1

1

sobota, 5 września 2015

Miej odwagę, spójrz prawdzie w oczy!


   Popieram akcję Świecka Szkoła, ale jednocześnie jestem za rozwiązaniem Konkordatu. Konkordat jest zdradą interesów Polski i Polaków.  Jest utratą suwerenności na rzecz Watykanu, jest przyzwoleniem dla działania szpiegów Watykanu w organizmie narodu wliczając w to szkoły,
uniwersytety i armię.  Mało tego, my sami to wszystko finansujemy. Konkordat zapewnił Kościołowi administrowanie swoimi sprawami na podstawie prawa kanonicznego co oznacza, że Kościół może prowadzić działalność gospodarczą bez zgłaszania jej do rejestrów sądowych . Państwo nie ma nad tym żadnej kontroli. Biskupi mają prawo wglądu w akta sądów cywilnych bez żadnego nakazu i bez kontroli. Państwo musi finansować religię w szkołach bez wpływu na nauczane treści. Kapłani wojskowi są wyjęci spod władzy Zwierzchnika Sił Zbrojnych. Księża w mundurach podlegają biskupowi polowemu, a ten głowie obcego państwa Watykan. A więc część polskiej armii znajduje się pod rozkazami obcego państwa. Konkordat odbiera posłom prawo do uchwalenia ustaw dotyczących opodatkowania instytucji i biznesów kościelnych.  Gdy Konstytucja 3-go Maja odebrała przywileje Kościołowi biskupi pojechali do carycy Katarzyny i namówili ją do inwazji na Polskę. Kościuszko za tę zdradę powiesił kilku biskupów. Jeśli Polacy będą nieposłuszni tak jak w 1791 roku będziemy mieli kolejną Targowicę. Właściwie już ją mamy. Kościół może sprzedać komu chce swoje włości, które na terenie Polski są własnością Watykanu, po to żeby ukarać krnąbrnych Polaków.
   Sprzedanie Polski pod rozbiory w osiemnastym wieku było równie ohydne jak dziś byłoby sprzedanie Polski radykalnym islamistom. Ale Kościół to zrobił i dziś może zrobić to ponownie. Cały cywilizowany świat jest wstrząśnięty tym, co robią terroryści z ISIS , ale nie zapominajmy, że to Chrześcijaństwo dało przykład w jaki sposób można niszczyć kulturę narodów,  wyrzynać miliony ludzi przez piętnaście wieków bez jakichkolwiek konsekwencji. Wystarczy się tylko świętojebliwie upozować.
   W 1993 roku sejm uchwalił wotum nieufności wobec rządu Hanny Suchockiej. To znaczy, że Konkordat został zawarty nielegalnie. Abp Józef Kowalczyk nie miał uprawnień do zawarcia Konkordatu. Zgodnie z konstytucją ratyfikacja umowy w której Polska zrzeka się części swojej suwerenności wymaga większości w Sejmie i Senacie. Takiej większości nie było. Konkordat został uznany za zwykły pakt międzynarodowy. Ratyfikacja nastąpiła z naruszeniem Konstytucji, bez referendum. Zostaliśmy pozbawieni suwerenności bez naszej zgody.
  Polacy obudźcie się. Kościół nie jest święty. Jest cynicznym, chciwym graczem, który odebrał nam zdolność samodzielnego myślenia. Jeśli naród Polski potrzebuje kolejnych dowodów na to, że Kościół stoi za obecnym rozbiorem Polski, tak jak stał za poprzednimi, będzie je miał. Takie dowody są dostarczane każdego dnia. Religia w rękach właścicieli Boga zaprowadziła świat do miejsca, w którym jesteśmy.  Ta cywilizacja jest już skończona.  Zacznijmy budować nową z Bogiem w sercu, a nie poza sercem.
  Żadnych Kościołów, żadnych kapłanów. Człowiek troszczący się o człowieka, ludzie troszczący się o Ziemię, to wszystko czego potrzebujemy. Nigdy więcej indoktrynacji religijnej lub politycznej. Nigdy więcej złodziei w szatach świętoszków. Zerwijmy Konkordat, aby Polacy stali się samodzielni duchowo. Bez tej samodzielności będziemy zawsze manipulowani. Tak doskonale, że bez naszej świadomości.  Za własne lenistwo duchowe, brak pragnień duchowych i powierzanie swojego intymnego związku z duszą w ręce cwaniaków z KK płacimy utratą suwerenności. Jesteśmy kolonią Watykanu, który załatwił nas "wartościami chrześcijańskimi" mordując miliony ludzi. Jak można być tak ślepym i głuchym? Jak można nie odróżniać złodzieja od dobroczyńcy? I nie bójmy się tego, że nasz wróg ma całe złoto świata, bo zdobył je w najbardziej nikczemny sposób. Jedynie Watykan i banki Szwajcarskie nie oparły się pokusie spieniężenia ubezpieczeń pomordowanych w obozach śmierci Żydów nigdy się z tego nie rozliczając. Obecny Papież jest równie ciemną postacią jak jego poprzednicy jeśli chodzi o jego przeszłość w czasie rządów  argentyńskiej junty. I wciąż wpływa na politykę w Argentynie jak i w Polsce. Bank watykański kolaboruje z bankami chińskimi. Mają w końcu największe doświadczenie w dogadywaniu się z dyktatorami.
   Już dziś potrafimy skonstruować silnik czerpiący energię z wody. Nie robimy tego bo potrzebujemy kolejnych wojen o ropę.  Chciwość zakreśliła koło. Już nie ma na co czekać. Cywilizacja umiera z powodu chciwości. Albo powstaniemy teraz przeciwko korporacjom i kościołom albo za chwilę będziemy w matrixie. Z chipem pod skórą i pod całkowitą kontrolą kasty władców.
   To my, ludzie jesteśmy solą tej ziemi. To my w sercach znamy prawdę i prawda zwycięży. Być może ci, którzy nie zechcą nowej cywilizacji pozostaną w starej. Zostaną razem ze swoim Kościołem i swoimi politykami. My pójdziemy dalej. Podążymy za naszymi marzeniami tam, gdzie nas poprowadzą, do świata bez kłamstw i zbrodni, bez chciwości i bez krzyża
   Proszę udostępniajcie ten tekst. Niech pomaga nam się zjednoczyć, tym wszystkim,  którzy są w stanie  usłyszeć  prawdę o Kościele. Tym, którzy chcą decydować o swoim życiu i swoim kraju. Tym, którzy nie potrzebują fałszywych pośredników między sobą a swoją duszą .

