Przeczyta pare dowolnie wybranych wpisów. Mało z tego będzie próbował potwierdzić sobie opinie wyrobioną przez media kościelne. Był taki okres nawet dość niedawno, że nasze tu wpisy były czynione w duchu łagodnym i merytorycznym. Były przeciwne kościołowi, ale nie pluły jadem, nie wyzywały kościoła i jego obrońców dla samego ich wyzywania.  Mało wtedy pisał Staszek. Jakiś przygodny katolik, po wejściu wtedy na forum, mógł się z nami nie zgodzić, mógł nam nie wierzyć, mógł nas nie rozumieć, ale nie odnosił wrażenia że jest tu ślepa i bez zasadna nienawiść do kościoła. Bądz przekonany, że KK śledzi forum. Taki stan rzeczy był mu nie na rękę. I co robi. Proste, najmuje hejtera. Księdza, lub cywila z przygotowaniem teologicznym.  Kurcze, pisał o tym Pieczyński, a wy to tak puszczacie mimo uszu. On to za pieniążki, albo z przykazu swojej księżej zwierzchności ma za zadanie nie tylko zdezorganizować to forum, ale wcześniej wydusić z nas jak najwięcej  prymitywnie wrogich zapisów wobec kościoła a najlepiej wobec wiernych. Janie czy ty nie czytałeś jego wszystkich wpisów. Nie widzisz, że to precyzyjnie dzieje się tak jak ja piszę. Facet szuka słabych stron. Znajduje je z łatwością. Staszka jest w stanie do bluzgania, bez zastanowienia sprowokować byle co. Opty jest rozsądniejszy ale też nerwowy. Facet intyligentnie szuka mnie. Wie co sobie cenie. Natychmiast próbuje uzyskać moje wzburzenie wyśmiewając się niewybrednie z buddyzmu, medytacji, a nawet góralskości. U mnie czy u ciebie to się nie uda, ale u innych. Zauważ że najbardziej wali w Staszka, bo tam widzi najłatwiejszy łup. A jak Staszek zawali całe forum swoją agresją to cel KK osiągnięty. Wtedy już nic nie będą znaczyć pokojowe i merytoryczne wpisy Ewy, moje, czy twoje. I nie wiem cobyś mądrego nie napisał internetowe forum pelne będzie heitera i Staszka. A będzie pełne bo heiter nie przestanie. To jest jego zawód i do tego go najęto. Metoda jego jest dość jasna, pomomo to dajecie się na nią nabrać. On ma potencjał intelektualny i potrafi pisać w sposób wyglądający na polemikę. Wciąga was w jakąś dysputę, po czym wali swoje. Zachowuje się jak bydle i prowokuje jak umie. A wy grzecznie robicie co on chce. Przeczytaj w tym kontekście jego wpisy a zobaczysz że się nie mylę. Jedynym sposobem doraźnym jest go ignorować. Traktować je jak nie istniejące. Pieczętować je tylko tą samą formułką, np tą którą ja zastosowałem ostatnio. On ma przykazane pisać dalej więc nie zrezygnuje. Jak tego Janie nie zrozumiesz i inni też, forum będzie kręcić się naokoło heitera, co jest jego celem i jego zwierzchników.

   Usuń
  9. Piszcie co chcecie ale nie kotekstowo do wpisów heitera. 100 punktów na 10 dałbym za postawę Bogdana wyrażającą się zapisem olać go ciepłym moczem.

   Usuń
  10. Piotrze - Ty nie jesteś góral - tylko Madry Chłop!
   Całkowicie podpisuję się pod Twoja wypowiedzią. Tak mówi Hermetyczne prawo Przyciagania.
   Wymieniajmy między sobą wiedzę, a gościa który nie chce się przyłączać - zostawmy w spokoju. W pewnym momencie zmęczy sie i odejdzie
   Pozdrawiam

   Usuń
  11. " Staszka jest w stanie do bluzgania, bez zastanowienia sprowokować byle co. Opty jest rozsądniejszy ale też nerwowy. Facet intyligentnie szuka mnie. Wie co sobie cenie. Natychmiast próbuje uzyskać moje wzburzenie wyśmiewając się niewybrednie z buddyzmu, medytacji, a nawet góralskości."

   Tak naprawdę nadal chodzi mi o Was i o dobro forum. Brakowało mi właśnie Waszych spokojnych do końca wypowiedzi.
   To test na inteligencję i spokój - parafrazując Optiego.
   Chciałem by było trochę spokojnych wypowiedzi ...

   Ale ok ... mogę i ja sobie odpuścić ...
   Dla Ciebie ...

   Usuń
  12. " Zauważ że najbardziej wali w Staszka, bo tam widzi najłatwiejszy łup. A jak Staszek zawali całe forum swoją agresją to cel KK osiągnięty. Wtedy już nic nie będą znaczyć pokojowe i merytoryczne wpisy Ewy, moje, czy twoje. I nie wiem cobyś mądrego nie napisał internetowe forum pelne będzie heitera i Staszka "...
   Pisze Piotr do Jana.
   Nie będę już argumentował, żeby nie przysporzyć Wam - nowego materiału, do oceny:)Kończę, wycofuję swoją obecność, na tym blogu.
   Zatem: zostanie tylko " heiter " i wasze, nic nie wnoszące " polemiki ", z tym ograniczonym " interlokutorem ".
   Prawdę mówiąc, jak ta KANALIA, wsiadła na mnie,przypadkowo po tym, jak stanąłem w obronie Piotra, oczekiwałem jednego słowa.. poparcia! NIC. A to też o czymś świadczy:(
   Życzę owocnego grzebania w " zbiorach " - kościoła kat., może coś pozytywnego tam znajdziecie.
   Mnie interesuje tylko: Polska wolna od indoktrynacji kościoła, laicka, świecka! Nie - " żywoty świętych ", w zgodne z listą uwierzytelnianą przez kościół.
   Do pogadania w lepszych czasach:)
   Stanisław

   Usuń
  13. Przypomnę:
   Stanisław26 września 2016 20:14
   "badylaku, nie obrażaj przekonań i światopoglądu Piotra, bo:
   Nie dorosłeś mu do pięt
   Woda święcona i wafelek oraz zjełczały olej - są gorszą używką niż dobra, zimna wódeczka!
   I bardziej szkodliwe, jak widać - po twoich wpisach, krzyżowcu!"
   " I to by było na tyle ", jak mawiał prof. mniemanologii stosowanej - Jan Stanisławski
   Stanisław

   Usuń
  14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  15. Staszku, szczerze bardzo cię lubie. Ale mój wpis żle zrozumiałeś. Moja obawa jest taka, że twój temperament nie pozwoli ci na wpisy tylko merytoryczne, bez tak dużego ładunku emocji. To się da tak robić. Treści nic nie ubywa. A czasem przybywa. Takie wpisy mają jedyny sens na tym forum. Merytoryczne i konkretne załatwianie spraw pomiędzy ludzmi, ale bez ładunku emocji, było by ideałem współżycia na codzień i w każdej okoliczności. Może żeczywiście tobie potrzebne jest lekarstwo w postaci takiej o której pisze Jan. Może najpierw napisz, później ocenzuruj siebie samego. Wywal obraźliwości i zbytnie emocje a potem wyślij. Twoje wpisy są tu na miejscu. Zawsze miałem co do nich zastrzeżenia w kwestii formy a nie treści. Przemyśl też gdzie u ciebie leży ta łatwość obrażania się. Popatrz udało mi się ciebie obrazić, pomimo że jestem twój kumpel i tego nie chciałem. To pomyśl jak łato cię obrazić Badylakowi, który cię nienawidzi, jest specjalistą w obrażaniu i któremu za to jeszcze płacą.

   Usuń
 23. Nastepny - a moze to ten sam tylko zmienił nicka
  Olać go ciepłym moczem

  OdpowiedzUsuń
 24. Powszechnie wiadomo, że nacjonalistyczno- faszystowskie ugrupowanie, p. t. ONR jest: pełne miłości, empatii i przyjażni... nawet dla Żydów:)
  To " dorodna patriotyczna młodzież " - ryczy " dostojnik pis-lamistyczny. Wtóruje mu kościół jedynie " świnty " i użycza katedry, na mszę okolicznościową, oczywiście bardzo, bardzo patriotyczną...
  Takie typowe, boże, polskie dzieci i mało ważne, że mogą się żle kojarzyć...
  Te brunatne koszule, ta stylizowana swastyka, ogolone łby, karki o numerze kołnierzyka ponad 50..., sterydowa muskulatura. Dyscyplina kojarząca z niesławnymi, faszystowskimi bojówkami.
  Często pochodnie i złowróżbne okrzyki. Wszystko jest przejawem patriotyzmu. Bandyckie rozróby na stadionach, bójki, często krwawe, demolowanie mienia, " prorocze " transparenty o potrzebie " dokończenia dzieła Hitlera, w stosunku do Żydów,to przecież kolejne przykłady wzorowej postawy patrioty-pis-lamisty.
  A w Gdańsku chciał ich zaatakować wstrętny KOD i M. Kijowski! Dobrze, że ich policja wyprowadziła...
  Teraz, to właśnie ich, macierewicz ma uzbroić, tworząc na ich bazie " Wojska Obrony Terytorialnej", ku obronie: wartości, miłościwie nam panującej kaczki oraz zapracowanego rządu! Sami to przyznali, że właśnie to są podstawy powołania!
  Dlatego zupełnie nie dziwi, że urzędnicy pana ziobry, kiedyś zwani prokuratorami, po: " wnikliwym śledztwie " uznali:
  Prokuratura Okręgowa w Białymstoku umorzyła dochodzenie związane ze zorganizowanymi w kwietniu w tym mieście obchodami 82. rocznicy powstania ONR. Prokuratura nie znalazła podstaw do uznania, iż doszło wtedy do popełnienia tzw. przestępstw z nienawiści. (http://www.tvn24.pl)
  A mnie, tak z tyłu głowy, przedziera się myśl:
  Przecież, kurwa, to już kiedyś było! Czy zapomnieliśmy, my Polacy, wzór wszech cnót i zalet?
  Rodacy, żryjcie więcej ryb! Choć drogie, zawierają fosfor, zbawienny dla poprawy waszej pamięci!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powszechnie wiadomo, że Stanisław z ZOMO jest pedofilem, złodziejem, gwałcicielem, alkoholikiem, syfilitykiem, wariatem, degeneratem, że się nie myje i nie umie jeść nożem oraz widelcem. Powszechnie to wiadomo!
   A... jeszcze powszechnie wiadomo, że Stanisław z ZOMO, dla przyjaciół Beria, zjada baby z nosa, połyka gluty i sika w majty. To wszystko powszechnie wiadomo.

