1

1

piątek, 24 lipca 2015

O duszy, poezji i fizyce kwantowej część 2https://www.youtube.com/watch?v=YzSBaAfBIYg&feature=youtu.be

12 komentarzy:

 1. Dopoki nie staniemy się swiadomi naszej rzeczywistosci, a więc tego ze wszystkie religie są wytworem czlowieka , ze nie maja z boskoscia nic wspolnego a sluza jedynie do manipulacji i trzymaniu za przyslowiowy pysk, , dopoki nie uswiadomimy sobie ze jestesmy niesmiertelnymi duszami w ziemskim biorobocie , zwanym cialem ,ktore poprzez manipulacje naszymi genami i odwieczną mind control ,utraciło nasze naturalne zdolności łączące nas ze ZRodlem,dopóty nasze nieswiadome mysli , tworzyć będą tę fatalną ziemską rzeczywistosc(kolektywną swiadomosc) w strachu, pracy,zwalczających się nawzajem religiach, chorobach, wojnach .POlecam b. dobry film https://www.youtube.com/watch?v=oau_UkW9cNE

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja troszkę nie na temat mam pytanie czy w ostatnim czasie ktoś z was dokonywał apostaci? Mam na myśli czy kazali wam przyprowadzić tych 2 świadków, większość moich nie katolickich znajomych rozrzucona jest po świecie a wiadomo że katolik nie pójdzie :) Raczej na to nie liczę,,,więc jak było u was, Panie Krzysztofie czy to ciężka przeprawa ? Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepraszam za literówkę oczywiście miało być-APOSTAZJI*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juz nie trzeba przyprowadzac swiadkow. Wystap po wlosku: oswiadczenie woli+ksero dowodu osobisego wyslij poleconym za potwierdzeniem odbioru do parafii chrztu. Jak chcesz poczytac wiecej wskocz na wystap.pl

   Usuń
 4. Dagne bardzo Ci dziękuje jesteś Wielka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Acha Smerfetka, nie zapomnij aktu chrztu dolaczyc.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozwolę sobie wypowiedzieć swoją myśl . Idąc drogą prawdy nie mamy ładne mówić ale mamy mówić prawdę a prawda często bywa gorzka !!
  Nie bądźmy jak ci co łechcą uszy piękną mową swoim owieczkom , a w której to mowie nie ma prawdy tylko zwodnicze kłamstwa !
  Przyjaciel w drodze prawdy..

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja złożyłem apostazję według własnej woli a nie ich !!

  Jeziorany dnia. 15.08.2008 r.
  Parafia rzymsko-katolicka
  11-320 Jeziorany

  Na podstawie art.53 par.1 i 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

  OŚWIADCZENIE WOLI

  Ja Jan Wiśniewski syn Bogusława i Heleny urodzony 15 lipca 1956 roku w Wilkiejmach. W pełni świadom swojej decyzji, z własnej nieprzymuszonej woli
  Oświadczam przez ten dokument napisany własną ręką że:
  - wyrzekam się kościoła rzymsko-katolickiego
  - wyrzekam się znaku krzyża, krucyfiksa
  - wyrzekam się obrączek
  - wyrzekam się wszystkich sakramentów kościoła katolickiego
  - wyrzekam się wszystkich obrazów i figur rzeźbionych czczonych przez kościół
  katolicki jako święte.
  Wszelkie kontakty fizyczne i duchowe zerwałem z kościołem katolickim w 2004 r.
  U Z A S A D N I E N I E

  Oświadczam że kościół katolicki i jego sakramenty nie mają nic wspólnego ze świętością, są fałszem i obłudą. Chrzest mój jako niemowlęcia w tym kościele nie ma mocy prawnej-świętej ani cywilnej-świeckiej.Gdyż osobiście nie wyraziłem zgody i jako niemowlę nie mogłem wypełnić warunków nowego Przymierza Jezusa.
  Bóg Ojciec który stworzył niebo i ziemię.Stwórca człowieka, którego obdarzył wolną wolą Bóg Abrahama, Bóg Izaaka, Bóg Jakuba, Bóg Izraela , Mój Bóg ,dał mi osobiście wolną wolę. Jakim prawem pozbawiliście Mnie prawa do wyboru, prawa danego mi przez samego Boga. Moim prarodzicom i rodzicom mówiliście że jak nie ochrzczą dziecka w kościele, to nie będzie zbawione i niem pójdzie do nieba. Jest to oczywisty podstęp i kłamstwo kościoła katolickiego, aby zwiększyć liczebność swojej SEKTY będącej w mocy SZATANA-DIABłA.

  Oto dzisiaj po zapoznaniu się z wolą Boga Wszechmogącego i nauką Jezusa Chrystusa, korzystam z wolnej woli prawa danego mi przez samego Boga mojego Ojca i konstytucji R.P.- wyrzekam się kościoła katolickiego do którego wcielono mnie siłą nie pytając o moją zgodę.


  Z woli BOGA OJCA sługa JEZUSA

  J A N

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Pieczyński,bzdury Pan gadasz.Gdyby Cały świat poszedł za Pana wizją,czy podzwignie Pan odpowiedzialnoś za każdego człowieka.Uczy Pan swojej wizji stosując tą samą metodę manipulacji co kościół.Wykożystuje Pan i omamia ludzi jak by Pan był kimś lepszym.Jeżeli ufa Pan sam sobie i swoim doświadczeniom to po co Panu potwierdzenie u innych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Janie pięknie napisane , chyba skopiuje i wyślę, a czy już Pan dostał odpowiedź? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. makun tak jak nas nikt nie zmusza do słuchania nauk kościoła, tak ciebie nikt nie zmusza do odwiedzania tej strony , pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tylko zmusza ,ale nakazuje do sypialni wchodzi z butami !!
   prowadzi Polskę do zguby .

   Usuń