24 komentarze:

 1. Panie Krzysztofie kochany, dziękuję za te słowa.
  Udostępniłam na moim facebook-u i w G+. Im więcej tym lepiej. Obudźmy ludzi z tego letargu i to jak najszybciej. Precz z KK!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. POLSKA/EUROPA ISLAMSKA?! Baba VANGA NIE MIAŁA WĄTPLIWOŚCI, więc zostaniemy znów sprzedani .Ostatni raz będą nami handlować bez naszego większego sprzeciwu, bo do ślepego posłuszeństwa przyuczyli nas przez ponad 1600 lat.Osobiście też już NIE mam wątpliwości.Skoro jesteśmy watykańscy to niby co za różnica być...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak prawica wygra, to zrobimy porządek z wrogami Kościoła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może mister Sajmon użył sarkazmu?... To zbyt chamskie i durne, aby mogło być zwrotem "prosto z mostu"... Nieeee.... on tylko sobie zażartował! Ma trochę podobne żarty do Prezesa, ale niech tam. Fajne było, pośmialiśmy się - pa,pa!

   Usuń
 4. Zgadzam się. Precz z KK. Ale nie piszmy ^obudzcie sie^ ....tak samo mówią zwolennicy pis i KK.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, Drogi i Szanowny!

  My podatnicy o różnych światopoglądach finansujemy antypaństwowe działania sekty Krk, zgadzamy się na otumanianie naszych dzieci już od przedszkola (czytałem nawet o religii katolickiej w żłobku!), dajemy się jak faktyczna trzoda strzyc i zarzynać, bronimy cielesnych (tzw. duchownych) przed osądzeniem za gwałty na naszych dzieciach, itp itd.
  A do tego szefowi obcego imperium, który wcisnął nam antypolski konkordat stawiamy pomniki, oddajemy modły i uznajemy go za wielkiego Polaka.
  Moim zdaniem jest to, niestety, dziedzictwo chłopskiego, pańszczyżnianego rodowodu większości Polaków.