   Usuń
  2. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem. Nie ma w nich cienia nauk Jezusowych. Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła. Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzieki za dobre słowo, tylko nie wiem czemu górale nie mogli by być równocześnie madrymi ludzmi. Statystyka wskazuje na co innego. W kwestii kościoła to faktycznie są religijni. Ale dużo w tym naszego zwyku. Na Podhalu nie ma takiej nienawistnej dewocji bereciarstwa jak w Polsce niżej. Tu sąsiedzi ci nie będą robić wstrętów jak nie chodzisz do kościoła. Każdy prawdziwy góral, a coraz ich mniej, powie, że gówno to go obchodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymieniajmy między sobą wiedzę (Bogdan)
   Ja osobiście bardzo mam ochotę cierpliwie polemizować też z katolikami. Ale tylko wtedy kiedy oni też tylko będą chcieli polemizować.

   Usuń
  2. Wymieniajmy między sobą wiedzę (Bogdan)
   Ja osobiście bardzo mam ochotę cierpliwie polemizować też z katolikami. Ale tylko wtedy kiedy oni też tylko będą chcieli polemizować.

   Usuń
  3. Bardziej zwracaj uwagę na stwierdzenie [Mądry Chłop] niż góral. Ja do takich głupot nie przykładam uwagi.
   Jesli chodzi o polemizowanie z katolikami to mam ostatnio złe doświadczenia. Trafiłem na fanatyka. Na początku pytał - jaka jest moja wiara?
   Nie czuję się związany z żadna - więc powiedziałem że nie trawię religii bo niewolą ludzi. Wtedy się zaczeło. Modlitwy za mnie. Powitanie w stylu [Niech bedzie pochwalony król Polski Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica] Próba nawracania mnie na łono koscioła. Gdy to nie dało efektu - straszenie ogniem piekielnym i nazywanie diabłem. Miałem niezły ubaw, ale prawdę mówiąc nie było to miłe.
   Albo się zraziłem, albo jeszcze nie mam tej cierpliwości. Wolę się trzymać Hermetyki w takich sytuacjach
   Ciągle mam w głowie temat Egregorów. Jeżeli jest nas tutaj kilka osób - to nasz jest malutki jak myszka. Egregor katolików jest potężny jak wieloryb. Gdzie nam się z nim równać? Ciekawym jest to że w ogóle nas zauważył.
   Widocznie jednak taka mała myszka jest dla niego zagrożeniem! Ciekawe!

   Usuń
  4. O! Wróbel znów przetrzeźwiał :-) A że jestem tu służbowo (za moją pracę płaci mi proboszcz; a tak przy okazji, to Wasza "logika" jest przezabawna - raz gadacie, że księża zdzierają z wiernych, innym razem gadacie, że wierni są opłacani przez księży), to muszę trochę popisać.
   Jan Kowalski już uciekł (powszechna to taktyka budowniczych państwa laickiego, że na pytania się nie odpowiada w ogóle i ucieka, bądź tak mąci, by pytanie całkiem uszło uwadze).
   Stasio Zomowiec vel Beria przyczaił się do skoku, zbiera dowody (patrzy w telewizora, czyta prasę, dyskutuje z innymi zomowcami, marszczy czoło...) na zbrodniczą działalność Kościoła.
   Wróbel, cóż, jak to Wróbel - pogadał trochę ze mną, ale szybko się zniechęcił (może się schlał lub za bardzo obżarł, jak to nowoczesny buddysta?), uciekał od odpowiedzi, aż w końcu naubliżał mi, a teraz biedak utyskuje, że to ja nie chciałem z nim "polemizować".
   Ech... szkoda na Was czasu. Jesteście tak głupi (to nie inwektywa, to określenie Waszego stanu), że płakać się chce. Sami się wkrótce pozagryzacie i podusicie w oparach absurdu. Egregor Wam mordę lizał :-)
   Niemniej życzę Wam wiele dobra i żegnam.
   Kuba vel Chromalina

   Usuń
  5. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem. Nie ma w nich cienia nauk Jezusowych. Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła. Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
 27. Gdyby w Internecie trzeba by pisać piórem ...
  95% głupot zniknęło by z niego.

  Niestety ... pisać każdy może szybko.
  Nie każdy się zdąży zastanowić ....

  OdpowiedzUsuń
 28. Gdyby w Internecie trzeba by pisać piórem ...
  95% głupot zniknęło by z niego.

  Zgadzam się ale w wariancie piórem maczanym we własnej krwi

  OdpowiedzUsuń
 29. Ech ...
  Po co zaraz tak dramatycznie ?

  Wystarczy jednokrotne przeczytanie, tego co się spłodziło, korekta błędów i ew pytanie "co chcę osiągnąć" ? "Czy to jest dobre dla mnie ?"

  OdpowiedzUsuń
 30. pytanie "co chcę osiągnąć" ? "Czy to jest dobre dla mnie ?"

  To jedno z pytań na które ludzie zdając je sobie, co nie jest aż tak częste, uzyskują fałszywe odpowiedzi. Przyczyna jest taka iż większość ludzi nie odkryło co jest ich prawdziwym JA. Wieć zadając pytania sfojemu fałszywemu ja, otrzymują fałszywe odpowiedzi. Pośpiech nie ma tu żadnego moim zdaniem znaczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pośpiech powoduje tylko że piszą sfoje zamiast swoje

   Usuń
 31. " Właśnie przeczytałem, że niejaki Mariusz Matys z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga wszczął śledztwo w sprawie Mariusza Kamińskiego i legalności nadzorowanej przez niego prowokacji wobec Jolanty Kwaśniewskiej. Wszczął to śledztwo nie po to, by je prowadzić, lecz aby je umorzyć w ciągu JEDNEGO DNIA, nawet nie próbując udawać, że zapoznał się z materiałem dowodowym. W związku z tym przestępca skazany wyrokiem sądu, a ułaskawiony przez partyjnego wspólnika, Andrzeja Dudę jeszcze przed uprawomocnieniem wyroku, może spać spokojnie i planować nowe przestępstwa. Jednak temat zasygnalizowała jedynie Wyborcza, niektóre media zdobyły się na zdawkowe powiadomienie o tym doniesieniu. Nikt, żaden publicysta, nie uznał za stosowne podjąć tematu. Nikogo nie obchodzi, że zdrajca Polski próbował wrobić byłą Pierwszą Damę w przestępstwo nielegalnego zakupu willi w Kazimierzu Dolnym "....- cytat z internetu.
  Tak dla wstrząsu: co jest TERAZ ważne, a co może mniej?
  Do pogadania, w lepszej Polsce:)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 32. Every Sperm is Sacred - Monty Python's The Meaning of Life - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=fUspLVStPbk

  Z dedykacją dla wszystkich, z móżdżkami wielkości groszku!

  OdpowiedzUsuń
 33. No i super. To się nazywa kulturalne wejście.

  OdpowiedzUsuń
 34. a propos manipulacji kk
  zawsze mówi się w kk, że każdy katolik jest Kościołem,
  czyli, utożsamia się każdego członka kk z instytucją do której należy, (nawet jeśli tylko się ochrzcił, a nie dokonał aktu apostazji to też jest Kościołem).
  Jeszcze inaczej mówiąc: Każdy katolik tworzy w sobie mały kościół, który jest tożsamy z Dużym Kościołem.
  I tu odbywa się manipulacja bo tak naprawdę, powyższa tożsamość nie zachodzi, czyli jest dokładnie tyle Kościołów ilu jest katolików. Każdy z tych katolików ma w swoim wnętrzu własne wyobrażenie Chrystusa i własne rozumienie Jego nauki.
  Dlaczego - bo nie ma odniesienia do żywego wzorca, a wzorzec, który przedkłada kk do wierzenia swoim wiernym jest tak niespójny, że nie możliwe jest jakiekolwiek zjednoczenie duchowe. Chrystus Kościoła raz mówi: "mówię wam, abyście nie przeciwstawiali się złu", innym razem za sprawą Kościoła w Arcybiskupie Józefie Michaliku w orędziu z okazji Bożego Narodzenia: "abyśmy w naszej ojczyźnie przeciwstawiali się złu".
  Członek kk broniąc się przed taką sprzecznością, jest skazany na reinterpretacje innych, albo na schizofrenię, albo na własną interpretację... tak czy inaczej za każdym razem jest to inny świat wewnętrzny, inny kościół.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie ja zamierzałem do tego czy jak Kościół w osobie jakiegoś narodowca będzie walił palą innego czlowieka to palę będzie trzymał Kościół czy narodowiec ?

   Lub inaczej czy wierny jest kościołem nawet gdy śpi z cudzą żoną ?
   A jak zrobi jej dziecko to czy jest to dziecko kościoła ?

   Takie trochę proste że rozważania :-)))

   Usuń
  2. Mechanizm jest bardzo prosty. Pisałem o nim kilka razy. Nauki duchowe na całym świecie dążą do rozpuszczenia w człowieku ega materialnego, po po by dostrzegł swoją duchową strukture, energetyczną, przykrytą i niewidoczną dotąd po ego. KK wprost odwrotnie. Dla własnych interesów rozbudowuje w wiernych ego do potęgi. A potem zamienia je różnumi sposobami na ego zbiorowe. My katolicy jesteśmy kościołem. Co to oznacza. Wszelkie racje kościoła dla wiernego są jego racją. Broniąc albo atakując w imieniu kościoła, walczy w swojej sprawie. Każde przyspożenie majątkowe jest jego przgo przyspożeniem. Tak by ten KK chciał by myśleli wierni. Ale z tym przyspożeniem to wierny dowiaduje się natychmiast jak coś chce od KK . Zawsze dostaje fige, okraszoną wiązką słodkich ustnych pierdów. Podwoziłem kiedyś samochodem włóczęgę, dziada, trochę nienormalnego. Bezdomny ten wędrował na nogach, trochę stopem w bieszczady. Było to zeszłą późną jesienią. W bieszczadach podobno na zimę szukał jakiejś pustej daczy, letniaka, by przezimować. Z drogi rano wziołem go potwornie zmarzniętego. Kaszlącego. Nocował w sieni zimnej na plebanii. Bogatej. Miał swoją karimate. Wskazali mu sień. Wieczorem nie zapytali czy jest głodny. Rano dali kromkę chleba ze smalcem. Nie ze spyrką, ze smalcem z kostki i garnek gorzkiej cherbaty. W dzisiejszych czasach, gdzie u tych przeżartych pasibrzuchów lodówki się nie mogą domknąć. Dla pewnego happy endu powiem, że trochę chłopa poratowałem.

