1

1

niedziela, 14 czerwca 2015

Nagrody Kryształowego Świecznika rozdane

Dzisiaj pani Wicemarszałkini Sejmu Wanda Nowicka wręczyła nagrody Kryształowego Świecznika przyznawane za wkład w budowę świeckiego państwa.Trzy równorzędne Nagrody otrzymali: Krzysztof Pieczyński, prof. Monika Płatek i Leszek Jażdżewski. Nagrodę specjalną Marszałkini Sejmu dostała Grażyna Juszczyk, a nagrodę internautów Agnieszka Abemonti-Świrniak.

Drodzy, dzisiejsza uroczystość była inna od wszystkich w których brałem udział. Czuliśmy się jak ludzie, którzy odkrywają  nie odkryte do tej pory lądy. . Myślę, że w sercu każdego z nas cały czas kołatało się pragnienie, że chcemy by nasz kraj  był inny , żeby skończyło się funkcjonowanie fałszywych pośredników do Boga i żeby absolutnie każdy człowiek posiadał  taką mądrość by nie mógł  nim manipulować nie tylko  kościół ale również jakiekolwiek  inne formy indoktrynacji . Myślę, że grupa idealistów która się zebrała  w Feminotece na Mokotowskiej chce zmienić nie tylko Polskę ale również pragnie budować  prawdziwszy i autentyczniejszy świat.
Moją Nagrodę dedykuję wszystkim, którzy do mnie piszą  i którzy swoimi słowami mnie wspierają. To jest wasza nagroda a jednocześnie symbol tego że nie wszyscy jesteśmy  ślepi i nie wszyscy pozwalamy manipulować sobą w nieskończoność
Dziękuję i proszę by za Waszymi słowami szły czyny.

9 komentarzy:

 1. GRATULACJE!
  Gdziekolwiek Pan postawi tą nagrodę,czy cokolwiek z nią zrobi,niech Pana obliguje do dalszej aktywności,którą doceniamy i szanujemy mając na uwadze to,na co się Pan porwał.
  Wytrwałości.Liczymy na Pana....
  PS.Wypowiadam się w liczbie mnogiej,mając legitymację od moich przyjaciół nie będących aktywnymi użytkownikami internetu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też gratuluję nagrody, miło było oddać głos na Pana Krzysztofa.

   Usuń
 2. Gratuluję. Widać, że coraz więcej ludzi chce świeckiego państwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. prof. Monika Płatek? Ja znam ją z tej debaty, tutaj interesujący wycinek: https://www.youtube.com/watch?v=Kv1gdZCeigI Resztę można znaleźć na yt. prof. Płatek twierdzi, że w Izraelu, USA czy Skandynawii w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo, albo i więcej dzieci niż w dwupłciowych. Wątpliwa osoba pod względem intelektualnym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gatiluje. Sam głosowałem na pana Krzysztofa. Marzę aby nasz kraj był jak np Czechy. Oni nie mieli żałoby narodowej po śmierci JPII.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Panie Krzysztofie i życzę sił do dalszej walki oświeceniowej głupiego i ciemnego ludu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się z wyróżnienia jakie Pan otrzymał, nie ze względu na fakt, że ktoś docenił Pańską "misję", choć to miłe ;) Gratuluję, lecz mnie raduje świadomość, że jest coraz wiecej ludzi "przebudzonych" Nagroda którą Pan otrzymał jest dowodem na to, że człowiek szuka... Troszkę to potrwa, ale świat się zmieni. Źle nie świat ma się zmieniać, jest przecież taki jaki być powinien, to czlowiek dokona przemiany;) Wierzę tylko w czlowieka genialnego, cudownie wolnego. .. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo panie Krzysztofie
  Wspieramy pana
  Ja ze swojej strony
  Pokazuje w swoim domu
  Gdzie mama chodzi i jak nią manipulują
  Ci z kościoła
  Cieżko idzie ale nie przestane

  OdpowiedzUsuń