1

1

piątek, 17 lipca 2015

O duszy, poezji i fizyce kwantowej...

Rozpoczynam publikację materiałów filmowych z moich spotkań autorskich, podczas których mówię o duchowości inaczej niż to robiono do tej pory. Jednocześnie proszę wszystkich zainteresowanych współpracą w Stowarzyszeniu Polska Laicka, przysyłajcie na mojego maila krzysztofpieczynski5@gmail.com kontakt do siebie.


6 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia panie Krzysztofie. Jest pan nie tylko doskonałym aktorem ale prekursorem o świeżym powiewem racjonalnego myślenia w Polsce. Taka droga pod wiatr i pod górkę, a przeciw establishmentowi jest nie lada wyzwaniem, ale powinno być coraz łatwiej, w miarę gdy zaczną się wykruszać niereformowane przeżytki banału, ciemnoty i przesądów. Jak mówi przysłowie, kropla drąży skałę, tak do Pana dołączą inni i pozostaję z nadzieją, ze spowoduje to lawinę odnowy. Raz jeszcze życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Krzysztofie,
  z nieprawdopodobną satysfakcją i podziwem obserwuję Pańską działalność, ukazującą kompromitującą historię i chore, szkodliwe pod każdym względem oblicze kościoła katolickiego w Polsce i na świecie.
  Popieram Pana i Pańską działalność w 100% !!!
  Sam uważam, że religie, wszystkie, to największe zło tego Świata, a konkordat, to dokument-dowód, na bazie którego sam oskarżyłbym tych co go podpisywali w imieniu III RP, o zdradę stanu !!!
  Życzę Panu , by Pańska działalność przeniosła Panu jak najwięcej satysfakcji w postaci jak największej ilości Polaków nawróconych na myślenie racjonalne, pozbawionych wiary w gusła.

  Pozdrawiam serdecznie – ste-mar54@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. ...od zawsze jestem "z Panem" i swoim duchem wzmacniam Pana działania.
  Słoneczne pozdrowienia, Anna

  OdpowiedzUsuń
 4. Z ogromną radością popieram Pana i to co Pan publicznie głosi. Cieszę się że w naszym kraju są jeszcze tak mądrzy ludzie, że nie wszyscy poddali się duchowemu niewolnictwu. Dodaje mi to nadziei, że może kiedyś Polska będzie wolna a ludzie żyjący tutaj sami będą decydować o swoim duchowym rozwoju

  OdpowiedzUsuń