1

1

piątek, 25 września 2015

Kościół Katolicki w oczach Polaków


Kolejny program Elizy Michalik z moim udziałem. Zapraszam do oglądania.
https://www.youtube.com/watch?v=jpnDo95Rq_U&feature=youtu.be

4 komentarze:

 1. Drogi Panie Krzysztofie, dziękuję i podziwiam za odwagę mówienia otwartym tekstem Polakom prawdy o kościele katolickim, z którą w podświadomości wielu musi po prostu się zgodzić lub już ją odczuwa. Mówi Pan słowa, poparte znakomitą wiedzą historyczną, które nie są pustym gołosłowiem lecz skrywaną i przemilczaną prawdą. Jakże musi być ona bolesna dla tych, którzy nie pokonali Watykanu w samych sobie i nie chcą dopuścić jej, okrutnie bolesnej prawdy, do swej świadomości.
  Ja czuję się wolnym w tym sensie iż dawno już pokonałem "czarnego" demona, który zatruł mi dzieciństwo bzdurami o grzechu i winach, za które nigdy nie czułem odpowiedzialny, a wedle kanonów wiary powinienem był wiecznie kajać się przed Bogiem. Ten strach zasiewany perfidnie przez cwanych facetów w sukienkach zniszczył w przestrzeni wieków życie milionom ludzi. Miliony zginęły w obronie lub za wyimaginowanego boga. Ludzie zainspirowani i podjudzeni przez kler sami zgotowali sobie taki los.
  Nie przez przypadek, a ironicznie księża zwą swych parafian owczarnią. Czy nie widać tutaj analogii porównania ludzi do owiec lub raczej baranów, które owi "pasterze" wypasają, doją i strzygą od wieków? Czy nie oburza ludzi zachłanność i bezwstydna pazerność owych pośredników bożych tu i teraz? Przecież trzeba być ślepym i głuchym by nie zrozumieć intencji opasłych biskupów, przyzwyczajonych do władzy, bo kiedy ją posiądą, to reszta jest tylko formalnością.
  Ten proces bezwzględnej walki o włądzę obserwujemy obecnie w naszym kraju. Nie przez przypadek kler tak interesuje się seksualnością człowieka. To najsilniejsze z ludzkich instynktów pierwotnych, a kto ustala te zasady ma de facto władzę nad człowiekiem. A więc wpoić winę, zastrzaszyć i przy okazji dobrze na tym zarobić, to cel naczelny. Jak bardzo sami pogardzają zasadami o których prawią, ci uzurpatorzy władzy nad naszymi duszami, to widać, należy tylko otworzyć oczy.

  Z niecierpliwością czekam na Pański kolejny występ w programie Pani Elizy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Krzysztofie, oglądałem kilka Pana wystąpień i Pana poglądy ogólnie są logicznie spójne, ale póki co są to tylko wierzenia, Pan wierzy w potęgę nadświadomości, jak katolik wierzy w Jezusa a scjentolog w kosmicznego Boga ukrytego w górze. Kiedyś pewien Jan wypił truciznę i przeżył żeby udowodnić wyższość swojego Boga o imieniu Jezus. Pewien Józef z Kupertynu latał po drzewach jak ptak, naukowcy twierdzą że obraz z Guadeloupe jest nienamalowany ludzką ręką a ostatnio po modlitwie do Jerzego Popiełuszki pewien człowiek wyzdrowiał, oni i wielu wielu innych to robili akurat w imię Jezusa, nie boga xenu czy nadświadomości, ale teza że byli w błędzie i to tak na prawdę nadświadomość jest logicznie poprawna. W takim razie niech Pan coś pokaże np. przy następnym wystąpieniu uniesie się choćby na metr nad stołem jako pokaz możliwości nadświadomości ludzkiej ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to się dzieje Panie Krzysztofie, że święci KK ( najczęściej z religijnych rodzin czyli z zablokowanymi przez sakramenty czakramami ) robią niesamowite rzeczy mówiąc zupełnie co innego niż Pan a Pan mówi, ale jakoś nic nadzwyczajnego nie zrobił. To za kim mają ludzie iść, komu wierzyć, czynom świętych KK i co za tym idzie ich słowom, czy Pana słowom bez czynów. Wybieram tą pierwszą opcję tak jak ogromna większość katolików którzy zanoszą swoje dzieci do chrztu, chodzą na mszę, modlą się, bo oni patrzą na czyny a nie słowa - Ojciec Pio jakoś nic o czakramach nie wspominał a codziennie mówił około 10 całych różańców, walczył z demonami, odprawiał mszę, chrzcił, spowiadał ( przy takiej aktywności to już chyba wszystkie czakramy by Mu padły), stał na straży KK i go bronił mimo iż sam był przez krótkowzrocznych przedstawicieli KK gnębiony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Autentyczność NT:

  https://znanichrzescijanie.wordpress.com/2013/08/09/argumenty-za-wiara5-autentycznosc-nowego-testamentu/

  OdpowiedzUsuń