1

1

środa, 3 czerwca 2015

Pierwsza część wywiadu dla Faktów i mitów - 26.03.2015

Państwo kościelne w Polsce nie wykazuje żadnej lojalności wobec naszego narodu i żyje własnymi prawami. Nie możemy na to dłużej pozwalać. 
9 komentarzy:

 1. Kościół nie jest największą siłą, która ogromnie łagodnie mówiąc hamuje nasz rozwój; jest masa podatków, niezrozumiałe i absurdalne prawo, wataha urzędników i rząd, który sprzedał Polskę.
  Ja na początek zajmie się tym, by być szczęśliwy - inni nie będą mogli zarabiać na moim nieszczęściu, ktoś mi i pewnie większości wmówił, że tutaj nie da się osiągnąć szczęścia i życie jest tylko pasmem cierpień (które trzeba przyjąć :)) ); a jeśli ktoś walczy o wolną religijnie Polskę to świetnie. Kościół to siła potężna, a dla walczących może być ona piorunem...
  "Zaniku swego pożądałem, gdym ku wyżynom chęcią zmierzał, a tyś jest piorunem, którego wyczekiwałem!" Tako rzecze Zaratustra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest największą siłą ale jest największym pasożytem, czyrakiem ktorego trudno usunąc.

   Usuń
  2. zgadza się to jest opium dla mas!!

   Usuń
 2. Kościół niczego nie hamuje. Może Kościół zmienia się powoli, ale obecnie wspiera naukę. Tylko, że niektórzy jak zawsze chcą więcej... chcą drogi na skróty, bo wydaje się atrakcyjna. Dla Kościoła, nauka to sposób na lepsze poznanie Boga. Tak więc dlaczego miałby ją hamować?

  Panie Krzysztofie... jak Pan to ujął? Katolicki Fundamentalista? No to właśnie taki się wypowiada. Przeczytałem udostępniony wywiad... i co mnie zaskakuje? Cała masa ogólników. Mówi Pan o korupcji, ale nie podaje konkretów. Mówi Pan o manipulacji, ale nie podaje Pan źródeł informacji. Jak mam Panu uwierzyć, skoro tak naprawdę nie widzę niczego na poparcie Pana słów? Ja jestem członkiem Kościoła Katolickiego i wie Pan co? Jestem wolny. Nie jestem niewolnikiem, bo wbrew temu co Pan mówi Kościół mnie w żaden sposób nie ogranicza. To ja decyduję, czy wierzę, a nie purpuraci :-)

  Szczęścia Panu życzę i odrobinę mniej nienawiści :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kościół niczego nie hamuje. Może Kościół zmienia się powoli, ale obecnie wspiera naukę. Tylko, że niektórzy jak zawsze chcą więcej... chcą drogi na skróty, bo wydaje się atrakcyjna. Dla Kościoła, nauka to sposób na lepsze poznanie Boga. Tak więc dlaczego miałby ją hamować?"

   W latach 80 Stephen Hawking zaczął przekonywać KK, że powinien oficjalnie przeprosić, iż zmusił Galileusza, grożąc mu torturami i spaleniem na stosie, by ten odwołał odkrycie Kopernika i przyznał, że Słońce krąży wokół Ziemi. Dopiero w 1992 roku. Jan Paweł II przyznał w swoim wystąpieniu, że Kościół rzymskokatolicki popełnił błąd, potępiając Galileusza.

   Na spotkaniu z Hawking i jego rodziną, JP II pozwolił naukowcom badać wszechświat z pominięciem istoty jego powstania, gdyż za jego stworzenie jest odpowiedzialny Bóg. Komentując to żona Hawkinga w książce "Podróż ku nieskończoności" napisała, że Kościół niczego się nie nauczył przez prawie 500 lat...

   Jeśli chce pan poznać historię korupcji itd. KK, to radzę zacząć od książki "Życie seksualne papiestwa" masa w niej opisów sprzedawania urzędów, pozwoleń na posiadanie kochanek; wykorzystywania seksualnego wiernych, tworzenie domów publicznych z zakonów itd... Dużo w niej odniesień do przeróżnych wydarzeń, można dzięki temu szukać dalszych faktów.

   A K. Pieczyńskiemu radzę by w rozmowach nie dał się prowokować przez duchownych, bez przymusu mediów, czy sądów sami się do niczego nie przyznają - jak głosi wstęp wspomnianej przeze mnie książki:

   "Istnieją wydarzenia w historii Kościoła do których Kościół nigdy by się nie przyznał, gdyby nie źródła potwierdzające ich prawdziwość. Na ich podstawie można byłoby dzisiaj, w czasach gdy sycimy swoją wyobraźnię filmami o przemocy, rozpuście, gwałtach i okrucieństwie, nakręcić serial, który stałby się hitem wszech czasów. To, że do tej pory tak się nie stało, niech świadczy, że nie wszystko co ludzie zostało w nas pogrzebane"   Usuń
  2. Korupcja czy nie. Krk chowa sie za panstwem Watykan, wiec jako osobne panstwo moze sobie korumpowac kogo chce. Przeciez Watykan nie ukarze za korupcje samego siebie. Podobnie nie ukarze sie za pranie pieniedzy, bo przeciez po to Watykan zostal stworzony aby prac (bez pracy).
   Problem jak pozbyc sie tego pasozyta, bo sam kleszcz sie nie odczepi.

   Usuń
  3. "W latach 80 Stephen Hawking zaczął przekonywać KK, że powinien oficjalnie przeprosić, iż zmusił Galileusza, grożąc mu torturami i spaleniem na stosie"
   Przecież Galileusz nie potrafił udowodnić swojej teorii. Źle to świadczy o Hawkingu skoro nie zna historii nauki.

   Usuń
 3. SĄD OSTATECZNY OSĄDZENIE WSZETECZNICY, CZYLI – BÓG OSĄDZA WATYKAN
  http://www.andrzejstruski.com/articles_304_--SAD-OSTATECZNY----OSADZENIE-WSZETECZNICY-CZYLI-%26%238211%3B-BOG-OSADZA-WATYKAN.html

  Więcej: "Z NAKAZU BOGA PUBLICZNE ODCZYTANIE APOKALIPSY"

  https://www.facebook.com/andrzej.struskideMerowing/posts/679928878783795

  JEZUS CHRYSTUS MOWI KAPLANI JESTESCIE - MORDERCY !
  JEZUS CHRYSTUS POPRZEZ RELACJE OJCA PIO, MÓWI O OSĄDZENIU KAPŁANÓW
  http://www.andrzejstruski.com/articles_311_JEZUS-CHRYSTUS-MOWI-KAPLANI-JESTESCIE---MORDERCY--.html

  "Ojcze nasz" Modlitwa Samozagłady - skierowana do Lucyfera
  http://www.andrzejstruski.com/articles_317_Ojcze-nasz-Modlitwa-Samozagoady---skierowana-do-Lucyfera.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Panie Krzysztofie,
  Mam pytanie, czy udało się panu znaleźć metodę tłumaczenia ludziom subtelnych aspektów naszej świadomości tak, aby byli w stanie je uchwycić zrozumieniem? Mi osobiście udało się to tylko z dziećmi. Rozmawiając z dorosłymi mam wrażanie jakbym próbował źdźbłem trawy rozbić betonu. Subtelności jest piękna, ale wątła i nietrwała. I jeszcze jedno pytanie, czy tworzy Pan mapę?

  -Leśny

  OdpowiedzUsuń