   Usuń
  3. Drogi Janie, wg nauki kk "walić po głowie" będzie zarówno Kościół jak i narodowiec - jeśli to będzie w ramach grzechu lekkiego. Gdy pobity zginie to kk powie, że objawiła się grzeszna natura człowieka, grzech ciężki odłączył go od wspólnoty w Chrystusie, czyli Kościoła, ale dzięki sakramentowi spowiedzi - jak narodowiec się wyspowiada to dalej będzie w kk, podobnie jak cudzołożnik, złodziej itp.
   KK jest po prostu azylem dla ludzi pozbawionych zasad moralnych. Ten podział na grzechy jest dla kk idealną możliwością "umycia rąk" od wszelkiej zbrodni jego członków, zabijający "na chwilę" z niego występują, a potem szybko wracają - stąd taka religijność np. na Sycylii.

   Usuń
 35. Mam troszeczkę inne zdanie.
  Nie merytorycznie Ale inne technicznie.

  Ego zbiorowe samo się tworzy. To efekt wybicia 'duszy' z bycia sobą i nastawienie na rodzinę zamiast na jednostkę. W ten sposób stworzyła się rodzina i jej obrona, miejscowość, gmina, państwo i ludzkość. Tak samo parafia i Kościół.
  Istotne jest, że cechy ego, zapamiętane w ego zbiorowym są wtłaczane w nowego czlowieka, pojawiajacego sie w zasiegu ego zbiorowego (małe dziecko). Księża są tylko korzystajacymi z ego zbiorowe a jednocześnie je podtrzymujacymi.
  Teraz widzimy jak PiS zmienia ego zbiorowe narodu.
  Widać to tutaj po aniolzemsty. Budowane jest widzenie 'kto nie jest narodowościowcem ten jest wrogiem Boga, kościoła i Polski'.
  Zresztą to samo robi K.P. Z tym, że on stara się na odwrót 'kk wrogiem Polski'.

  Jak zmieni się ego zbiorowe ?
  Zobaczymy za jakiś czas.

  Dlaczego świat stoi do góry nogami, próbowałem opisać tutaj :

  http://www.eioba.pl/a/57oh/prawa-spoleczenstwa-1

  http://www.eioba.pl/a/57z1/prawa-spoleczenstwa-2-swiat-odwroconego-prawa

  OdpowiedzUsuń
 36. Panie Krzysztofie:)
  Wystąpienie pani Barbary Nowackiej, pełne pasji i słusznych racji, praktycznie trafiło na MUR: niechęci, znudzenia, obojętności - większości sejmowych katoli!
  To, że dopuścili panią Barbarę do głosu - wynika raczej ze strachu i obawy przed reakcjami świata demokratycznego, w przypadku odmowy.
  Już wiemy, że płomienne wystąpienie i cały projekt - zostały odrzucone, wbrew wcześniejszym zapewnieniom, prwackich, sejmowych oszołomów! Projekt przepadł. Do dalszych " prac " - zakwalifikowano ten, rodem z koszmarów, zakazujący przerwania ciąży, CAŁKOWICIE !
  Ciąży powstałej w wyniku bandyckiego gwałtu, czynu pedofilskiego, niedorozwoju płodu - skutkującego pewnością śmierci zarodka - zaraz po urodzeniu.
  Eksperymentu, w tej ostatniej sytuacji, dokonał już niezawodny Chazan! Matka musiała urodzić, choć wiadomo było, że dziecko umrze za chwilę... Jak ono wyglądało? Bez mózgu, bez połowy czaszki, z oczami wiszącymi na połączeniach nerwowo-krwionośnych, z powodu całkowitego braku oczodołów!
  Matką ZMUSZONO, do poniesienia straszliwej ofiary, w imię czego? Przecież to dziecko nie mogło żyć, a chodziło JEDYNIE i AŻ - o możliwość zaoszczędzenia rodzącej ogromnego stresu, związanego z tym, koszmarnym " porodem " !
  Projekt, przeznaczony do dalszych prac, nie ma odniesienia w cywilizowanym świecie! Stawia zygotę - powyżej ciężarnej Kobiety, jest dowodem na skutki indoktrynacji religijnej!
  Co może zrobić, ze zwojami mózgowymi, jakakolwiek wiara, w wersji fanatycznej...
  To co się teraz dzieje, to spłacanie " długu ", za poparcie kościelnych, w ostatnich wyborach!
  Dziś zapodano, że do sejmu wpłynęło " uzupełnienie " - bandyckiego projektu, o:
  Zakaz, dostępnych obecnie, pigułek " dzień po " ! Za stosowanie ich, za przepisanie , za sprzedanie: 2 lata więzienia!
  Liczę, że Kobiety wreszcie się obudzą i jutrzejsze, i poniedziałkowe protesty - przyjmą formę masową!
  Że kościół z tej nikczemnej prowokacji - wyjdzie mocno pokiereszowany, bo na razie: znacząco milczy!
  Cały ten bajzel, zwoje podłoże ma przecież w tym właśnie kościele! Kościele nieludzkim, feudalnym, nieuznającym i nierespektującym: cywilizowanych praw, norm!
  Traktującym Kobiety - jako inkubator, " naczynie " - stawiający Je, jako przedmiot swojej bandyckiej ideologii...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 37. Jeżeli ustawa o zakazie aborcji przejdzie, a jest to w dużym stopniu - realne, proponuję sejmowym idiotom:
  1. Uzupełnienie jej o przepis, który spowoduje wpisywanie do dokumentów: datę poczęcia, zamiast daty urodzenia!
  2. Wprowadzenie przymusowego pochówku... podpasek zanieczyszczonych krwią menstruacyjną, bo przecież na nich znajduje się : wiele " dzieci ", czyli: komórek zapłodnionych, a wydalonych siłami natury, z organizmu kobiet! Pochówki - winny się odbywać na koszt kościelnych zbójów.
  3. Wprowadzenie nakazu " zaszywania " - kobiet, w wieku reprodukcyjnym, wyjeżdżającym za granicę. Co pozwoli uniknąć im przeprowadzania legalnych aborcji w krajach ościennych, gdzie jest ona dopuszczalna.
  Po powrocie: " Odplobowanie " waginy, z obecnością biskupa, który potwierdzi nienaruszenie zabezpieczeń!
  4. Nakazanie kościołowi, stworzenia: wysoko-wyspecjalizowanych ośrodków, które, pod nadzorem państwa, będą sprawować całkowitą i najlepszą dostępną opiekę, nad dziećmi urodzonymi, a nie w pełni ukształtowanymi. Opieka ta będzie obowiązywać do śmierci... podopiecznych! Koszt poniesie kosciół!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 38. " Zwyciężył katotaliban polityczny. Nadchodzi średniowiecze. I tak będzie wyglądała Polska dopóki kk będzie się wtrącał do życia Polaków..." - pisze Gospodarz.

  Lewica, P.O. pis, PSL... wszystkie te partie miały i nadal mają: katolickiego " pierdolca "!
  Począwszy od Donalda Tuska, który w imię przyjmowanych stanowisk, nagle, po 20 latach małżeństwa, wziął ślub kościelny. Nie zakładam, że zrobił z nagłego " bożego natchnienia " - zrobił to , bo mu się taki czyn opłacał!
  Lewica chcąc uzyskać poparcie kościelnych, w sprawie przystąpienia Polski do Unii, gotowa była poświęcić swoje pryncypia. Co sprytnie wykorzystał " nasz papież ". Platforma, zapowiadając pewne cięcia w wydatkach na kościół - zrobiła dokładnie odwrotnie. Dołożyła kasy, z państwowych pieniędzy. Nie rozliczyła przekrętów związanych z tak zwaną Komisją Majątkową...
  Wcześniej oddającą i rozdającą kościelnym - wszystko to co wskazali, co sobie upatrzyli...Za symboliczną złotówkę!
  Miało być czytelne opodatkowanie " wiernych " - na rzecz kościoła, były zapowiedzi Premiera Tuska, że nie zamierza klękać przed biskupami... Im bardziej obiecywał, tym bardziej zad kleszy - lizał!
  Dziś, z woli szaleńców - rządzi fanatyzm, pomieszany z nacjonalizmem oraz - przede wszystkim - z obłędną wizją zawładnięcia wszystkim.
  Co realizują - bardzo skutecznie, a opozycja wydaje z siebie " ostatnie pojękiwania " - oprócz szlachetnych wyjątków, do których zaliczam: obywatelski KOD, niektórych posłów " Nowoczesnej " / Kamila Gasiuk-Pihowicz /.
  Polska tonie. Co ma ten kościół " w sobie ", jakie cechy pozytywne i zalety, które wywołują takie zniewolenie większości? Brygady zbrojne? Kawalerię? Rakiety dalekiego zasięgu? NIE!
  On tylko handluje złudzeniami, złudzeniami - ładnie opakowanymi w sreberka...
  Otrząśnijcie się. Kupując cokolwiek, dostajemy gwarancję, kościół wyłudza miliardy, a nie daje przecież żadnej gwarancji, że towar zakupiony u nich ma jakąkolwiek wartość. Póki się nie otrząśniemy, degradacja Polski - będzie trwała:(((
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie partie obecne i przyszłe w Polsce, stoją już w kolejce z jezorami na wierzchu gotowe do lizania kościelnej d. Tylko praca u podstaw, umiejętna i mozolna może coś zmienić. Za sto lat.

   Usuń
 39. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 40. " Na profesora Bartoszewskiego ":

  Kiedy durnie przy korycie,
  Gdy ciemnota jest w rozkwicie...
  Kiedy kościół rządzi skrycie,
  Żyj, Rodaku - przyzwoicie!

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 41. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 42. " Jeśli wprowadzimy całkowity zakaz aborcji, nie będzie można prowadzić normalnej działalności medycznej związanej z położnictwem. Projekt ustawy „Stop aborcji” sprowadza kobietę do roli worka do noszenia ciąży " – ocenia prof. Romuald Dębski, ginekolog położnik, kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.
  Nic dodać - nic ująć!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 43. Nie wykluczam, że niedługo kościelni zajmą się - z rozpędu - innymi formami ingerencji, medycyny, w ciało ludzkie!
  Każda operacja jest przecież: ingerencją w " boskie dzieło stworzenia " i tylko bóg może: " zabrać to co stworzył "...I uzdrowić - też:)))
  Skrajnie - można zakazać każdego zabiegu medycznego.. bo każdy taki zabieg, podważa " wolę boską "!
  Wyjątkiem będą urzędnicy pana B., bo oni zbyt kochają życie doczesne i jego uciechy, by wierzyć w brednie o aniołkach i życiu wiecznym! To bajka - dla owiec i baranów, żeby tak ich ogłupić, aby ostatni " wdowi grosz " oddali...!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 44. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 45. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 46. Podczas gdy kobiety w całej Polsce szykują się do protestu przeciwko zmuszeniu ich do rodzenia za wszelką cenę, do Sejmu wpłynął kolejny projekt. Jego autorzy powołują się na Watykan i postulują zmiany w prawie, które w praktyce odetną kobietom dostęp do antykoncepcji.

