1

1

wtorek, 22 grudnia 2015

Potrzebne są czyny

                                                   fot. Krzysztof Wiktor

Spartanie uważali, że wymagania społeczeństwa nigdy nie powinny być powodem ograniczenia wolności i niezależności jednostki.W Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych jest powiedziane, że Bóg stworzył ludzi równymi. Człowiek ma prawo do życia, wolności i dążenia do szczęścia. Rząd, który stoi na przeszkodzie realizacji tych celów powinien być przez ludzi zmieniony lub obalony.W Polsce Rząd konspiruje z kościołem, aby zwiększyć katolicką indoktrynację obywateli. Występuje przeciwko demokratycznym zasadom społeczeństwa, wolności jednostki oraz ludzkiemu poczuciu godności i niezależności. Faworyzuje katolików, utrzymując w pozycji bycia przed prawem i ponad prawem kościół katolicki. Taki Rząd wraz z jego kościołem należy obalić.
                                                                                                

5 komentarzy:

 1. Kościół katolicki jest dalszym ciągiem Cesarstwa Rzymskiego
  od czasów Konstantyna(mordercy)który nie był wstanie zapobiec rozkwitowi chrzescijaństwa ogłaszając się pierwszym biskupem Rzymu.Tak powstał katolicyzm który nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem.Na wzór legionów utworzył Konstantyn krucjaty- podbijanie krajów utraconych z czasów świetności Cezarów.Cel osiągnęli na skalę światową,bo głupoty ludzkiej nie wolno potępiać,Watykan ją wykorzystuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety głupota trzyma się mocno, a próby racjonalnego argumentowania sprzeniewierzenia się KrK zasadom wiary chrześcijańskiej kończą się atakiem ad personam i totalnym dyskredytowaniem adwersarza. Tak to wygląda w codziennej praktyce "bojowników" walczących o prawdę w postrzeganiu KrK.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie Popieram !!!!!!!!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. A podobno jak Bóg chce naród pokarać to mu rozum odbiera.

  OdpowiedzUsuń