  PS: ciekawe jak TK wypowie się w sprawie skargi Doroty Rabczewskiej - dowodzi Trybunałem kawaler odznaczenia watykańskiego!

  OdpowiedzUsuń
 6. POPIERAM - POPIERAM - POPIERAM

  OdpowiedzUsuń
 7. Ma Pan JAJA. Popieram.Legalna sekta którą finansujemy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Odczytane przez Pana dane ankietowe, mówiące o "poparciu" wobec KK są szokujące, ale jeszcze bardziej szokujący jest fakt kompletnej niemal bierności Polaków wobec katolickiego szarogęszenia. Mieszkam w UK i mam kontakt z wieloma rodakami, którzy nawet tutaj bezmyślnie karmią watykańskiego okupanta, mimo iż ich wiara jest raczej mało wiarygodna i czysto deklaratywna. "W takiej wierze się urodziłem, zostałem ochrzczony i w takiej wierze umrę" - pieprzy jeden z drugim. Po prostu "ręce opadywują"!

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak mi się wydaje, że Polacy na razie nie za bardzo zdają sobie sprawę, jak ważną sprawą jest umysłowe wyzwolenie się od watykańskiego okupanta, który drąży ich kieszeń i umysły. "Są ważniejsze sprawy, niż kwestie światopoglądowe", słychać zewsząd i mam wrażenie, że większość w tę brednię głęboko wierzy - może bardziej, niż w Boga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jan 27.09.2015
  Podziwiam Pana za odwagę i determinację w walce z tym przeciwnikiem. Życzę powodzenia i w pełni popieram.Będzie miał Pan coraz więcej zwolenników, ponieważ społeczeństwo powoli wychodzi z tego"ciemnogrodu"i "zaściankowości.Liczę na to, że takie polityczne karykatury, która zaprzedała klechom godność polaków- dopadnie sprawiedliwość dziejowa. Oczywiście została za sowicie nagrodzona. Na dobrze płatnej posadzie, przesiedziała kilkanaście lat.Za wzór mądrej władzy i rozsądnego narodu, polecam Czechów. Bierzmy z nich przykład.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkim tym, którzy chcą walczyć z ciemnotą i zacofaniem chcę dać do ręki broń. Nie są to ani karabiny ani czołgi tylko maleńka cząsteczka o nazwie BOZON Higgsa. Patrz nagroda Nobla z fizyki w roku 2013. Te odkrycie udowadnia, że po prostu Boga nie ma, Skoro Boga nie ma to kościół powinien szybko zwinąć żagle i odpłynąć w niebyt. Tego niech się trzymają wszyscy, którzy mają kościoła po dziurki w nosie tak jak ja. Ta broń to dobre narzędzie walki, więc walczmy tym co mamy najlepszego. Józef Słomiński 30.09.2015 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co to ma do rzeczy drogi Józefie? :) Bóg jest, zapewniam Cię, choć nie ma nic wspólnego z "bogiem katolickim" :)