  Projekt jest już w Sejmie - został złożony w trybie petycji, więc nie wymagał 100 tys. podpisów (forma petycji oznacza, że nie musi być dalej procedowany). Podpisało się pod nim 86 organizacji dążących do delegalizacji przerywania ciąży i ograniczenia lub odebrania kobietom dostępu do antykoncepcji. O sprawie napisała na Twitterze Agnieszka Rogal, reporterka Radia TOK FM...

  Te czarne skurwysyny aż się proszą o kontrę!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 47. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ciągle powtarzam - to my jesteśmy władcami tego kraju.
  Prawo? Prawo ma być monolitem, a nie zbiorem kruczków prawnych. Jeśli tak nie jest nie ma sensu przestrzegać takiego [prawa]
  Stosujmy wiec naturalne [Nie krzywdź i nie pozwól krzywdzić innej istoty]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Podpisuję się pod powyższym oburącz. Uściśliłabym tylko, że chodzi wyłącznie o istotę ludzką.
   Prawo stanowione, sprzeczne z prawem naturalnym, w ogóle nie jest prawem, choćby nawet było przegłosowane nie większością, ale wszystkimi głosami prawodawców.
   Mariola K.

   Usuń
  3. Podpisuję się pod powyższym oburącz. Uściśliłabym tylko, że chodzi wyłącznie o istotę ludzką.
   Prawo stanowione, sprzeczne z prawem naturalnym, w ogóle nie jest prawem, choćby nawet było przegłosowane nie większością, ale wszystkimi głosami prawodawców.
   Mariola K.

   Usuń
  4. ,,Uściśliłabym tylko, że chodzi wyłącznie o istotę ludzką."
   Tak wprowadzasz podziały i ograniczenia. Jesteś istotą zintegrowaną z całą naturą, albo inaczej jesteś cząstka Jedności. Inne czastki też sa Toba. Dlatego nie budujmy podziałów bo nie prowadza do niczego dobrego

   Usuń
 49. Odpowiedzi
  1. Fałszywa zasada. Nic nie robić. A już na pewno nie stosować jej w życiu.
   Mariola K.

   Usuń
 50. B. Russell-,,Prawa ludzkie to nakazy, polecenia, normy ustanowione dla osobników żyjących w społecznościach. Prawa natury są opisem zachowań przyrody, co nie dowodzi, że ktoś im tak nakazał czynić''.
  Nie można jaśniej wyrazić różnic pomiędzy prawami ludzkimi a tzw. prawem naturalnym. Prawa ludzkie są zamierzonym ustanowionym w drodze konsensusu wymogiem postepowania ludzkiego. (Możemy je oceniać w kategoriach moralnych dobra i zła). Prawa natury nie są nacechowane ani teleologią ani sensualizmem. Natura jest anaksjologiczna. Naturalne nie oznacza więc dobre czy złe. Te prawa są nieprzystawalne.

  Prawa naturalne.
  Od początków znanego nam ustawodawstwa wprowadzano do prawa stanowionego wzorce naturalne przemianowane potem w boskie. Nie zabezpieczało to prawa przed nadużyciem z prostego powodu; zjawiska właściwe naturze nie mogą stanowić wzorców postepowania dla zbiorowości ludzkich. Przykładem kanibalizm czy partenogeneza. Na dodatek w imię tzw. praw boskich dokonano wielu zbrodni.
  Źródłem prawa nie jest moralność ani prawda objawiona tylko ekonomia. A podstawą ekonomii jest przetrwanie i opłacalność. (Szkodliwość i korzyść. Np.; wiele gatunków zwierząt z braku warunków do przetrwania rezygnuje z rozmnażania się. Są gatunki zdolne przedłużać czas połogu w oczekiwaniu na poprawę warunków). Prawa muszą więc być dostosowane do zasobów.
  Tzw. prawa naturalne mają podłoże teistyczne. Wywiedziono je z bytów irracjonalnych. Za podstawę przyjęto ,,kreatora wszechrzeczy'' i stworzonego na wzór i podobieństwo człowieka. Wywyższono i usakralizowano żywot śmiertelnika, jakby natura została stworzona dla niego. Tylko czerpać a podporządkowywać sobie.
  Nienaturalne są; plomby, rozruszniki serca, satelitarny przekaz informacji. Naturalne; homoseksualizm wśród zwierząt, obojnactwo, kataklizmy. Na czym oprzeć definicję ,,prawa naturalnego''. Na niepokalanym poczęciu czy rozrusznikach serca? Na transplantacjach czy poddaniu się ,,woli nieba, co bóg da''?
  Prawo naturalne to sztuczka retoryczna służąca podtrzymywaniu dogmatycznego rusztowania Kościoła katolickiego. Ma uzasadniać ideologię Kościoła z jego arbitralnym przesądzaniem, co naturalne a co nie. Z pomocą ,,prawa naturalnego'' Kościół, a z nim moraliści katoliccy-usiłują uchylać się od prawa stanowionego (np.; tzw. klauzula sumienia, zastąpienie przestępstwa pojęciem grzechu). Co więcej, ta spuścizna po stoicyzmie uzurpuje sobie przywilej obligatoryjności, bez względu na krąg kulturowy czy indyferentność wyznaniową. Bo ,,jus naturale''-wg. Tomasza z Akwinu-pochodzi od boga.
  Przykłady makiawelistycznej sztuczki można mnożyć. Jedna z nich;
  -Długo utrzymywał się w Kościele pogląd, jakoby zarodek ludzki nie był istotą ludzka do...czasu implantowania weń duszy (40 lub 80 dni od zapłodnienia zależnie od płci). Jeszcze do końca XX wieku docelowym miejscem dla poronionego płodu (ale już ,,zadusznionego'') lub zrodzonego martwym, był limbus-przedsionek piekła. Dziś ,,embriony mają głos'', a ,,życie zaczyna się od erekcji''.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. David Icke dokonał całkowitej demaskacji imanentnej percepcji prawa maturalnego Russella. Niestety, słowa powyższe mocno nieaktualne.
   Przy okazji - czy Sowizdrzał mógłby odpowiedzieć na moje pytania w kontekście Böhme?
   Mariola K.

   Usuń
 51. Bardzo często bywa tak ze nie widzi się tego co ma sie tuż przed nosem. Właśnie jesteś takim przypadkiem.
  Jest tylko jedno prawo NATURALNE nie mające nic wspólnego z boskimi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie napisane! Sowizdrzał tak zaczytał się przestarzałym Russellem, że utracił kontakt ze światem ;-)
   Tak, prawo maturalne jest tylko jedno. Stanowione jest prawem o tyle, o ile jest z nim zgodne.
   Mariola K.

   Usuń
 52. Jak widzę szczeniaka,/ Misiewicz mu /, z zawodu akwizytora aptecznego, który przyjeżdża na uroczystość państwową, z asystą wojska i:
  Udaje ministra, a wojsko odpowiada mu: " czołem panie ministrze "...- dziś chwilowo zawieszony, jutro zostanie skierowany na " równie ważne placówki " :))
  Jak widzę oficerów wojska polskiego, którzy bezrefleksyjnie odczytują " apel smoleński ", bo im nakazali...- przy każdej okazji i zupełnie bez okazji. Tak jak - w związku z rocznicą 17 września 1939...
  Jak widzę nauczycieli, którzy kwiatami i radosnym uśmiechem - witają najgłupszą minister oświaty, w historii Polski...
  Jak słyszę, co się dziś wyprawia w TVP, obecnie kur-wizji i bez żadnego oporu szmaci się ludzi...
  Jak widzę generałów W.P. - śliniących się - w zachwycie - na widok macierewicza...
  Jak bandytów stadionowych oraz ugrupowania faszystowskie władza nazywa: " dorodną młodzieżą patriotyczną ", a większość to akceptuje...
  Jak kościół - wybiórczo - traktuje: moralność, uczciwość, humanizm i etykę...a mimo to zyskuje na frekwencji... Co poświadcza rosnąca ilość baranów i owiec / ich określenie /, reagujących posłusznie, na komendy obwieszczane dzwonem...
  To myślę, że Andrzej Wajda - powinien nakręcić ostatnią część cyklu: " Człowiek z marmuru ", " Człowiek z żelaza ", " Wałęsa - Człowiek z nadziei "...
  Proponuję roboczy tytuł: " Człowiek z wazeliny " !
  Bo: W każdym kraju może się przydarzyć taka tragedia jak kaczyński i jego pis-lam, ale, tylko w Polsce można spotkać się z tak powszechnym: skretynieniem, wazeliniarstwem oraz nieprzymuszaną usłużnością...
  Polak - to już nie brzmi dumnie...
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 54. Stanisławie, z wcześniejszych Twoich słów zrozumiałam, że jesteś zwolennikiem demokracji. Tu, w państwie nadwiślańskim (nie Polsce!), jest demokracja. W ostatnich wyborach wygrała socjalistyczna partia PiS. Mnie jest obca i demokracja, i socjalizm. A Ty na co narzekasz???

  OdpowiedzUsuń
 55. Dziś, w popularnym programie " Kawa na ławę ", sześciu - w większości ogłupiałych religią - samców + prowadzący, dyskutowało o Kobietach i Ich prawach reprodukcyjnych...
  Jutro " Czarny poniedziałek " i gorąco popieram wszystkie Panie, które wezmą, w nim udział!
  Dość traktowania kobiet jako inkubatory i przedmioty, o których losie decydować mają ogłupiałe osobniki, płci męskiej!
  Drogie Panie, pokażcie jutro, środkowy palec, wszystkim tym, którzy mają czelność ingerować w wasze decyzje! W wasze prawa i w wasze łona!
  Zwłaszcza dotyczy to: obleśnych dziadów, w czarnych sukienkach !
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisławie, czy jesteś samcem? Czy jesteś feministką? "Samiec twój wróg"?
   Nie, oczywiście żartuję. Też nie życzę sobie, by ktokolwiek traktował mnie jak inkubator i przedmiot, by o moim losie decydował ogłupiały osobnik lub ogłupiała osobniczka. Nie życzę sobie tego!!! Jednak w demokracji właśnie ogłupiałe osobniki i ogłupiałe osobniczki decydują o moim losie. Demokracja daje prawo również ludziom głupim i zdemoralizowanym do decydowania o życiu nie tylko własnym, ale i tych, którzy ćwiczą się w mądrości i doskonalą moralnie. I tego też sobie nie życzę!!!
   Mariola K.
   PS. Czy Tobie naprawdę odpowiada demokracja? Czy chcesz, by o Twoim losie decydowały ogłupiałe osobniki obojga płci???

   Usuń
  2. Kazimierz Grześkowiak
   Mariola - tekst piosenki

   Chodzi pastuszek za gąseczkami, a ma ich razem siedem
   Chodzi pastuszek za gąseczkami - ja tam za Tobą nie będę!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!

   Pasie pastuszek gąseczki, pasie, a bąk mu buczy na basach
   Pasie pastuszek gąseczki, pasie - ja tam nie będę Cię pasał!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!

   Skubie pastuszek gąseczki z piórek, toć z nudów trzeba coś dłubać
   Skubie pastuszek, gąseczki skubie - ja tam nie bede Cię skubał!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!

   Pędzi pastuszek do domu gąski, bo już mu w nosku zakrzepło
   Pędzi pastuszek do domu gąski - a mnie tam zawsze jest ciepło!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!

   Płacze pastuszek za jedną gąską, bo gdzieś przepadła bez wieści
   Płacze za jedną, a ja nie będę - toż tyle jeszcze jest gęsi!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 56. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 57. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 58. Co się stanie, jeśli ustawa wprowadzająca całkowity zakaz aborcji wejdzie w życie?

  " Nie będzie można prowadzić normalnej działalności medycznej związanej z położnictwem. Jeżeli ja za nieumyślne spowodowanie śmierci płodu będę musiał tłumaczyć się przed sądem, co więcej – ustawa przewiduje, że mogę za to trafić do więzienia - to ja nie będę podejmował działania wiążącego się z jakimkolwiek ryzykiem. Żaden lekarz nie będzie. Duża grupa zabiegów wewnątrzmacicznych, właściwie każdy, które wykonujemy, jest obciążona ryzykiem śmierci płodu. To chociażby zabiegi na sercu płodu. Bez nich te dzieci by nie miały szans na normalne życie. Wiele by umarło. Ale co dziesiąty zabieg może być – według zapisów ustawy – penalizowany, bo takie jest właśnie ryzyko śmierci dziecka podczas samego zabiegu. Profesor Chazan obiecał mi publicznie, że ja będę mógł te wszystkie zabiegi robić, ale w razie czego, to niestety nie przed nim będę się tłumaczył, a przed sędzią, który nie jest lekarzem. Będę wolał więc nie ryzykować ".

  Fragment wywiadu z prof. nauk med. gin. Romualdem Dębskim.
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 59. Porozmawiajmy jeszcze chwilę o badaniach prenatalnych. Kilka razy pan powtarzał, że jeśli ustawa wejdzie w życie, zwiąże lekarzom ręce. Że nikt pod groźbą więzienia nie zbliży się z igłą do dziecka... Ale przecież w ustawie nie ma słowa o zakazie badań prenatalnych.

  " Proszę mi wierzyć, ja wiem, co mówię, w przeciwieństwie do osób, który zabierają głos w tej sprawie, a nie zajmują się ani diagnostyką, ani tym bardziej terapią prenatalną. Robię to od prawie 40 lat i lekko licząc, zrobiłem różnych zabiegów wewnątrzmacicznych kilka tysięcy. Nie chodzi mi o to, żeby się chwalić, ale dzięki tym zabiegom bardzo wiele dzieci żyje. Szacuję, że mój zespół robi około 30 procent wszystkich zabiegów prenatalnych wykonywanych w Polsce. To się skończy, bo niestety, każde takie działanie jest obarczone ryzykiem. Dziecko może umrzeć. Na przykład przy transfuzji dopłodowej statystycznie umiera co 50. dziecko. I mamy wtedy się tłumaczyć przed sądem, że chcieliśmy je ratować, a nie uśmiercić? I zastanawiać się, czy pójdziemy za to siedzieć? W klinice w Linzu wewnątrzmaciczna operacja na sercu płodu to koszt około 20 tysięcy euro. A taka operacja to początek leczenia. Czy jakąkolwiek kobietę będzie na to stać? "...
  Prof. nauk med. R. Dębski

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 60. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 61. Stanisławie, Ty okrutnie się męczysz. Życie Ciebie straszliwie męczy! Zacznij postulowane "prawo aborcyjne" realizować na sobie. Może medyk Dębski ulży Ci w cierpieniu? Stanisławie, wyabortuj się.
  WYABORTUJ SIĘ, STANISŁAWIE!!!
  Nie masz prawa do decydowania o życiu drugiego człowieka, liberalny Bandyto!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie ...
   Ci co decydują o życiu innych też go nie mają.
   A Stanisław jest Super !
   Pod wieloma względami :-)))

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Jestem spokojna i nic innego nie napisałam, prócz tego, że żaden człowiek nie ma prawa do decydowania o życiu drugiego człowieka. Czyż nie tak???
   A Stanisław, podręcznikowy wręcz półprodukt komunistycznej indoktrynacji, jest super w czym??? W jego ignorancji, chamstwie, nienawiści czy prostactwie? W czym???
   Mariola K.

   Usuń
  4. Kim Ty jestes by oceniać drugiego człowieka ?

   Jest po prostu człowiekiem. W niczym nie gorszy od Ciebie.
   W niczym też nie lepszy.
   Ot ...
   Troszkę inny.

   Usuń
  5. A kimże Ty jesteś, by pytać drugiego człowieka? Kim???
   Nie jesteś w niczym gorszy ode mnie? W niczym też lepszy? Czyli jesteś taki, jak ja? Musisz więc być mną... Ale nie jesteś. A skoro nie jesteś mną, to w czymś muszę być gorsza od Ciebie (np. nie znam się na piłce nożnej), a w czymś innym lepsza (np. wiem, że przed znakami interpunkcyjnymi nie umieszcza się spacji).
   Widzisz, każdy człowiek jest inny. Stanisław na pewno w czymś jest dobry (może potrafi naprawić samochód?), jednak w sprawach, o których tu wypowiada się, jest całkowitym dyletantem. Świadczy o tym dobitnie każde jego słowo.
   Mariola K.

   Usuń
  6. Hi hi ...

   Kim jesteś, skierowane do Ciebie to pytanie retoryczne :-)))

   Hmm ...
   A więc jesteś specjalistką w dziedzinie w której wypowiada się Stanisław ?
   (Tak naprawdę on cytuje)

   Usuń
  7. Hi hi hi... Ha ha ha...
   Tak, znam się na sprawach, o których pisze Stanisław.
   Mariola K.

   Usuń
  8. Do " marioli ", fragment tekstu K. Grześkowiaka - całość wyżej:)
   "Skubie pastuszek gąseczki z piórek, toć z nudów trzeba coś dłubać
   Skubie pastuszek, gąseczki skubie - ja tam nie bede Cię skubał!"....
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!

   Usuń
 62. Prawa naturalne dla odpornych na wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy mógłbyś rozwinąć i uzasadnić swoją myśl?
   Mariola K.

   Usuń
 63. Prawa naturalne.
  Suma wewnętrznych tendencji poszczególnych obiektów wykazujących te same prawidłowości nazywamy PRAWAMI NATURY. Występowanie tych zjawisk, których doświadczamy tylko przez ich statystyczne manifestacje określamy jako NATURALNE.
  Prawa natury tożsame z prawami przyrody określają zmiany zachodzące w czasie i przestrzeni. Rządzą nimi naturalne oddziaływania; grawitacyjne, elektromagnetyczne, radioaktywne i jądrowe. Źródłem jest jedna początkowa supersiła (określenie J. D. Barrow'a) występująca tylko przy bardzo wysokich temperaturach. Tworzenie teorii unifikacji trwa.
  Tyle z podstaw nauki na temat ,,praw natury''.
  Jednakże zanim nauka doszła do tych wniosków (empirycznych, weryfikowalnych i falsyfikowalnych), instytucja tj.; Kościół katolicki (wszechmocna w przeszłości) adoptowała koncepcję praw natury wykorzystując ją do walki z laickimi prawami stanowionymi zwanymi pozytywnymi. I trwa w tym do dziś. Opierając się na metafizycznych dociekaniach Arystotelesa, bazujących na teleologii i sensualizmie stwierdziła, że źródłem praw jest natura pojmowana jako wola kreatora. Prawa natury zatem są nałożone z zewnątrz (w domyśle; przez boga), a nie są efektem manifestacji wewnętrznych tendencji obiektów, jak dowodzi nauka. Idąc za ciosem ,,nauka'' Kościoła katolickiego zaimpregnowana na naukę (scjentyzm) ekstrapoluje teorię praw natury na prawa społeczne.
  Być może wzmocniono tą manipulacją wiarę w jedynego (chociaż w trójcy) boga, jednakże sprokurowano farsę z całą gamą paradoksów, absurdów i alogicznych niedorzeczności, celowo myląc miarę natury z miarą właściwą dla skupisk ludzkich.
  PRAWA NATURALNE będące prawami boskimi są wzorcem dla zachowań ludzkich! Czyli; to, co występuje w naturze jest dobre, bo boskiej progenitury.
  Pierwszą z niedorzeczności jest napastliwa ingerencja Kościoła katolickiego w zdolność człowieka do rozróżniania dobra od zła (zjadł on ,,owoc wiedzy'' a i Ojcowie Kościoła nie odmawiają mu tej umiejętności). Mimo tej cechy urzędnicy Kk. nie pozostawiają człowieka sam na sam z niebiosami, tylko uszczęśliwiają go swoim pośrednictwem (odpłatne sakramenty, szamańskie rytuały itp.).
  Innym absurdem jest dualistyczny rozziew miedzy rozumem (zasadą współżycia społecznego) a duszą (z całą dobrocią praw natury inkarnowaną przez boga). Ot, schizofrenia.
  Kompletną niedorzecznością jest determinizm koncepcji praw natury danych przez boga. Jaką inną opcję posiadamy, jeśli jesteśmy zdeterminowani granicami wyznaczonymi przez ,,prawo wyższe''? Po co nam ,,wolna wola''. Co z instynktami...