   Usuń
 12. Przekaz od Archanioła Gabriela z dnia 17 09 2015 r.
  Cieszę się,że jesteś tak konsekwentny w swoim działaniu potępiającym Kościół.Taka jest prawda,że Kościół przywłaszczył sobie imię Boga i Jezusa aby zagwarantować sobie określone przywileje i władzę oraz uzależniać całe narody od siebie. Postawa taka owocowała na przestrzeni historii rozlewami krwi, paleniem ludzi na stosie i niezgodnych z nauką kościelną ksiąg oraz hamowaniem postępu społecznego. Kościół wolał aby ludzie nie byli wykształceni, bo takimi łatwiej rządzić. Prowadzenie różnego rodzaju szkół polegało na stosowaniu takich treści, które były wygodne dla Kościoła i podnosiły jego prestiż. Także sztuka sakralna, a więc wszelkie rzeźby i obrazy miały pokazać potęgę i władzę kleru. Taka polityka zachowała się do dzisiaj, chociaż Kościół modyfikuje i przystosowuje swoje metody działania stosownie do istniejącej sytuacji społecznej. Nic więc dziwnego,że wciąż ma rzesze swoich wyznawców, trzymanych w ryzach za pomocą strachu o swój żywot pośmiertny. Sytuacja taka będzie trwała tak długo, dopóki nie wzrośnie ludzka świadomość, by w konsekwencji obudzić się z letargu, swoistego snu w jakim tkwią wierni. Dlatego wszelkie działania polegające na pobudzaniu ludzi do myślenia, do refleksji o celach życia, o istocie religii, jej zamiarach oraz intencjach mają ogromny sens, bowiem pozwalają wznieść się ponad narzucane przez Kościół ograniczenia. Ludzie muszą dowiedzieć się, że celem ich życia nie jest zdobywanie mało przydatnej wiedzy, nie jest pozyskiwanie różnego rodzaju dóbr doczesnych lecz szlifowanie swojej duszy poprzez miłość a nie strach, który wykształca w nich religia chrześcijańska. Bóg jest miłością, z takim przesłaniem przyszedł na Ziemię Jezus. Kościół sprytnie i obłudnie wykorzystał nauki Jezusa dla swoich celów. dla zniewalania i uzależniania ludzi. Dominacja Kościoła, wywyższanie się kleru, pycha, życie w luksusie, żądza władzy, wtrącanie się do polityki, pedofilia- to tylko niektóre grzechy współczesnego ale także wcześniejszego katolicyzmu. Ludzie muszą poznać prawdę, dowiedzieć się o tajemnych działaniach Kościoła nakierowanych na zdobywanie władzy i przywilejów. Są na ten temat wiarygodne książki, są wyznania osób które wyszły z kurateli Kościoła, ponieważ jego działania kłóciły się z ich sumieniami, bo odbiegały od nauk Jezusa. Nastał już taki czas w ludzkiej historii, że świat duchowy zaczął wpływać na serca i umysły. Zaistniało radykalne przyspieszenie w rozwoju świadomości, wynikające z procesów wszechświatowej transformacji. Nowe wibracje, nowe energie napływają z Kosmosu, zmienia się wibracja Ziemi, która coraz energiczniej otrząsa się z wszelkiego brudu tworzonego przez negatywne myśli i działania. Nie ma już odwrotu od tych procesów. Jest już kwestią czasu taka zmiana świadomości ludzkiej dla której Kościół, jego dogmaty i rytuały będą stanowić zaśniedziałe i przestarzałe nauki, nie przystające do nowej rzeczywistości. Rodzą się dzieci o duszach czystych, przepojonych miłością. Dzieci, dla których religia nie ma racji bytu, bo paradoksalnie nie uczy miłości, bo tworzy wzorce oparte na strachu i zniewoleniu. Dlatego Kościół wykorzystuje wszelkie metody aby bronić swojej pozycji i utrzymać przywileje. Najlepszą metodą jest uzależnianie od siebie polityków oraz objęcie nauką religii najlepiej wszystkich dzieci, aby im wpajać do głów treści uzależniające je od Kościoła. W gruncie rzeczy jest to gra o rząd dusz, o utrzymanie przywilejów i władzy. Już niebawem przyjdzie taki czas, kiedy ludzie rozpoznają prawdziwe intencje kleru, zrozumieją obłudę, podstępność i hipokryzję Kościoła, zrozumieją jakie prawdziwe cele stoją za słowami wyjętymi z Biblii, która wielokrotnie była zmieniana i zniekształcana na potrzeby Kościoła. Ludzi trzyma przy religii i Kościele strach o pozagrobowe życie. Nie wiedzą,że Bóg jest w nich a nie w kościołach, że do kontaktu z Bogiem niepotrzebny jest żaden pośrednik przywłaszczający sobie monopol na kontakt ze Stwórcą.

  OdpowiedzUsuń
 13. ciąg dalszy przekazu

  W każdym człowieku jest cząstka Boga, jest boża iskra, a zatem z natury ma w sobie potencjał boski, który musi odkryć w kolejnych wcieleniach poprzez doświadczenia i dokonywane wybory. Do tego niepotrzebny jest mu Kościół lecz kontakt z naturą i wsłuchiwanie się w głos swojego serca, które podpowie mu co jest złe a co dobre. Dlatego będę wspierał wszelkie działania nakierowane na odciąganie ludzi od Kościoła. Trzeba poznać kulisy każdego działania, jego intencje i cele aby prawidłowo oceniać zarówno pojedynczego człowieka jak i każdą organizację.
  Archanioł Gabriel

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Absolutnie się zgadzam z Panem Panie Krzysztofie i dziękuje za Pańskie wysiłki na rzecz poszerzania świadomości