  ,,Formalny imperatyw katolickiej doktryny prawa naturalnego jest pustą formułą, z której nic nie wynika''-podsumował J. Wehler.
  Trudno się nie zgodzić skoro dla kanibala czymś naturalnym jest zjadanie ludzi a dla wulkanu rujnowanie Pompei.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm ...

   Fajnie szeroko opisujesz prawa.

   A co byś powiedział na taką koncepcję :
   Nie istnieją ŻADNE prawa. Ani boskie ani naturalne ani ludzkie.
   Po prostu człowiek w swej ignorancji chce wszystko określać, opisywać. Niektórzy chcą karać innych dla własnego chcenia.
   Inaczej mówiąc, PRAWO to to ...
   Co się po prostu zdarza ...

   :-)))

   Usuń
  2. Sowizdrzale, zacytowałeś pseudonaukowy bełkot (zdania wewnętrznie sprzeczne), a ja poprosiłam jedynie o rozwinięcie i uzasadnienie Twojej myśli. Niemniej dziękuję za trud kopiowania i wklejania :-)
   Mariola K.

   Usuń
  3. Janie Kowalski, oczywiście, masz absolutną rację - nie istnieją żadne prawa! Genialne odkrycie!!!
   Prawo grawitacji, ograniczające wolność człowieka, w swojej ignorancji wymyślił i narzucił wszystkim ten wstrętny Kościół Katolicki. Precz ze zniewalającym prawem grawitacji! Precz, precz, precz!!!
   Mariola K.

   Usuń
  4. Hi hi ....

   Za bardzo się podniecasz :-)))

   A co to jest dla Ciebie "prawo" ?

   Usuń
  5. Hi hi hi... Ha ha ha...
   Nie, nie jestem podniecona. Takie sprawy w ogóle mnie nie podniecają.
   Cóż, na tak ogólne pytanie mogę odpowiedzieć równie ogólnie - prawo to zasada dobrego działania.
   Mariola K.

   Usuń
  6. A co to jest "dobre dzialanie" ?

   Hmm ...
   Pytanie było konkretne, choć w podtekście sugestia odwrocenia pojęć ...

   Usuń
  7. Nie wiem, co to jest "dobre dzialanie". Może chodzi Ci o "dobre działanie"?
   Ale zanim odpowiem, bądź tak miły i wyjaśnij Twoje powyższe słowa: "Pytanie było konkretne, choć w podtekście sugestia odwrocenia pojęć ...".
   Mariola K.

   Usuń
  8. Chodzi tutaj o pytanie.

   Kościół torturował i mordował kobiety usprawiedliwiajac to 'czarowaniem'.
   Pytanie jest takie :
   Jak to możliwe u ludzi nazywajacych się potomkami Jezusa ?

   Dla mnie odpowiedź jest w miarę prosta. Odwrócili prawa i znaczenia.
   Mordowali kobiety nazywając to miłością do jej duszy. Wyraźne odwrócenie pojęcia Miłość.

   To odwrócenie jest stosowane do dzisiaj.

   Twoja wypowiedź : "wyabortuj się ..." sugeruje, że jesteś pod wpływem "odwroconej miłości kk".

   Usuń
 64. "Ściana furii" w Warszawie
  O godz. 10:00 wystartował protest pod siedzibą partii PiS. Uczestniczki stworzą "ścianę furii" złączając się w mur z kobiet i wykrzyczą: "Ta ustawa nie przejdzie! PiS nie przejdzie". Jak powiedziała jedna z protestujących przed siedzibą PiS, prawo aborcyjne z 1993 roku, które dziś w Polsce obowiązuje, "nie jest żadnym kompromisem".
  - To jest zhandlowane prawo między ówczesną władzą, a kościołem - stwierdziła. - My jako kobiety musimy mieć możliwość decydowania również o swoich ciałach i swoich życiach. To się pięknie mówi: nienarodzone dzieci, ale ja bym chciała wszystkie te osoby, które o tym mówią i tak bardzo bronią prawa zygoty, żeby zobaczyć ich w ośrodkach adopcyjnych albo w domach samotnej matki albo w domach dziecka - dodała. Podkreśliła, że "nigdy ruchów pro life nie widzi tam, gdzie są dzieci narodzone". Aborcja "eugeniczna" problemem moralnym. "Podniósłbym rękę za zniesieniem tej możliwości" Jeżeli inicjatywa... czytaj dalej » - Kobiety powinny podejmować własne decyzje bez nacisków politycznych, ekonomicznych, finansowych, jakichkolwiek - stwierdziła inna strajkująca kobieta. Jak dodała, cieszy się, że protestuje dużo młodych osób. - Nareszcie młodzież odpowiada na to, co PiS wyprawia - stwierdziła. (http://www.tvn24.pl)
  BRAWO, dziewczyny, kocham Was:))))
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WYABORTUJ SIĘ, STANISŁAWIE!!!
   WYABORTUJ SIĘ, BANDYTO!!!
   NIE MĘCZ SIĘ DŁUŻEJ I NIE MĘCZ INNYCH!!!
   WYABORTUJ SIĘ, BANDYTO!!!

   Usuń
  2. Wyluzuj dziewczyno ...

   Coś za bardzo Cię tą aborcją gnębi.
   Życie jest takie piękne :-)))

   Usuń
  3. "Skubie pastuszek gąseczki z piórek, toć z nudów trzeba coś dłubać
   Skubie pastuszek, gąseczki skubie - ja tam nie bede Cię skubał!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo!"

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Kurcze. Co nie widzicie że Marioli nogi owłosione wystają z pod sukienki.
   MARIOLA TO BADYLAK !

   Usuń
 65. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 66. Do dyżurujących tu: " marioli ", ogłupiałych " religią ", wafelkiem, wodą święconą i olejami niezbyt świeżymi:

  Nie stosujcie antykoncepcji. Nie żądajcie od partnerów używania prezerwatyw, słuchajcie zgrzybiałych starców w nieświeżych, czarnych sukienkach. Każdy stosunek traktujcie jako " akt poczęcia ", a po jego odbyciu dziękujcie niebiosom i księżom/?/. Przepraszajcie za stosunki nieefektywne, nie skutkujące " zapyleniem "!
  Pod żadnym pozorem nie stosujcie pigułek " dzień po ". Menstruacyjnie zabrudzone podpaski zanoście do kościoła i żądajcie : chrztu i godnego pochówku - dla wszystkich zygot, które tam trafiły - drogą naturalną...!Z woli natury, czy - jak wolicie - bogów!
  Ale... mam taką malutką prośbę:
  " Odpierwiaskujcie się " od NORMALNYCH LUDZI, do których się zaliczam ! Od naszych żon, kochanek, córek i wnuczek!
  Zrozumiano?
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stanisławie, Ty nawet prawidłowo po polsku pisać nie potrafisz. Jesteś tępym, wulgarnym chamem. Szkoda, że komunizm wykastrował Cię jedynie intelektualnie. Ty nie powinieneś się reprodukować nawet biologicznie, Bandyto!
   WYABORTUJ SIĘ, STANISŁAWIE!!!

   Usuń
  2. " Pasie pastuszek gąseczki, pasie, a bąk mu buczy na basach
   Pasie pastuszek gąseczki, pasie - ja tam nie będę Cię pasał!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo "

   Usuń
  3. " Pasie pastuszek gąseczki, pasie, a bąk mu buczy na basach
   Pasie pastuszek gąseczki, pasie - ja tam nie będę Cię pasał!
   Mariollo! Mariollo! Moja dollo i niedollo "

   Usuń
  4. Po co te nerwy Stanisławie?

   Jeden widzi w ten sposób, a drugi w inny
   Czy te sposoby postrzegania są złe? Nie - każdy jest inny i każdy w innym miejscu - wiec i inaczej widzi. Inaczej wcale nie znaczy źle
   Faktem jest ze kosciół we wszystko się wtrynia.
   Na dodatek uważam że to temat zastepczy

   Proszę wstrzymajcie się od osobistych wycieczek - uszanujcie się na wzajem

   Usuń
  5. Niestety ...
   Chyba Twoja prośbą pada w ... próżnię ...
   Mariolka ma tu coś do załatwienia. Jest chyba zastepczynią aniolazaglady czy Badylaka czy ... jak im tam ...

   Myślałem, że ona tak w nerwach. A ona spokojnie i z premedytacją.
   Po prostu kolejna podpucha ...

   Stanisław świetnie ją wyczuł.
   Jest Super :-)))

   Usuń
  6. Problem w tym, Bogdanie, że tu nie chodzi o " punkt widzenia " ! Tu chodzi o podstawowe prawa, których zbrodniczy pis-lam i kościół chcą pozbawić Kobiet!
   Mnie ta " mariola " - po prostu śmieszy! I to: ona mnie zaczęła obrażać, nie odwrotnie! Nie jestem katolikiem i nie mam policzków - do nadstawiania!

   Usuń
  7. Dziękuję, Janie - za dobre słowo:)))
   Stanisław

   Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  9. Stanisław ...

   My Wszyscy Cię SZANUJEMY !!!

   Na 100%

   Bez żadnych warunków i wymagań !!!

   Hi hi hi ...
   Jedynie komentujemy Twoją gorącą krew. To daje Ci autentyczność i prawdziwość.
   Ale nawet jak mówimy, że jesteś za nerwowy to i tak dalej Cię SZANUJEMY !

   Każdy widzi, że jesteś autentyczny i bezkompromisowy.
   I tak trzymaj ...
   Razem wspólnie :-))))

   Usuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  11. Być moze masz rację Janie z tym dyżurnym recenzentem i byc może Stanisław jest bystrym obserwatorem. Zagladam tu czasami z przypadku i nie wszystko na bierząco śledzę.
   Jeśli tak jest - to mam takie uwagi
   Staliśmy sie groźni dla KK i uważa nas za niebezpiecznych skoro podsyła nam swoich szpiegów
   Musi być strasznie zaklamany skoro obawia się grupki osob dążących do poznania prawdy.
   Musi byc już bardzo slaby skoro kilka osób jest jego zagrożeniem

   Czasem się mylę i nie potrafię odpowiedzieć czy teksty Stanisława są osobiste - czy to cytaty. Chcę jednak zająć stanowisko wobec stwierdzenia o 1050 rocznicy chrztu Polski

   Najpierw uwaga ogólna o której celowo sie nam nie przypomina.
   Historia jako nauka powstała w XIXw - wtedy kiedy Polski nie było na mapach. Podręczniki pisali nasi zaborcy i nikt nie pytał o naszą wersję. Najwiecej pisali Niemcy potomkowie Cesarstwa Rzymskiego.
   Od samego zintegrowania się z cesarstwem próbowali podbić Polskę na różne sposoby. Jeszcze tylko dodam że od upadku cesarstwa Zachodnio Rzymskiego - Papież stał się faktycznym nastepcą Cesarza.

   Teraz do dziela
   Rok 840 - Żona Popiela II Chrześcianska księżniczka Ryksa truje 20 słowiańskich władców dzielnicowych. Gdy sprawa wychodzi na jaw dochodzi do osądzenia jej i Popiela oraz egzekucji
   Od 842r mamy nowego władcę Koszyszkę mylnie nazywanego Piastem z racji zajmowanego na dworze Popiela stanowiska Piastuna
   W roku 845 - 14 moznowładców słowiańskich zamieszkujących tereny na pograniczu Czech i Moraw przyjmują chrzest od Biskupa z OŁomuńca wg obrządku Rzymskiego
   W 874r Książę Wielkomorawski Świętopełk Najechał i zdobył Wiśnicę i zmusił księcia Wyszewita do przyjęcia chrztu w obrządku Słowiańskim [Cyryla i Metodego]
   Po upadku Wielkiej Morawy arcybiskupi i patriarchowie urzędowali w Krakowie od 907r - jakoś jest to ukrywane i przemilczane
   W 962r Otton I został w Rzymie koronowany na cesarza i w specjalnym akcie potwierdził nietykalność Państwa Kościelnego i obsadzając je wojskiem niemieckim. W zamiast każdy kandydat na papieża musiał uzyskać jego przychylność. Potwierdził to niedługo każąc zabić papieża Jana XII i sadzając na stolcu Piotrowym swego poplecznika papieża Leona VIII
   Wobec takiej agresywnej polityki sąsiada Mieszko postanowił zawrzeć sojusz z Czechami zamienił swoje siedem żon na Dobrawę starszą od siebie która zmarła w 977r. Sojusz wymagał przyjęcia chrztu przez Mieszka i został przypieczętowany ślubem co było normą w tamtych czasach.
   Faktem jest że Mieszko od 957roku był władcą wszystkich plemion, ale nie ma nigdzie informacji ze wziął chrzest w imieniu wszystkich Słowian

   Tu lub jeszcze prędzej należy szukać przyczyn tego co dzieje sie teraz

   Usuń
 67. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 68. Kościół znów się kompromituje. A PiS przyznaje nagrodę
  31-03-2016 !!!
  " Kościół właśnie stracił resztki wiarygodności. To dobra wiadomość. Można zacząć budować Polskę nie oglądając się na purpuratów i ich pseudomoralne wywody.
  Stara zasada mówi, że z terrorystami i gangsterami nie można się układać. Teraz wiemy, że dotyczy ona także gangsterów moralnych.
  „W kwestii ochrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie wyrażonym w ustawie z 7 stycznia 1993 roku, która w trzech przypadkach dopuszcza aborcję. Stąd w roku Jubileuszu 1050. Chrztu Polski zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, do osób wierzących i niewierzących, aby podjęli działania mające na celu pełną prawną ochronę życia nienarodzonych” - napisali wczoraj abp Stanisław Gądecki, abp Marek Jędraszewski oraz bp Artur Miziński.
  Stanowisko Prezydium Episkopatu Polski to kolejne wystąpienie hierarchów w ciągu zaledwie kilku dni. Przypomnijmy, że w niedzielę abp Józef Michalik dał próbkę polityki historycznej w stylu obecnej władzy. - Nowa Targowica się pojawiła. Oskarżają Polskę. Mobilizują obce narody na forach międzynarodowych do nienawiści wobec Polaków, którzy mieli odwagę wybrać innych, a nie ich samych – stwierdził duchowny, przekręcając historyczne fakty (bo jeśli ktoś współcześnie przypomina hałaśliwie konserwatywną i wsteczną Targowicę, nota bene otwarcie popieraną w dziele niszczenia państwa przez ówczesny Kościół, to jest to właśnie PiS)".
  - Hubert Orzechowski " Newsweek "

  W pełni popieram!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 69. Do Marioli. "Dobre działanie" to takie np., gdzie przestaje Pani tutaj ubliżać i zadawać pytania, na które sama zna odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewo, gdzie i komu zaczęłam tutaj ubliżać, skoro dobrym działaniem byłoby zaprzestanie tego?
   Ewo, czy profesor egzaminujący studenta podejmuje złe działania, zadając pytania, na które sam zna odpowiedź?
   Mariola K.

   Usuń
  2. "WYABORTUJ SIĘ, STANISŁAWIE!!!
   WYABORTUJ SIĘ, BANDYTO!!!
   NIE MĘCZ SIĘ DŁUŻEJ I NIE MĘCZ INNYCH!!!
   WYABORTUJ SIĘ, BANDYTO!!!"

   "Ty nawet prawidłowo po polsku pisać nie potrafisz. Jesteś tępym, wulgarnym chamem. Szkoda, że komunizm wykastrował Cię jedynie intelektualnie. Ty nie powinieneś się reprodukować nawet biologicznie, Bandyto!"
   WYABORTUJ SIĘ, STANISŁAWIE!!!"

   Proszę też zauważyć, że my to nie studenty (hehehe) a Pani nie jest profesorem.

   Usuń
  3. Ewo, gdzie w tych słowach jest jakakolwiek obelga?
   A może Stanisław nie jest bandytą i chamem? Jeśli nie jest, to wyprowadź mnie z błędu, a wówczas uznam, że go faktycznie obraziłam i przeproszę.
   He he he... Od początku widać, że Wy to nie studenty.
   Dlaczego uważasz, że Stanisław, agitator aborcyjny, nie powinien być wyabortowany, zgodnie z "prawem aborcyjnym"?
   Mariola K.

   Usuń
  4. Nie będę z Panią dyskutowała. Nie odpowiada mi Pani sposób myślenia, ponieważ należy do języka destrukcyjnego absurdu.

   Usuń
  5. Dzień dobry Ewo:)
   " mariola " - to 100% troll, prawdopodobnie jest TU, w pracy:)
   Dyskusje z nią - faktycznie nie mają sensu, ewentualnie - jedynie - w formie żartu, wiersza, tekstu piosenki:) Mnie akurat przypomniał się Grześkowiak, więc zacytowałem. Jako odpowiedż " marioli " - tekst " Mariolla " :)))
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Usuń
  6. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
  7. Pozdrawiam Cię w ten chmurny i czarny dzień. Też tak myślę, że Mariola jest sowicie opłacanym trollem.

   Usuń
  8. Ewo, ja tylko wskazuję na obecność "destrukcyjnego absurdu" w Waszych wypowiedziach. Rozumiem, że jest to bardzo niewygodne dla Was i czyni Was całkowicie bezbronnymi w merytorycznej polemice.
   Zakrzyczeć, wyśmiać, zbanalizować, zohydzić, przeinaczyć, zignorować... to Wasze metody dyskusji, to Wasz front walki ideologicznej, to Wasze szambo, w którym się topicie.
   Żałość mnie ogarnia, gdy czytam te Wasze bełkotliwe i absurdalne "przemyślenia".

   Czy Stanisław, cham i bandyta, zasługuje na życie?
   Czy Stanisław, zwolennik nieograniczonego odbierania życia innym ludziom, zasługuje na życie?
   Tak, Stanisław zasługuje na życie, bo nikt nie ma prawa odebrać mu życia, chociaż on sam chce mieć prawo decydowania o życiu i śmierci innych ludzi.
   Nawet zły zasługuje na dobro, jakim jest życie.

   Usuń
  9. "Destruktywnego myślenia" dla kogo ? Mój sposób myślenia przyniósł mi same korzyści... . Pozwolił sięgnąć wzrokiem bardzo daleko i całą sobą do doznań, o których Pani nigdy nie będzie miała pojęcia jako, że jest zaplątana w zakłamanym kk. Pani wypowiedzi i podobnych powodują, że od razu znika stąd harmonia, do której dążymy.

   Usuń
  10. Do takiego stanu umysłu doprowadzają ludzi nauki Kościoła Katolickiego. Powyższe wpisy Katolika są tego dowodem.  Nie ma w  nich cienia nauk Jezusowych.  Odzwierciedla się w nich obraz indoktrynacji Kościoła.  Nam mają pokazywać, że działamy w słusznej sprawie. Innym mogą dać dowód, że mamy racje. Proszę ludzi normalnych, by nie poświęcali mu  Badylakowi, występującemu pod wieloma nicami, uwagi i nie dodawali mu energii nawiązując do jego wpisów.Traktujcie je jak by ich nie było.

   Usuń
  11. Badylak- apage, Satanas i golić nogi
   Staszek w tym podejściu dołożył wam tązurowcom 10 do 0

   Usuń
  12. Piotrze. Zdumiewa i przeraża mnie poziom wypowiedzi pojawiających się tutaj trolli. Na ich tle Jarek jawi się nam tutaj jako perełeczka.

   Usuń
  13. @Ewa ...
   " Też tak myślę, że Mariola jest sowicie opłacanym trollem."

   Jaja sobie robicie ....

   Wyobraź sobie, że jesteś księdzem zarządzającym niezłą kasę.
   Zastanów się chwilę i powiedz :
   "Ile byś dała pieniędzy takiej Mariolce, Badylakowi itd. ?"

   Ja jestem gównianym biznesmenem to bym dał ... po 10 złotych ?
   Tak, żeby mieli na piwo.
   Choć 10 zł na miesiąc to niewiele piwa.

   No i informacja :
   Czarni ... to cholernie dobrzy biznesmeni.

   A Ty ile byś im zapłaciła ?

   Usuń
  14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  18. Bym nie uwierzyła, gdybym nie usłyszała wypowiedzi studentki, która wyznała, że dorabia sobie na trollowaniu i nawet dobrze płacą. Było jej obojętne dla kogo pracuje.


   „Trollowanie to wywoływanie emocji. Ośmieszanie i obrażanie na wszystkie sposoby. Publikowanie napastliwych, kontrowersyjnych i skandalizujących treści. Głównie w internecie. Troll często używa informacji nieprawdziwych, przeinaczonych czy absurdalnych.
   Troll miewa różne tożsamości. Kim jest naprawdę, trudno stwierdzić. Czy ma skrajne poglądy, czy nie ma żadnych? Nawet jeśli jakieś ma, to może wyrażać inne. Wielu jest takich, którzy trollują naraz fora lewicowe i prawicowe, bo tu i tu można się pobawić. Zwykle jeden troll ma kilka awatarów. Grasuje po stronach i forach. Lubi siać ferment. Często nie wierzy w to, co pisze, ale pisze dla wywołania szokującego efektu. Trolle są wszędzie. Szydzą ze wszystkich.
   W Polsce są agencje specjalizujące się w czarnym PR. Jest wielu chętnych do wynajmowania trolli, a ponieważ trudno o pracę, ludzie godzą się być trollami za pieniądze. Politycy różnych opcji, firmy lobbingowe, agencje reklamowe sięgają po uczniów czy studentów. Pokazuje to też degenerację klasy politycznej i kapitalistycznego systemu, który nie zna innej wartości niż zysk. Przeciętni użytkownicy sieci przeglądają komentarze i wierzą, że to głos społeczeństwa. Bzdura. Trzeba mieć dystans do tego, co się czyta w internecie. Nigdy nie wiesz, kto za to płaci.”