  OdpowiedzUsuń
 16. PRECZ ZE ZBRODNICZĄ OKUPACJĄ NASZEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI SŁOWIAŃSKIEJ !!! ....PRZEZ ZBRODNICZĄ PAZERNĄ CYNICZNĄ LUDOBÓJCZĄ MAFIĘ WATYKAŃSKĄ . amenT :)

  OdpowiedzUsuń
 17. OCZYWIŚCIE , ŻE JESTEM ZA WIELKĄ POLSKĄ :) ALE TYLKO SŁOWIAŃSKĄ , A NIE ŻADNĄ TAM " katolicką " :( .. ALBOWIEM TEN ZBRODNICZY " katolicyzm " TO ZBRODNIA GRABIEŻ PASOŻYTNICTWO I LUDOBÓJSTWO :(... I TO WŁAŚNIE W IMIENIU OSZUSTA ŻYDOWSKIEGO JEZUSA :(.. samozwańczego syna " boga " :( nomen omen Jahwe :( !!!!!.....ps - No właśnie :) ... Bo nic , ani nikt z nas Słowian :), - nie zrobił takich IDIOTÓW/DEBILI :( JAK TEN ZBRODNICZY PASOŻYTNICZY SPRZEDAJNY ZDRADZIECKI OKUPANT WATYKAŃSKI :(.... ps - Marcus Eli Ravage - osobisty biograf klanu Rothschildów o chrześcijaństwie !!! ..... To , - Żydowski hymn triumfu "Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji..." "Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!" . I WSZYSTKO JASNE !!! .....amenT :) ..QRDE :), - A SWOJĄ DROGĄ , JAK MOŻNA POWAŻNIE TRAKTOWAĆ ludzi CHORYCH PSYCHICZNIE :(, - vel - nomen omen - podstępnie i nielegalnie " ochrzczonych " bez własnej zgody i woli :))).

  OdpowiedzUsuń
 18. NIEUDOLNY KASKADER MASOCHISTA Jezus :), - był zwyczajnym oszustem :) , - powisiał kilka zaledwie godzin na krzyżu i nawet mu goleni ( przezornie ) nie ZMIAŻDŻYLI ?! :).. BY MÓGŁ PO TYM CYNICZNIE ZAARANŻOWANYM " zmartwychwstaniu " CHODZIĆ :), - A
  NIE CZOŁGAĆ SIĘ NA BRZUSZKU :)... Natomiast jego ziomale uważają go za oszusta bękarta pijaka żarłoka i bękarta :)... Ps --- SIOSTRY I BRACIA SŁOWIANIE !!!!!!!..... :) .. A CO NAS TAK NAPRAWDĘ POWINNY OBCHODZIĆ TE ZBRODNICZE ZAŁGANE ŻYDOWSKIE WYGŁUPY :((((( ..PRZYWLECZONE DO NAS PRZEZ TEGO ZBRODNICZEGO PASOŻYTNICZEGO OKUPANTA Z MAFIJNEGO WATYKANU :((((( Przy pomocy tego ( " słowiańskiego " ) ZDRAJCY ŁAJZY CIULA I ŚMIECIA mieszka 1 :(((.. amenT :)))).

  OdpowiedzUsuń
 19. STRASZLIWĄ IRONIĄ TEGO ZBRODNICZEGO " ludzkiego " ŚWIATA :(.. JEST TO , ŻE " przedstawiciele " JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ ZBRODNICZYCH KRWAWYCH ZAŁGANYCH PAZERNYCH " prawdziwych religii " , vel " chrześcijaństwa " :( ... MÓWIĄ NAM JAK MAMY ŻYĆ I POSTĘPOWAĆ ETYCZNIE I MORALNIE ??!!!!!! ...I TO W IMIENIU OSZUSTA PIJAKA BRUDASA ŻARŁOKA BĘKARTA Jezusa , za jakiego go mieli/uważali współcześni mu ziomale :( ! .. A według mnie Współczesnego Pragmatycznego Słowianina oszusta , vel samozwańczego " syna bożego " i żałosnego nieudolnego cwanego kaskadera masochisty !!!!!!!!!!!!!!!! ..ps

  OdpowiedzUsuń
 20. trzeba sie poddac masowej apostazi i pokazac kiecom fige a nie miljardy za bzdury.

  OdpowiedzUsuń