   Usuń
  19. Oj Ewo, sama widzisz - jak głupiutkie dziecko gubisz się w gąszczu tych za trudnych, być może, dla Ciebie pojęć i zagadnień.
   Pisałaś o "destrukcyjnym absurdzie", teraz o "destruktywnym myśleniu". Chyba za dużo destrukcji w Twoich myślach :-) Znany tu buddysta pomoże Ci pozbyć się jej.
   To dobrze, że Twój sposób myślenia przyniósł Ci same korzyści. Ciesz się tym! W psychologii to się zowie infantylizm i rzeczywiście ów niedorozwój gwarantuje dobre samopoczucie oraz samozadowolenie.
   Doznania, cóż... nigdy nie doznasz tego, czego ja teraz doznaję. A czy potrafisz doznać tego, czego doznaje prosta mucha, chodząc po gównie? Ale czy o to w ogóle chodzi??? Czy Sokrates uczył, by zatrzymać się na doznaniach??? Nie. Tego Budda uczył.

   A dążcie sobie do swojej harmonii (z czym sobie chcecie), ale nie publicznie, lżąc i plując na katolików. Rozumiesz, Ewo?

   Usuń
  20. A skąd Pani wie jakie są moje przeżycia i jaką mam wiedzę, by je osądzać...? Otóż Pani wie wszystko. Kłaniam się nisko z podziwu i uznania.

   Usuń
 70. Proszę opowiedzieć o kobietach, które decydują się na aborcję... prosi dziennikarka rozmawiająca z prof. R. Dębskim:
  "To są niewyobrażalne dramaty. Przecież najczęściej są to ciąże bardzo wyczekane, zaplanowane. Pacjentka przychodzi na badanie USG w połowie ciąży i nagle okazuje się, że dziecko ma poważne wady. Wiele kobiet pyta mnie wtedy – co zrobić, żeby to dziecko jak najmniej cierpiało. Czy mniejszym cierpieniem będzie terminacja w 20. tygodniu, czy może donoszenie ciąży do końca, poród i kilka godzin życia. My musimy sobie zdawać sprawę, o jakich sytuacjach mówimy. Słynne „dziecko Chazana” umierało przez tydzień. Po prostu zgnił mu mózg."....

  OdpowiedzUsuń
 71. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 72. @Bogdan56

  E tam ...

  Nie jesteśmy groźni. Po prostu plakat "Polska Laicka" zakuło któregoś księdza w oczy. Chcieli by zdusić zmiję w zarodku.
  "Do cholery są w końcu u siebie"
  I żadne takie plakaty wisieć nie będą ...

  Porównaj inny wątek Pieczyńskiego ...
  http://www.krzysztofpieczynski.com.pl/2016/09/ja-to-widze.html?m=1

  A Ci co tu gadają to są raczej saistne "wypluwacze jadu" (poza Jarkiem, który był kimś :-)))

  OdpowiedzUsuń
 73. @Bogdan56 ...

  W/g mnie ludzie z Rzymu eliminowali wszystko na drodze wszelkimi środkami. Wspominał o tym Pieczyński. To zaczęło się podobno w III wieku za Konstantyna.
  Czytałem jak wyeliminowali wiarę w Angli i Irlandi. To znaczy przemienili ją na własne kopyto.
  Tak zwany "Kościół walczacy".
  Znacząca nazwa :-)))

  Zresztą walczą do tej pory ...
  Może wreszcie zginą ?
  Najlepiej jeszcze za moich czasów :-))))

  OdpowiedzUsuń
 74. Aborcja.
  Nie ma biblijnych przeciwskazań normujących, urosłego dziś do rangi zbrodni problemu zwanego aborcją. Powoływanie się obrońców zygot na 5-paragraf Dekalogu i podpinanie pod niego aborcji jest subiektywną interpretacją treści opartą na emocjach. Subiektywną i doktrynerską wynikającą z osobliwej moralności katolickiej.
  Aborcja jako akt przestępczy nie miał też umocowania w prawie rzymskim regulującym życie chrześcijan w pierwszych trzech wiekach ich istnienia. Zasada ,,In dubio pro liberte'' dawała wolny wybór rodzicom płodu.
  Wieki średnie także nie miały problemu z określeniem statusu zygoty. W XIII w. Ojciec Kościoła Tomasz z Akwinu-twórca zrębów ideologii katolickiej obowiązującej do dziś-dopuszcza aborcję. ,,Nie jest grzechem, dopóki płód nie zostanie obdarzony duszą''-stwierdza. Była to wykładnia nauczania Kk. w kwestii aborcji oparta o dogmat wcielenia duszy w płód; męski w 40-tym tygodniu od poczęcia, żeński w 80-tym.
  Dopiero w 1869 roku Pius IX (ten pan od nieomylności, syllabusa błędów i dogmatu niepokalaności Marii) Konstytucją Apostolicae Sedis zakazuje aborcji w każdym okresie ciąży. JP II nadaje aborcji rangę zbrodni.
  Przemienienie liberalnego podejścia do aborcji w ostracyzm czyniący fundamentalną rację istnienia Kościoła katolickiego zawdzięczamy przede wszystkim nauce. Kruszyła okopy Św. Trójcy spychaniem Kościoła katolickiego na manowce mitologii obnażając bezlitośnie zdewaluowanie zabobonów przejętych od nomadów z Synaju. Na dodatek Państwo Kościelne zostało zlikwidowane a autorytet Namiestników Chrystusa mocno skompromitowany. Lateran zareagował aktami wstecznymi, jak kontrreformacją na rozłam reformatorski w XVI w. Kościół nie pozwalał na utratę władzy i marginalizację.

  Złośliwi puścili wiele żartów w temacie aborcji, świadomi windykacji praw i przywilejów zawłaszczanych przez Kościół kosztem praw kobiet. Ew grzesznych i podporządkowanych mężczyznom w systemie patriarchalnych. Oto kilka znalezionych w necie.
  -Płód jest człowiekiem, którego życie jest niewinne. Można życie nosicielki płodu poświecić, bo kobieta jest grzeszna. (A jeśli płód okaże się przyszłym Hitlerem?-dopisano)
  -Kościół zakazuje aborcji, ponieważ ogranicza szanse sług bożych na ,,kochanie dzieci''.
  -Jesteśmy na etapie obrony życia od poczęcia. Następnym będzie żądanie ochrony ,,przedpoczęcia'', by dojść do kary śmierci za zaniechanie.
  -Ateista jest pozbawiony godności człowieka. Czy zatem jego płód także jest nieludzki? O co więc w jego przypadku kruszyć kopie?

  ,,Jeśli mężczyzna bijąc się uderza kobietę brzemienną powodując poronienie, ale bez jakiejkolwiek szkody, to zostanie ukarany grzywną, jaka nałoży mąż tej kobiety''- Wj. 21; 22. Oto prawdziwy wymiar aborcji zapisany w świętej księdze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet bardzo nieźle :-)
   Szkoda tylko, że to zwykłe kłamstwo. Ale Was prawda nie interesuje.
   Mariola K.

   Usuń
  2. He he ...

   Prawda ?
   Objawiona ?

   Polska to kraj kk. Zalewają nas swoją prawdą tysiąc lat !

   Usuń
 75. " Może wreszcie zginą ?
  Najlepiej jeszcze za moich czasów :-))))"

  Oby Twoje życzenie - stało się ciałem. Enter, czyli " amen " :)
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 76. Z rozdania nagród Nike:

  Największy aplauz wywołała laureatka nagrody przyznawanej przez czytelników "Gazety Wyborczej”. - To najlepsza nagroda Nike, "Nike serca". Od czytelników, którym chciało się wysłać głos, napisać uzasadnienie, chapeau bas. Ja bym nigdy tego nie zrobiła, jestem za leniwa - żartowała odbierając nagrodę. Autorka nagrodzonego reportażu "1945. Wojna i pokój", która przed galą była wymieniana jako faworytka tegorocznej edycji literackiej Nike, zadedykowała nagrodę wszystkim Polkom. - Chciałam zadedykować tę nagrodę wszystkim kobietom w Polsce. Wszystkim pisarkom, reporterkom, wszystkim kasjerkom, nie wiem, prawniczkom. Żyjemy w trudnych czasach. Kochane, musimy się trzymać. Zróbmy jutro (przemawiała w niedzielę, na dzień przed protestami kobiet w ramach "czarnego poniedziałku" - red., co mamy zrobić. (...) Chciałabym powiedzieć niektórym - do których jeszcze to nie dotarło, że XIX wiek już się skończył. Badania naukowe dowodzą (...), że kobiety mają mózgi i potrafią za siebie decydować - powiedziała pisarka. (http://www.tvn24.pl)

  Stanisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedziała Magdalena Grzebałkowska (http://www.tvn24.pl)
   Zapomniałem dopisać:)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Nie zapomniałeś, Stanisławie, Ty po prostu nie potrafisz prawidłowo cytować.

   A tak przy okazji - bardzo często powołujesz się na żydowską gazetę. Czytasz ją? Jesteś żydem?

   Usuń
 77. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 78. Napiszę to jeszcze raz ...

  Po wpisaniu artykułu na blogu ...
  Proszę nie naciskać
  WSTECZ
  ani
  ODŚWIEŻ

  bo przeglądarka PONOWNIE doda artykuł.
  Najlepiej ZAMKNĄĆ okno przeglądarki ...

  OdpowiedzUsuń
 79. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 80. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 81. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 82. Imperium zła - kontratakuje...
  Pan Hoser zarządził msze, w południe, w obronie zygot i zapłodnionych jaj:)
  Panie Hoser, czy ja mam panu przypomnieć rolę, jaką pan odegrał w ludobójstwie, w Rwandzie?
  Polecam - dla pana - obowiązkową, lekturę:
  Wojciech Tochman " Dziś narysujemy śmierć "!
  Wstydż się moralny karle!!!!!
  Stanisław

  OdpowiedzUsuń